Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1169857 (191 за 24 години)

Фотосесія Квітки Цісик

| 19 коментарів

Kvitka_Cisyk (12)

Цього року Квітці Цісик мало виповнитись 60 років. В честь цієї дати мені на роботу потрібно було знайти якесь її цікаве й маловідоме фото. В українському чи російському сегменті інтернету світлини були обмежена кількістю й якістю. Але за запитом англійською, по імені фотографа, мені вдалось знайти досить цікаву фотосесію зі студії звукозапису американського фотографа Брента Рамсея, яку й хочу продемонструвати:Kvitka_Cisyk (15)

Для тих, хто не в курсі, хто така Квітка Цісик напишу кілька речень. Квітка – це дочка українських емігрантів у Нью-Йорку. Батьки її виховали у любові до України. Вона мала гарний голос і записала два україномовні альбоми у Нью-Йорку. А потім померла від раку. Детальніше можна прочитати на Вікі. Kvitka_Cisyk (14)

Kvitka_Cisyk (13)

Kvitka_Cisyk (11)

Kvitka_Cisyk (10)

Kvitka_Cisyk (9)

Kvitka_Cisyk (8)

Kvitka_Cisyk (7)

Kvitka_Cisyk (6)

Kvitka_Cisyk (5)

Kvitka_Cisyk (4)

Kvitka_Cisyk (3)

Kvitka_Cisyk (2)

Kvitka_Cisyk (1)

І раджу ще прослухати її пісні.

Джерело: Грінаб

19 коментарів

 1. Терти коментарі – то негарно.

  • Навіть якщо ці коментарі образливі і беззмістовні? Що буде по суті теми?

   • Так, образливі коментарі – це не дуже приємно. Але справа в тому, що це не вирішення. Існує значна ймовірність що такі коментарі з’являться знову.

 2. Коментарі видалено.
  Дійсно, і у чому ж тут проблема?
  Проблема у тому, що сучасні щасливі суспільства дивляться у своє майбутнє і творять його, а у нас ще досить живучими є агітбригади-некромантів, що наголошують на любові до України-і-померла-від-раку, велика Леся Українка – велика-Хвора, Герої Крут – замордовані москалями і аж до дніпровських пагорбів – Божевільний президент Ющенко, замість того, щоб творити майбутнє, з великими помпами засідав у святкових національних панахидах і видавав це за якісь “панацеї для нації”… тому Янукович зі всією своєю глупістю і футболом є більш привабливим…
  Наші погляди повинні бути зверненими у Майбутнє(!!!)… а К.Цісик (вічна їй пам”ять) жила у благополучній Америці і не треба тут за всіма канонами московського і не тільки православія творити постно-мученіческіє лікі.
  Нудно, дійсно нудно.

  • Віктор не думаю, що правильно буде нав’язувати свою думку про сучасні суспільства: якби Америка мала таке величезне історичне минуле, то безмежно б його шанувала. Приведу один приклад безбатченки-совки нищили минувшину- пам’ять про визначних людей ( часто вмисно), церкви, пам’ятки і т.д. В той самий час в маленькому німецькому містечку, на той час НДР випадково залишився будиночок братів Грімм. Сучасна влада сучасного німецького демократичного суспільства наказала збурати нікчемну халабуду. І уяви собі,Вікторе, що всі жителі цього містечка встали горою на захист будиночка і своїми силами зробили в ньому музей. Добре вони зробили? Чи їм пора теж ставати сучасним суспільством байстрюків-безбатченків?

  • Без минулого не може бути ніякого майбутнього! Проте поки такі як Ви цього не вивчать, доти і ставитимуться упереджено до відомих персон своєї історії.

  • А ви скіжіть Ющенку і нам, яке величне майбутнє Ви створили?

  • Віктор, це перебор…

 3. Владові і Ющенку ексклюзивно: своє власне :)
  _______________________________________________

  Квітка Цісик залишила нам гарну пісенну спадщину, на її творчості вчились багато сучасних, ще досі живих співаків, і, до речі, майбутнє буде незалежно від того знаєте ви про минуле чи ні, а якість його залежатиме від вашого настрою сьогодні. Тому, бажаю всім діяти як містер Піткін в тилу ворога і не творити нову печального образу матінку Україну, що своїми тужливими піснями заманює діток у пастку і пожирає їх :)

  • Ну капець, ну не можу з цього. Ви так серйозно вважаєте? Так, майбутнє прийде не залежно від того, що Ви про нього думаєте. Справа в тому, що декого воно може і взагалі не прийти, а залишити вас в теперішній буденності.
   Об’єктивне майбутнє залежить АБСОЛЮТНО від усього. Так, воно буде (прийде) не залежно від того що ви знаєте про своє минуле, але от ЯКЕ САМЕ буде те майбутнє залежить від того наскільки добре ви навчились і пам’ятаєте минуле: як своє особисте, так і свого народу. І допоки ми не вивчимо уроків минулого – доти будемо допкатись на одних і тих же граблях, віритимемо в одні і ті ж побрехеньки та просто стагнуватимемо.
   Як можна розвиватись не маючи фундаменту та досвіду попередників?
   Відповідь – так, як це зараз робить основна сіра маса в Україні.

   • Terroto, повідомляю Вас, що на відміну від Вас, я можу, причому, без “капца”. Якщо метою Ваших постів було причепитись без причин, так, у стилі депутата ВР, то мої Вам оплески за потуги у театральних вправляннях. Тільки стосунку це до творчості Квітки Цісик, здається, не має.

    • Дуже цікаво. Звинувачуєте мене у “причепитись”, хоча самі причепились без причини до Квітки Цісик.
     Окрім того, зважаючи на суть вашого повідомлення, мого Ви навіть толком не читали. Тоді хто ж себе поводить як “депутат”?

     • Нічого дивного у цьому немає. У кожного свій асоціативний ряд і, відповідно, рефлексії на події під впливом обставин – тому, заспокойтесь і насолоджуйтесь життям так як це робила Квітка Цісик. До того ж запевняю Вас, що пост написаний Вами мною був ретельно прочитаний, а так як (див.початок речення)))

     • Ось тепер я зовсім не розумію, що Ви намагались донести своїми повідомленнями (починаючи з перших).

 4. Нічого тужливого і депресивного в Квітці Цісик, а тим більше в Лесі Українці я не бачу:
  Так, я буду крізь сльози сміятись,
  Серед лиха співати пісні,
  Без надії таки сподіватись,
  Жити буду! Геть думи сумні!
  Це твої Вікторе проблеми і не перекладай з хворої голови на здорову.

 5. І я не бачив…У моєму пості йшлося про акценти, що розставляють масмедіа на подіях (залишимо вже у спокої Квітку Цісик і Лесю Українку котрих я обожнюю))),а щоб Ви краще зрозуміли хід моїх думок – пригадайте, Софіє, кількість статтей на Гуртом-і про приниження української мови, фото на котрих увіковічнені якісь нещасні гонимі, що у підвалі розмовляють українською (десь на Сході України) при свічці…

  Якщо коротко, то я категорично не сприймаю позиції деякої частини суспільства у клінічній демонстрації своєї пригнобленості, мученичества і тому подібного слабоумія. Якщо Ви не розумієте про що мені йдеться – то й не варто вести дискусії про міфи країни Ідеалізації з її культурною програмою про боротьбу із “безбатченками-безродченками” – це чиста політика мас, що до мистецтва і культури не має жодного відношення.

 6. Мене не стосуються інші масмедіа, але тільки ідея Гуртом, якій я віддала декілька років. Якраз ми обрали концепцію позитиву, і невтручання будь-якої політики! Так і розвивається наш сайт і тому він такий популярний, бо люди втомились від негативу. Але це не означає, що обійдемо стороною спогади про жертви голодомору, наприклад!Залізне правило: пам’ятати те, що нас вбивало в минулому, щоб не повторилось в майбутньому! Але смерть-це природній процес і депресивного в ній нічого не має, або це залежить від людини яка це сприймає із страхом і переживанням. Квітка Цісик за своє коротке життя зробила більше як сотні українців в себе вдома і вона є прикладом нашій старіючій діаспорі, як можна позитивно і сучасно подавати навіть журливі українські пісні.

 7. Дякую, гарні фотки

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.