Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1169768 (178 за 24 години)

Якою буде наступна українська революція?

| Прокоментуй!

Революція

Видавництво «Зелений пес» презентувало електронну книжку Артема Захарченка «Революція ґаджетів». Це – цикл оповідань, написаних у жанрі інтернет-детективів.

«Це розповідь про те, якою буде наступна українська революція. А ще книжку побудовано так, що у ній кожен читач бачить матеріали слідства, і може розгадувати загадку самостійно», – розповів Артем Захарченко.

Головний герой оповідань – Максим Друз’як, або, як він себе називає, Друзя. Він – простий учасник так званої «революції ґаджетів»: громадських виступів, які відбуваються в Україні у недалекому майбутньому. Це самотній і трохи закомплексований хлопець, але йому вдається вивести на чисту воду всіх зрадників, розкрити підступи президентської адміністрації, майже не встаючи з-за комп’ютера. От тільки кращого життя для українців це не гарантує.

«У книжці описано багато живих людей, всіх тих, хто зараз займається громадською діяльністю. Ще там багато порнухи, багато інтернет-фольклору», – говорить автор.

Книжку можна завантажити вільно і безкоштовно, але видавництво закликає тих читачів, яким сподобалися оповідання, перерахувати кошти авторові прямо зі сторінок книжки. Так само платною є книжка у форматах, адаптованих для електронних рідерів.

Артем Захарченко – письменник, журналіст, викладач, автор трьох книжок та трьох синів. Досліджує медіа-мистецтва, був куратором видання першої в Україні інтерактивної книжки – «Сім воріт» Олени Захарченко, першої в Україні книжки, розчиненої в Інтернеті – «Гаугразький бранець» Яни Дубинянської, та інших концептуальних проектів. Брав участь у багатьох громадських виступах.

Безкоштовно завантажити книгу Ви можете на BookLand та на Гуртом 

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.