Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1169856 (190 за 24 години)

Перший стратеґічний форум України!

| 2 коментарі

site_logoПро форум, який відроджує українську стратеґічність. Ми, як група українських шанувальників ігор від Paradox Interactive вирішили створити свій форум, в якому ділитимемося своїми званнями з рештою українським світом (ґайдами, модами, секретами тощо). Форум спрямований на просування українського ґеймерства.

Як усе починалося…

Задумка створити свій форум у нас зародилася ще навесні. Коли нам, як перекладачам гри Crusader Kings 2 потрібно було своє поле для обговорень. Згодом зародився перший форум, який називався Paradox Game UA (PGU). Але на перекладі справа не закінчилася. Потихеньку форум набував нових рис.

З’являлися перші українські ААРи на ігри від Paradox Interactive(“Історія Русів” від автора andros507 більше скидається на історичні факти, ніж на ААР по грі)

З’явився український мод на гру Europa Universalis 3 (ZAZMOD) А також, з’являлися й переклади ігор (Перекладено гру Crusader Kings 2, EU4 – перекладається), паном AaLeSsHhKka локалізовується Victoria 2. З часом, потрібно було перейти на новий рівень.

Відмовившись від безкоштовного хостингу, і від платного рушія форуму, було здійснено перехід на платний хостинґ і безкоштовний рушій. Починати все заново завжди складно, але, коли у твоїй команді всі працюють спільно, це чудово!

Новий форум – це й нова ідея. Ми вирішили побудувати якусь державу з форуму. Форум має свою форму правління, свої верстви суспільства, конституцію тощо.

Незважаючи на те, що новий форум було створено 10 вересня (а минуло вже 2 місяці), робота на ньому рухається вперед. andros507 перевів ряд корисних статей з модинґу CK2, переклав і перекладає ряд щоденників розробників, пише ААР; Denonion пише ґайди по Victoria 2(уже написано два підручники), а також мод From Galicia to Ukraine (EU4).

AaLeSsHhKka все так само прагне написати свій мод.

Робота кипить…

Контакти
Ucraina Unione Strategists – український стратеґічний форум.
Веб-сайт: http://uus.in.ua/forum/
Група ВК: http://vk.com/uusforum
Група ФБ: https://www.facebook.com/uusforum
Twitter: https://twitter.com/uusforum
YouTube: https://www.youtube.com/user/uusforum

2 коментарі

  1. Ідея хороша, бо на стратегіумі (ви ж знаєте що це) не дуже люблять коли дописуєш українською..

    Щодо форуму то дизайн теми просто жах. Зробіть щось з цим.. бо відбиває бажання заходити ще раз

  2. Класний форум, в перспективі – альтернатива стратегіуму на українських теренах

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.