Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1169762 (178 за 24 години)

Прем’єри тижня 17 — 23 жовтня 2013 року

| 5 коментарів

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=69Bga9H6v1A]

А знаєте, таки бувають фільми про машини, які можуть бути і цікавими, і динамічними, і дають приводи для роздумів. Я маю на увазі, звісно, не чергові «Форсажі» або «Спрагу швидкості». Ці грубо збиті поробки виглядають жалюгідними на тлі драми про перегони Рона Ховарда.

Прем’єра тижня гоночна драма «Гонка»

Серед усіх видів спорту гонки «Формули-1» мають найменше екранізацій. Навіть у шахах можна зосередитися на обличчях суперників, але в «Формулі» вони заховані під дзеркальними забралами шоломів.

Бойовик «План втечі»

Після успіху «Нестримних» і «Нестримних 2» і у Сталлоне і у Шварценеггера були сольні проекти — «Нестримний» і «Повернення героя» відповідно. Продюсери розраховували на те, що мода на старих повернулася, але, навіть не дивлячись на те, що обидва актори взяли дуже скромні гонорари, ці проекти з тріском провалилися в прокаті.

Бойовик «Малавіта»

Люк Бессон вмів колись знімати бойовики, але виглядає зовсім незграбним, коли випадково потрапляє на територію комедії.

Комедія «Гірко!»

Якщо ви, розумна людина, маєте смак і почуття гумору, уважно подивіться на постер цього фільму , і ви зрозумієте, що вам категорично не хочеться на нього йти.

Мелодрама «Ромео і Джульєтта»

Якщо ви запитаєте, навіщо знімати ще одну «Ромео і Джульєтту», ми відповімо: на те, що кожне нове покоління в свої 15 років хоче бачити свою, сучасну версію безсмертної історії. Інша справа, що не всім поколінням щастить.

Трилер «Лімб»

Вінченцо Наталі дебютував в кіно з досить цікавою роботою «Куб» — свого часу цей трилер про замкнених у кімнаті людей був дуже популярний в студентському середовищі .

Комедійний фільм жахів «Відьми з Сугаррамурді»

Якщо у американців є свій Салем з судовим процесом над відьмами, то у іспанців з їх знаменитою інквізицією є десятки подібних випадків. Наприклад, полювання на відьом у баскському селі Сугаррамурді.

Трилер «На межі сумніву»

Автор пронизливої ​​драми «Залишаючи Лас-Вегас», британець Майк Фіггіс з кожним роком все більше занурювався в експериментальний кінематограф, поступово гублячись з уваги спеціалізованих видань.

Cineast

5 коментарів

  1. Що за музика грає на фоні?

  2. Відьми з Сугаррамурді наче як мАсковскою

  3. нічого хорошого

  4. гонка – дуже класний фільм.

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.