Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1170628 (340 за 24 години)

Прем’єри тижня 31 жовтня – 7 листопада 2013

| 4 коментарі

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=wkFakM5DMKM]

Вітаю, мене звати Юля. Я, як завжди, пропоную вам огляд кіно новинок від сайту cineast.com.ua. Почну з маленької приємності: на ютуб-канал нашого сайту підписався сотий любитель кіно! Не аби яке досягнення, скаже багато хто, та все ж ми раді цьому. Саме ви, наші глядачі, стимулюєте нас в вихідний день сідати до комп’ютера і створювати наступний випуск. Одного разу мені було ліньки і я подумала, що можна і пропустити один разок.

А тоді подивилася, в нас 67 сім користувачів і, напевне, багато хто з них розраховує і сьогодні дізнатися від нас про новинки з українських кінотеатрів. Тоді я зрозуміла, що те, що ми робимо — робити варто. Щоб подякувати вам, ми вирішили розіграти 1+1 квиток до кінотеатру у вашому місті серед наших ютуб-користувачів. Переможця ми визначимо за допомогою сайту http://www.random.org/. А результати розіграшу повідомимо у вівторок, 5 листопада на сайті. І ще раз дякуємо всім вам за те, що нам є для кого працювати.

Прем’єра тижня комікс «Тор 2: Царство темряви»
Практично всі рецензії на другого «Тора» починаються так: «Перший фільм був взагалі не фонтан. Але другий, начебто, нічого».

Бойовик «Мачете вбиває»
А в цьому сіквелі режисера на переправі не поміняли. Тому що «Мачете» — це цілком і повністю проект Роберта Родрігеса — ним придуманий, ним написаний, ним знятий і тільки йому, здається, потрібен.

Мультфільм «Індики: назад в майбутнє»
Індичка в листопаді у американців асоціюється з Днем Подяки, коли цю індичку заведено їсти в якості основної святкової страви.

Фентезі «Сімейка вампірів»
Франциска Гейм — вгадайте, під впливом кого — написала кілька років тому книгу про вампірів. Цього разу героїнь було дві — сестри-близнючки Дака і Сільва, вампірки і школярки.

Документальний фільм «Кастинг»
Це документальне кіно про таку рідкісну і зникаючу професію, як директор з кастингу.

Трагікомедія «Він значно популярніший за тебе»
Це історія молодої сценаристки і просто творчої особистості, що пропалює свою молодість у Нью—Йорку, в сумнівних компаніях таких же, як вона, талановитих нероб.

4 коментарі

  1. Чудово, цього разу з гумором :), так тримати!

  2. Як і обіцяли, ми розіграли 1+1 квиток до кінотеатру серед тих, хто підписався на наш YouTube-канал. Переможець був визначений за допомогою сайту random.org. Ним став Любомир Ковальчук! Вітаємо, Любомире!

  3. Молодці !!!

  4. А мені і перша частина Тора сподобалася, і на другу позавчора сходив – теж клас)

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.