Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171923 (194 за 24 години)

Ґанді / Ганді / Gandhi (1982) – п’ятий фільм з десяти

| 6 коментарів

Жанр: драма, біографічний, історичний
Країна: Великобританія, Індія

Top 250 #193

Кіностудія / кінокомпанія: International Film Investors, National Film Development Corporation of India (NFDC), Goldcrest Films International
Режисер: Річард Аттенборо
Актори: Бен Кінгслі, Кендіс Берген, Едвард Фокс, Джон Гілгуд, Тревор Ховард, Джон Міллз, Мартін Шин, Іен Чарлсон, Атол Фугарда, Гюнтер Марія Халмер

Сюжет:
Фільм оповідає про життя великого індійського правителя і вчителя людства Махатми Ґанді. Починаючи з його приїзду в південну Африку в 1893-му році і закінчуючи післявоєнною Індією – Ґанді завжди й скрізь проповідував тільки мирну боротьбу, мирну відповідь будь-якому насильству. І якщо спочатку це виглядало просто смішним для багатьох, то через півстоліття світ дізнався, що проста і одночасно велика людина привела свою країну до повної незалежності від англійських колонізаторів. Людина, яка самотужки змінила світ, вказавши мільйонам шлях. Багато разів я вже висловлювався про те, що насильство може породити тільки відповідне насильство. Однак, бачачи сцени побиття і навіть розстрілу мирних індійських демонстрацій англійцями в серці розгорається скажений вогонь. У Ґанді за спиною – п’ятитисячолітня духовна мудрість її народу, яку, як виявилося, не так-то просто здолати мушкетами і затоптати солдатськими чобітьми. У 1983-му році він виграв вісім Оскарів.

Завантажити:
BDRip 480p 2,9 GB
BDRip 720p-mini 4,37 GB

6 коментарів

 1. Не те ви на головну ставите, не те. :( Є на толоці пречудовий фільми: “Майкл Коллінз” ось йому тут місце, а не “Ганді”.

  • Якісь аргументи будуть для висловлення такого категоричного висновку, чи це просто миттєва фантазія, яка швидко мине коли подивитись “Ганді”?

   • Ставлення до цих історичних особистостей та їх поглядів на життя, що базується не на фільмах, а на історичних книжках та біографічних творах.

 2. Дякую! Фільм чудовий. Озвучення також на дуже високому рівні. Хоча дуже довгий фільм. Дивися в два підходи:)
  А щодо коментарів вище – безглузді суперечки! Обидва фільми заслуговують найвищих оцінок і місця на головній!

 3. Дякую! Із задоволенням подивлюсь, цікава історична постать.

 4. Потужний фільм!

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.