Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1169073 (210 за 24 години)

Комікс “Ясь та Івась” – неофіційні народні талісмани Євро-2012″

| 7 коментарів

Євро-2012, хоч і без збірної України, продовжується. Усім відомі талісмани Євро-2012 Славек і Славко. Та от, їм є альтернатива – Ясь та Івась. Яскраві образи козака у шароварах та крилатого гусара створив художник з Коломиї Ігор Бежук.
До створення альтернативних талісманів Ігоря Бежука спонукало невдоволення «безликими» талісманами від ”Ворнер бразерс”, які дуже схожі на близнюків Трікса і Флікса – талісманів «Євро-2008» в Австрії та Швейцарії. Художника зачепило й те, що у Славека і Славка немає жодної національної ознаки. Тому його Ясь та Івась – яскраво виражені представники країн-господарів чемпіонату – України і Польщі. Ігор Бежук у спілці з Віталієм Юрасовим намалювали серію коміксів про цих героїв. Однією особливістю альтернативних талісманів є гумор, який проявляється у різних мальованих епізодах їхньої біографії.

Декілька кадрів можна побачити тут: http://www.dw.de/dw/article/0,,15968133_page_1,00.html або http://www.facebook.com/jas.and.ivas

Даний комікс виданий українською, 32 сторінки в кольорі. За вартості 10грн, його можна придбати, замовивши поштову пересилку за адресою evgenios.ru@mail.ru. www.evgenios.ru (саме він тиражував видання комікс-книжки, про який ми писали раніше, «Максим Оса»).

7 коментарів

  1. mail.ru… Народ ви серйозно? А спам потім куди вантажити? Поштовий сервіс такої паскудності ще пошукати треба.

  2. http://www.evgenios.ru – оце вже дожилися, на нас і ще українською іноземці заробляють! Скоро будуть й дублювати й співати східні сусіди для нас “бидлячого” народу українською!

  3. Чому іноземці? Одеський видавець.

  4. Отримав Яся. Славко и Славек шмалять в сторонці. Чекаю нові пригоди Яся і Івася.

  5. Теж отримав але в далі від рідної неньки. Працюю у Сирії, було приємно переглядати краплю Української на чужині. Хлопці дома краще ніж по заграницях бодай його за ногу.

  6. А я замовила. Чекаю з нетерпінням!

  7. Переглянув на ДВ, виглядає весело, гадаю варто підтримати.

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.