Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1169778 (176 за 24 години)

12 розгніваних чоловіків / 12 Angry Men (1957) – українською від Гуртом!

| 10 коментарів

постер 12 розгніваних чоловіків / 12 Angry Men (1957)

Жанр: драма
Країна: США

Тop 250 # 7

Кіностудія: Orion-Nova Productions
Режисер: Сідні Люмет
Актори: Генрі Фонда, Мартін Балсам, Джон Фідлер, Лі Дж. Кобб, Е. Дж. Маршалл, Джек Клаґмен, Едвард Біннс, Джек Варден, Джозеф Свіні, Ед Беґлі, Джордж Восковіц, Роберт Веббер та інші.

Сюжет:
Вісімнадцятирічного юнака звинувачують у вбивстві власного батька, йому загрожує електричний стілець. Дванадцять присяжних, прослухавши судове засідання по цій справі, зобов’язані винести вердикт: винен цей хлопець чи не винен. Усе в справі вказує на те, що хлопець винен, але як до цієї справи віднесеться кожен з присяжних…


Завантажити:
480p
720p

Українське озвучення створено в рамках проекту “Хочеш кіно українською? Замовляй!”

10 коментарів

 1. фільм просто бомба .)
  Класний сюжет, цікаві герої, гарна ідея…
  Кожний знайде щось для себе у цьому кіно.

  приємного перегляду ^_^

 2. О, ні! Буквально декілька днів тому переглянула з сабами…. Дуже рекомендую!

 3. Ось звідкі Міхалков здер свої “12”;) Ну і шулер цей великий “руССкий режиССер”

  • Він начебто і не приховував, що перезняв стару американську стрічку. Але я саме через це “12” не дивилась і не дивитимусь – навіщо псувати враження від історії.

   • Фільм – лише по мотивах. І трохи іншій по сюжету, а тому представляє самостійний інтерес. І в принципі непоганий. Не треба бути таким упередженим.

 4. Шедевр!

 5. Чудовий, захопливий фільм. Дія повністю побудована на доказовому і моральному протистоянні. Місце дії – одна кімната, сюжет – розгляд судової справи, але як динамічно все це показано! І в кожного героя – власні мотиви для виправдального вироку.

 6. Люди, а чому ви дозволяєте виставляти фільми на ех.уа!? Це давно вже не укра\нський ресурс. 90% реклами на псячому, меню на псячому… ?

  • Що тобі заважає обрати українську в меню?

   • + 1))) а стосовно викладання на екс.юа – це зручно для багатьох. Особисто я дивлюся фільми звідти. Хоча за толокою слідкую і гроші на переклад переказувала, та до реєстрації й встановлення торент-клієнта руки не доходять. Іноді простіше подивитись онлайн.

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.