Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1170929 (262 за 24 години)

У Києві проходить книжкова виставка-ярмарок до Дня знань

| 2 коментарі

books

З 29 серпня по 1 вересня 2013 року в Українському домі відбувається Книжкова виставка-ярмарок до Дня знань. Чотири дні в Центральній залі Українського дому триває виставка, в якій беруть участь найкращі видавництва України, які представлять загалу свою продукцію та познайомлять з новинками книжкового світу.

 Мета виставки-ярмарку – популяризація української книги, створення умов для збереження та підтримки культурних традицій, а також налагодження зв’язків між читачами, авторами та книгорозповсюджувачами .

 29 серпня о 13.00 в Концертній залі Українського дому відбулась концерт-презентація збірки «Казки, що виховують: класика для дітей» з аудіо-диском, озвученим відомими українськими акторами та телеведучими: народним артистом України Володимиром Талашко, заслуженим артистом України Віталієм Лінецьким, телеведучою Ганною Гомонай, телеведучим Русланом Сенічкіним, телеведучою Наталкою Тихопій, режисером Даніілом Сирих.

Збірка “Казки, що виховують: класика для дітей” – це благодійний проект духовно-морального, виховального, соціального спрямування, який реалізується, в першу чергу, на підтримку маленьких пацієнтів відділення токсикології та інтенсивної еферентної терапії НДСЛ “ОХМАТДИТ”, які й стали головними ілюстраторами казок збірки. Головний організатор проекту – Андрій Шипко.

Як і всі попередні роки, Український дім продовжує традицію збору книжок для дитячих будинків-інтернатів. Благодійна акція «Придбай книжку – подаруй свято дітям, позбавленим батьківської турботи» нагадує нам про необхідність допомогти дітям реалізовувати їхнє право на отримання якісних знань, які несуть в собі книги. Саме тому ми поповнюємо бібліотеки дитячих будинків кожного року.

 Програма цьогорічного ярмарку, як завжди, насичена та розрахована як на дорослу, так і на дитячу аудиторію. Фестиваль морозива, літературне кафе, майстер-класи від народних майстрів, розважальна програма з аніматорами, демонстрації мультиплікаційних фільмів та прослуховування аудіокниг – стане для дітей першим кроком в новий навчальний рік.

 Також для всіх відвідувачів будуть відбуватися презентації літературних новинок та автограф-сесії. Кожен охочий зможе поспілкуватися з представниками видавництв та придбати вподобані книжки за цінами виробника.
Український дім ласкаво запрошує відвідати Книжкову виставку-ярмарку до Дня знань та долучитися до благодійної акції, подарувавши книжку дитям-сиротам.

 Години роботи ярмарку: 10.00-19.00

Джерело: Друг Читача

2 коментарі

  1. Гірше ніж торік. Новинок мало. Базар та й годі.

  2. Не проходить, а відбувається.

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.