Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171012 (171 за 24 години)

Прем’єри тижня 24-30 жовтня 2013

| 3 коментарі

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=AHIoAQhhihY]

Цього тижня в Україні починаються звичайні шкільні канікули, які зробили розклад наших кінотеатрів таким незвичайним — виходять відразу три нових мультфільми. Старшокласники, скоріш за все, захочуть побачити трилер з інтригуючою назвою «+1» і напівголою тіткою на постері. А всім іншим дісталася історія Джуліана Ассанжа і його сайту WikiLeaks.
Прем’єра тижня байопік «П’ята влада»

Коли уряд не має способу усунути неприємну йому людини (а такі способи майже завжди знайдуться), коли ця людина просто не потрапляє під юрисдикцію скривдженої держави (і його не виходить заарештувати за яку-небудь фігню), коли він у всіх на виду (і його не можна випадково впустити з високого даху), в хід йдуть усі можливі методи боротьби.

Мультфільм «Мінлива хмарність: часом фрикадельки 2»

Новий мультик Sony Animation спіткала та ж доля, що і всі сиквели цієї студії — весело, яскраво, але чогось не вистачає.

Мультфільм «Джастін та лицарі доблесті»

І ще один мультфільм , цього разу — іспанськиий.

Мультфільм «Як спіймати перо Жар-Птиці»

І третій мультфільм тижня — російський. Як неважко здогадатися, це творіння вийшло з-під пера художників студії «Мельница» , авторів «Богатирів», які вирішили доїти тему слов’янського фольклору, поки доїться.

Трилер «+1»

Денніс Іліадіс почав свою кар’єру в Греції, знявши артхаусну драму «Хардкор» про побут і любов афінських повій, потім перемістився в США , де дебютував у 2009 році з трилером «Останній будинок ліворуч». Фільм вийшов, напрочуд, вдалим і глядачам сподобався, але свою третю в кар’єрі і другу в Америці картину Іліадіс зняв тільки зараз. Прем’єра трилера «+1» відбулася в березні, на фестивалі «SXSW», а тепер фільм виходить одночасно в кінотеатрах, на iTunes і в системі «відео-на-замовлення».

Cineast

3 коментарі

  1. Зацікавив +1

  2. Видео недоступно…

  3. Заблокували відео..

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.