Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1170508 (303 за 24 години)

Хочеш програми українською? Замовляй!

| 21 коментар

 

Шановні Гуртомівці!  Оголошено опитування за наступні проекти для локалізації українською. Серед претендентів 5 досить непоганих програм. Приймайте рішення та голосуйте!
1. Raidcall
RaidCall – безкоштовний і простий інструмент, який дозволяє спілкуватися з групами людей наживо. RaidCall поєднує елементи обміну миттєвими повідомленнями, групового зв’язку і голосового чату в професійне програмне забезпечення групового зв’язку. Крім того, він є кращим вибором для любителів комп’ютерних ігор, адже забезпечує зв’язок високої якості між геймерами в процесі гри.

2. Auslogics BoostSpeed
Програма очистить Ваш комп’ютер від системного “​​сміття”, виправить помилки реєстру, дефрагментує диски і оптимізує налаштування Windows.
– Очищує реєстр Windows
– Дефрагментує диски
– Звільняє місце на диску
– Відновлює видалені файли
– Прискорює Інтернет-з’єднання

3. Acronis Disk Director Suite
Потужний і простий у використанні інструмент для керування дисками і томами. За допомогою широкого набору операцій ви можете змінювати конфігурацію і ємність вашого жорсткого диска для досягення оптимальної продуктивності без ризику втрати ваших даних.

4. jv16 PowerTools
jv16 PowerTools – одна з найкращих програм для роботи з системним реєстром і підтримки системи в оптимальному стані. Містить в собі інструменти для роботи з реєстром, зокрема, потужний менеджер реєстру, який дозволяє працювати зі списком програм у автозавантаженні, списком встановлених програм (з можливістю їх видалення), списком зареєстрованих в системі типів файлів, розширень файлів, контекстним меню IE і т.ін.

5. Sony vegas pro

Sony Vegas – професійна програма для запису, редагування і монтажу відео та аудіо потоків.

Опитування – тут.

Опитування завершується 6 вересня. Поспішай…

21 коментар

 1. Друга і третя дуже не погані.
  Хоча пропоную першочергово звернути увагу на основні драйвери, їм не вистачає українізації.

 2. якщо є можливість то такі опитування робити у вигляді, як у ВК, з можливістю вибору і у відсотках, на мою думку так зручніше і буде більше людей які відгукнуться на опитування…

 3. Може After Effects локалізувати,а ?

 4. ArchiCAD та AutoCAD

 5. 1 & 3

 6. СЛАВА НАЦІЇ!!

 7. Соні Вегас

 8. Дозвольте зауважити, що програма “Sony vegas pro” для професіоналів, які, у свою чергу, рекомендують працювати з оригінальним англійським інтерфейсом. Перекладений варіант, м’яко кажучи, працює некоректно. Причин для цього багато.

 9. Skype, Krusader для Ubuntu 12.04 x64 не розрізняє “є”, “і”, “ї”. Як поправити ?

 10. Хто ще має бажання вступити до нашої команди?

 11. Панове, хочу зауважити що в RaidCall 7.2.6 (1.0.8500.17) є українська локалізація, прямо з коробки.

 12. Відразу прошу не ображатися.
  Панове перекладачі, вам конче потрібен редактор у команду, а краще кілька, щоб не було казусів типу “Серед претендентів 5 досить непогані програми.”

 13. Українізація ArchiCAD.

  ArchiCAD — графічний програмний пакет САПР для архітекторів, створений угорською компанією Graphisoft. Призначений для проектування архітектурно-будівельних конструкцій і рішень, а також елементів ландшафту, меблів та ін.
  http://uk.wikipedia.org/wiki/ArchiCAD

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.