Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1169687 (178 за 24 години)

Українці збирають підписи до ФАРЄ з проханням виключити символіку ОУН-УПА з переліку дискримінаційних символів

| 26 коментарів

Громадськість ініціювала збір підписів під петицією до Виконавчого директора “Футбол проти расизму в Європі” Піара Поваре, якою закликає керівництво міжнародної установи виключити з переліку образливих та дискримінаційних символів ФАРЄ прапору ОУН-УПА, банерів із зображенням С.Бандери та Р.Шухевича, а також геральдичного знаку “Галицький лев”. Копію петиції також буде надіслано Президентові Міжнародної федерації футболу Йозефу Блаттеру. 

“Ми вважаємо, що ФАРЄ було невірно поінформовано та введено в оману заангажованим та упередженим підходом осіб, які мають особисте негативне ставлення до перелічених історичних постатей, що і стало причиною включення вище вказаних символів та постатей до списку заборонених”, – йдеться в тексті петиції.

В документі також зазначено, що згідно Нюрнберзького трибуналу, ОУН і УПА не були включені до списку організацій, що співпрацювали з нацистами.

“Під час Нюрнберзького трибуналу, який давав оцінку і виносив вирок злочинам нацизму та їх організаторам, ОУН і УПА не були включені до переліку організацій та структур, що співпрацювали з гітлерівським режимом, отже, прив’язувати ці структури та їх керманичів до нацизму є, з правової точки зору, недоцільно. На міжнародному рівні в жодній державі Світу не було на офіційному рівні засуджено дії ОУН і УПА, як не було засуджено Степана Бандеру і Романа Шухевича. За українським законодавством керівників українського визвольного руху та структури ОУН і УПА визнано борцями за незалежність України. Це вказано в чинному нині Указі третього президента України Віктора Ющенка”, – зазначено в документі.

З огляду на вищенаведені факти, ініціатори петиції звертаються до П. Поваре з проханням прибрати символіку ОУН-УПА, геральдичного знаку “Галицький лев” та зображення лідерів української національно-визвольної боротьби з переліку образливих та дискримінаційних символів ФАРЄ,  у зв’язку з недоцільністю та правовою необґрунтованістю.

Підписати петицію можна тут: bit.ly/19725Ln

Прес-служба Харківського МНК

26 коментарів

 1. Підтвердження не приходить на пошту…

 2. мені прийшло за 5 годин.

 3. Можливо, варто виправити надпис “символіку ОУН-УПА”, замінивши на “символіку ОУН та УПА”. Аналогічно змінивши “ОУН-УПА” в петиції.
  Всетаки, це не однакові за своєю структурою та завданнями організації, про це вже не раз йшли дискусії (на Гуртом в тому числі).

  • Я думаю, що тим ідіотам з ФАРЕ однаково, чи це одне й теж чи це різні організації.
   Просто вчора в Шестера казали, що там сидять колишні коміністи… Це все ускладнює.

 4. Підтвердження не приходить на пошту…

 5. Вже майже дві доби пройшло – підтвердження на пошту ще немає :-(

 6. Зробили би петицію на сайті чендж.орг, а то на якомусь лайні, де не можна нічого погланути.

 7. Теж підтвердження не приходить на мейл =(

 8. Друзі, дуже багато підписів, всі обробляються та проходять перевірку, через це сталася затримка з підтвердженням. Вибачаємось! Не потрібно підписувати петицію двічі. Підтвердження буде!

 9. Ця провокація – лишнє підтверження того, що і в ЄС існують подвійні стандарти. По якому праву вони звинувачують нас в нацистській символіці, коли ні одною европейською правовою інстанцією ця символіка не визначена як нацистська? Може правильно було б іти зразу ж з позовом на УЕФА в міжнародний суд?.

 10. Народ підкажіть в чому справа. 1 день пройшов а підтвердження не приходить на мейл

 11. А ще дозволити махати червоними прапорами, проносити на стадіони серп і молот, кричати “Слава Сталіну – визволителю західної України – Герою Слава!!!”.

 12. Потрібно долучати до справи наших земляків, нехай приходять на стадіони Польши, Чехії, Німечини,…, нехай приходять на місцеві стадіони з нашими прапорами і символікою…., за фіксувати на відео. Зробити репортаж що дискримінація відбувається тільки в Україні.
  І подати в суд на ФАРЕ за дескримінацію українців.

  • Слушна думка.
   Коли справа дійте до виконання, буде готовий допомогти, якщо можна буде.

 13. Петицію подав – підтвердження не приходить. Єдині націоналісти, яких потрібно заборонити – це московіти!

 14. Підтримую думку про те ,що треба звертатись до суду ,а не просити-вклонятись.

 15. Підтвердження приходить на протязі 1-2 днів.

 16. Я вже й не памятаю коли надіслав, а підтвердження немає ((
  У друга теж аналогічно. Щось у вас все-таки негаразд, хлопці…

 17. прийшло моє підтвердження.

 18. Скільки голосів зібрано?

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.