Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1169842 (188 за 24 години)

Викрадачі велосипедів / Ladri di biciclette (1948) – озвучено українською!

| 11 коментарів

постер Викрадачі велосипедів / Ladri di biciclette (1948)

Жанр: драма
Країна: Італія

Тop 250 # 91

Кіностудія: Produzioni De Sica
Режисер: Вітторіо де Сіка / Vittorio De Sica
Актори: Ламбетто Маджорані, Енцо Стайола, Ліанелла Каррелл, Джіно Сальтамеренда, Вітторіо Антонуччі

Сюжет:
Антоніо Річі, безробітний, батько двох дітей, після довгих пошуків нарешті знаходить роботу розклеювача афіш. Для того щоб приступити до своїх обов’язків йому необхідний велосипед. «Немає велосипеда – немає роботи», – каже йому чиновник біржі праці. У Антоніо був велосипед, але він здав його в ломбард, щоб отримати хоч якісь гроші та купити їжі. Щоб викупити велосипед з ломбарду, дружина Антоніо закладає останнє, що ще хоч чогось варте – шість простирадл, які були її приданим. У перший же робочий день, поки Антоніо старанно наклеює афішу з зображенням Ріти Хейворт, велосипед крадуть. Антоніо зі своїм маленьким сином Бруно відправляється на безнадійні пошуки.


Завантажити:
480p
720p
1080p

11 коментарів

 1. Ну нарешті тут з’явився цей шедевр неореалізму. Чомусь прийнято вважати еталоном неореалізму інший шедевр “Рим – відкрите місто” Роберто Росселліні, хоча, як на мене, це творіння трішечки, але краще.

 2. Не розумію, тих хто преться від старого кіно. Я навіть на постер дивлюсь, і мені вже не хочеться його дивитись

  • Так, народ більше любить новинки – ось порівняйте кількість завантажень “Паркер” і “Викрадача велосипедів”

  • А я не розумію тих, які судять про фільм (музику, книжку і т. д.), не бачачи його і зважаючи лише на рік виходу. Як на мене, це просто тупо. І підтверджує те, що люди все більше і більше хочуть бути просто стадом, а не особистостями, які думають…
   Твори мистецтва (якщо це дійсно мистецтво) мають універсальну властивість бути актуальними для людського суспільства завжди. А ті ж “Паркери” і “Дредди”, хоч і мають велику кількість завантажень, єдине, що можуть надати нам, – це вимкнення мізків на півтори години, а потім забудуться буквально на другий день, в кращому випадку через тиждень.

   • Судити книжку за роком виходу? Та це безглуздя! Хоча, певний сенс у цьому є. Більш старі книги Стівена Кінга неможливо прочитати українською. “Керрі” наприклад

    • Ви мене не зрозуміли. Я мав на увазі, що не розумію таких людей, як ви. Які не дивилися фільму, не знають про що він, але звернувши уваги на те, що він старий, відразу беруться судити про нього. Це ж тупо, хіба ні? Судите про внутрішній зміст, побачивши тільки “обгортку” (рік виходу).
     Серед старих фільмів є немало фільмів, які зараз будуть нецікавими, неактуальними, і навіть можна сказати не вартими перегляду. Але серед них також є дуже і дуже багато справжніх шедеврів і просто цікавих фільмів, які із захопленням можна дивитися і зараз. А ті справжні шедеври, як цей фільм і вже згаданий “12 розгніваних чоловіків” та багато інших (зауважте, 90% найкращих фільмів за відгуками глядачів і критиків було знято саме колись, у 50 – 80-х рр.) будуть актуальними для людського суспільства завжди, не зважаючи на всю свою візуальну скромність навіть за мірками тодішнього кіно, оскільки піднімають такі теми і проблеми, які не змінюються з часом і які завжди хвилюють людей.

  • Ну то не дивися…

 3. Я теж трішки упереджено ставився до старого кіно, але от недавно подивився “12 розгніваних чоловіків”, і мені сподобалось. Ану візьму і цей фільм подивлюсь :)

 4. Я просто не можу зламати свою упередженість до старого кіно, навіть рука не піднімається, щоб таке качати

 5. Та це добре, що ми такі різні – комусь подобаються старі фільми, хтось преться від нового, а хтось, як я, всеїдний, або цікаво та поживно для душі.
  Тож радіймо, що не стадо, а різні…)))

 6. Перефразовуючи слова (які давно стали афоризмом) Фр. Ніцше, “без італійського кінематографу (зокрема, й неореалістичного) життя було б помилкою”.

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.