Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1169698 (181 за 24 години)

Мадагаскар 3. Враження

| 3 коментарі

Я гадаю, що не всі ще переглянули наш улюблений мультфільм Мадагаскар і їм буде дуже цікаво ;-)

Дві попередні частини вони бігли без оглядки невідомо куди і сповна знаходили пригод на свої хвости. Через п’ять років після втечі в Африку Алекс, Марті, Мелман і Глорія в компанії Шкіпера і Ко. розуміють, що час уже й додому. Зачекався Нью-Йорк, зачекалися і ми.

Велика і мала четвірка  відправляються в міні-кругосвітку, щоб дістатися до свого звичного будинку, де за ним сумують і за яким нудьгують вони – в рідний зоопарк. Герої роблять зупинку в Європі і ставлять на вуха Монте-Карло, Рим і Лондон. Їм випадає шанс влитися в мандрівну циркову трупу. Улюбленці публіки не сильно бажають розважати чесний народ, але чого не зробиш заради конспірації.

Не обійшлося цього разу без реального мега-прототипу – в основі цирку, навколо якого крутиться велика частина розповіді, явно лежить канадський Cirque Du Soleil. Тільки якщо в легендарному «Цирку Сонця» відмовилися від тварин, то в місцевому цирку не тримають людей. Виступи перетворені в різнокольоровий свято з акробатики, трюків і фокусів, все як у канадців. Приголомшливе видовище, особливо в якісному 3D.

Яка ж нова частина мультфільму про тварин без нових вухатих і кількостях. Майже всі нові зірки – циркачі. Зустрічайте: Тигр-гімнаст Віталій, зрозуміло, російська, сувору вдачу, залежимо від; дівчинка-ягуар Джіа, спритна і мила, загалом, киця; Стефано, морський лев – оптиміст, італієць, ранимий; Медведик на велосипедик, точніше, ведмедиця, чарівна, мовчазна і незвичайна для подібних мультів, ніж надовго запам’ятається.

Крім всіх інших проблем, на зразок незібраних другорядних акторів цирку і творчої кризи, у трупи є одна велика проблема – капітан Шантель Дюбуа з ветконтролю. Цю сильну жінку-шукача ніщо не зупинить, вона як термінатор виходить живою і неушкодженою з будь-якої ситуації, щоб повісити на стіну рідкісні голови-трофеї з Африки. Унікальний лиходій, відданий Франції (хоча ветконтроль Монако), але більше за все своїм ідеалам.

З її вуст звучить пісня, але вона буде далеко не єдина. «Мадагаскар» завжди був наповнений хорошими піснями різних років. Цього разу тут і Кеті Перрі, і Ханс Циммер як основа, і навіть спроба переспівати Едіт Піаф. Не обійдеться і без нової ‘I Like To Move It’, традиція.

Варто згадати і про озвучку, яка на рівні, але не такому вже високому чинності зірковості оригіналу. Хабенський, Кучера, Цекало і Маліновська, все стандартно для головної четвірки. Інші ж звичайні, без родзинки. Де в оригіналі Джессіка Честейн, Паз Вега і Брайан Кренстон в ролі тигра Віталія, у нас озвучка без прикрас і експериментів.

Тривалість продовження тривала. Чи жарт, майже на 10 хвилин збільшили хронометраж. Не без провисань, але заповнити дійство завжди є чим, і нудьгувати не дають.

Подорож по декількох місцях в рамках одного мульт-полотна повинно наводити на думку, що авторам вже не так просто утримати задоволеного глядача в кріслі. У випадку з «Мадагаскаром 3» ми бачимо, що теми і справді закінчуються, але на цей раз їх вистачає з лишком! Технічно (3D) і винахідливо (геній пінгвінів). Сміх і яскраві емоції забезпечені, а значить всі залишаться задоволені. Повинно вистачити на п’ять років, а там видно буде, куди далі.

Пишіть свої відгуки в коментаріях, буде цікаво переглянути!

Купити мультфільм на DVD

Купити мультфільм на Blu-ray

Ознайомитись на торент-толоці 

 

 

Автор: Cartwright

twitter.com/VladislavLesiuk facebook.com/vladlesiuk vk.com/ilesyuk vllesiuk@gmail.com

3 коментарі

 1. Особисто на мене Мадагаскар 3 справив велике враження.

  Правда не позитивне. Останнім часом по всьому світу дуже і дуже сильно рекламується гомосекзуалізм. Для того, щоб вони могли мати рівноправ’я і могли себе вільно у всьому почувати. Я ніколи не вважати що це є нормальним. І ніколи не думав, що у мультфільмах такого рівня, будуть присутні такі речі.

  Мультфільм надзвичайно розбещений і, вульгарність, так сказати, не має меж. Можливо творці хотіли показати про любов, чи дружбу. Правда тут вони відкрито поєднують жирафу і бегемота, лева ще з кимось. Це не є нормальним. І мені було противно на це все дивитись.

 2. taras, де ви там побачили гомосексуалізм? Якщо Ви настільки розбещенні що у всьому вбачаєте погань – то це ваші проблеми. Особисто мені мультфільм дуже сподобався: добрий, щирий та завзятий. Скільки його дивився – не міг собі і уявити що в ньому хтось побачить щось погане.
  Я вже не раз переконувався, про що ще й експерти кажуть, що людина судить про те, що бачить в міру свого пізнання та уявлень. Тому малі діти, яких ніхто нічим ще не зіпсував точно в ньому поганого не побачать, так як “про таке” вони ще, на щастя, не знають. Чого тільки вартий недавній скандал із забороною “Ну погоди”.
  Тому як результат – в світі ми бачимо те, що нас в першу чергу хвилює і про що у нас є багато чітких образів та стереотипів, які людина з успіхом завжди на все накладає.

  П.С. До речі, в цій статті є трохи помилок і якихось не зрозумілих зворотів. Треба це якось поправити.

 3. Зустрічайте: Тигр-гімнаст Віталій, зрозуміло, російська, сувору вдачу, залежимо від; дівчинка-ягуар Джіа, спритна і мила, загалом, киця; Стефано, морський лев – оптиміст, італієць, ранимий; Медведик на велосипедик, точніше, ведмедиця, чарівна, мовчазна і незвичайна для подібних мультів, ніж надовго запам’ятається.

  Виправте помилки!

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.