Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1169063 (209 за 24 години)

Проект “В.Івасюк. Кленовий вогонь поколінь”

| 3 коментарі

e7DrgSuqlCk

УВАГА! Дуже просимо ознайомитись!
Розпочато новий всеукраїнський соціально-культурний проект – “В.Івасюк. Кленовий вогонь поколінь”. Цей проект стосується кожного з нас, бо має загальнонаціональне значення.

“В.Івасюк.Кленовий вогонь поколінь” – збірка творів В.Івасюка у виконанні відомих сучасних українських артистів. Присвячений 65-річниці його народження.

Мета проекту – вдихнути нове життя в легендарні безсмертні твори видатного українського композитора, прикрасити їх сучасними драйвовими ритмами та потужним звуком, представити вам класичні твори крізь призму сучасного світогляду нового покоління українців. І, зрештою, просто віддати належну шану, та згадати вдячним, добрим словом і ділом талановитого співвітчизника.

Початок реалізації проекту планується навесні 2014 року.

Учасниками проекту стануть ряд відомих і популярних українських виконавців, імена яких буде оголошено незабаром.
Проект, донині ще не мав публічного розголосу і поки що немає спонсорської підтримки. Та всі підготовчі роботи вже проведено! Вже обрані пісні, написано аранжування, вибрано студію, попередньо узгоджено питання з авторськими правами з родиною Івасюка та ін. Виконавці і пісні підібрані таким чином, щоби гармонійно передати Вам ту нову енергетику старих пісень, по новому відкрити для Вас Івасюка, показати мОлоді, наскільки актуальною, модною і сучасною є його творчість і нині, та щиро здивувати Вас сучасним драйвовим звуком. Повірте, це буде надзвичайно цікаво, та по особливому неповторно!

Тому ми переходимо до нового етапу і нам дуже необхідна ваша допомога! Долучайтеся! Як справжній український патріот – маєте прекрасну нагоду зробити свій внесок в українську культуру, лишити по собі шляхетний слід! Бо хто ж тоді, як не ми самі? Як не ми всі ГУРТОМ!)

Ті, хто долучиться до цієї роботи, за бажанням може бути внесений в перелік меценатів проекту, матиме можливість поближче познайомитись з учасниками, виконавцями, зможе поспілкуватись наживо, побувати на процесі запису матеріалу на студії, отримати сувенірну продукцію з атрибутикою проекту, диски тощо.

Проект розділено на два відносно незалежних етапи:

1. Запис пісень всіма учасниками проекту в студії, компіляція та видавництво диску. Це вже зафіксує цю роботу. І проект, присвячений 65-ти річчю Івасюка вже назавжди лишиться історії і стане здобутком всіх, хто до нього долучився.

На це потрібно близько 45 тис грн.

2. Якщо ж ми виявимося ще більш шляхетними)) – то на річницю організуємо живий потужний концерт в розширеному форматі і зберемося всі наживо та відмітимо великого маестро так, як він того справді заслуговує від всієї української нації. Вартість реалізаціх другого етапу може бути різною і залежить від багатьох складових. Тому запропонована вона буде пізніше, в залежності від перебігу справ першого етапу
Кожен етап реалізації проекту буде детально висвітлюватись. Будемо звітувати перед вами про хід подій, збір коштів і викладатимемо кожен почергово записаний трек.

Ми будемо вдячні за будь-яку суму, яку Ви зможете перерахувати в бюджет проекту.

РЕКВІЗИТИ: Картка ПриватБанк
4149 4377 4378 1450
(Калініченко Віталій Юрійович)

Дуже просимо не забувати при перерахунку коштів писати в приват адміністрації, щоб підтвердити ПІБ, а також вказувати бажання бути зазначеним серед меценатів проекту.

Ініціатором проекту виступив гурт “ВЕРЕМІЙ”, головним інфопартнером та співорганізатором проекту є сайт “ГУРТОМ”.

Автор: Andy

Студент. Люблю писати незвичні тексти.

3 коментарі

  1. Чи одобрила адміністрація Гуртом такий проект?

    • Так, звичайно. Гуртом в цьому випадку виступає виключно інформаційним сайтом і не має до збірки жодного відношення.

  2. Лінк на проект у фейсбуці – https://www.facebook.com/ivasyuk2014
    у ВК – https://vk.com/ivasyuk2014

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.