Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 0 (184 за 24 години)

На конкурсі мультфільмів у Дрездені перемогла 11-річна українка

| 1 коментар

[youtube  http://www.youtube.com/watch?v=-bqK00lUB9o]

На Міжнародному дитячому кінофестивалі анімаційного мультфільму, що відбувся у Дрездені, перемогла короткометражна стрічка “Оля-ля” Дарини Котелянець з села Петрик Літинського району Вінницької області.

Дівчинка, якій всього 11 років, створила мультик про свою корову Зірку.

“Мультиплікатори пропонували придумати мультфільм про якесь вбивство. Я відмовилася. Задумала зробити анімацію про собак і притулок для них. Порадили, що це нецікаво і не пройде за конкурсом. Вирішила скласти сценарій про свою корову Зірку. Тему затвердили, бо такого в Європі ще не бачили”, – розповіла переможниця.

Дівчинка два дні ліпила героїв мультфільму з шматків пластиліну і робила безліч фотокадрів. А потім тиждень монтувала мультфільм.

“Вийшло так: Зірка виходить пастися на полі. Всюди квіти  їх починає їсти. Корова покривається ними. Потім у кадрі з’являюся я з дійничкою і дою кольорове молоко. З нього виходить на небі веселка. До мультику склала кілька рядків пісні. Мама сказала, що мультик класний. Коли почула, що я перемогла, кричала від щастя. Учасники з інших країн показували про вампірів, вбивства, трансформерів. Але судді вибрали веселу анімашку”, – розповіла Дарина.

Автором фільму також є Василина Гарань. Монтажем займалися Марія Шмідт, Оля Жантлеєва. Музика з інструментовкою авторства Доміана Чайки.

Дівчинка готова продати свій мультфільм за 20 тисяч грн.

Джерело: Donbass.ua.

1 коментар

  1. Молодець! Навіть не віриться, що дівчинці всього 11 років…

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.