Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1169778 (175 за 24 години)

Прем’єри тижня 14 – 20 листопада 2013. Відео

| 14 коментарів

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=3JCYlSW-TEA]

Прем’єра тижня Трилер «Тіні незабутих предків»

Безумовно, головна прем’єра тижня — «Тіні незабутих предків», найбільш очікуваний (і дуже давно очікуваний) український фільм.

Фільм жахів «Астрал: частина 2»

Джеймс Ван давно став визнаним майстром страшилок. Він створив першу «Пилу», зняв «Закляття», перший «Астрал» і ще кілька успішних фільмів жахів. Не можна сказати, що він привніс щось нове в жанр, але те, що він успішно його опанував — незаперечно.

Трилер «Радник»

Фільм дуже великих очікувань, який ці очікування катастрофічно не виправдав. Сценарій Кормака МакКарті, автора «Дороги» та «Старим тут не місце», постановки Рідлі Скотта, зірковий акторський склад — з Фассбендером , Діаз, Піттом і подружньою парою Бардем — Крус — все обіцяло цікавий напружений трилер, але ні напруги, ні трилера НЕ вийшло.

Комедія «Старперці»

Шість «Оскарів» і дев’ять номінацій — саме з таким багажем прийшли до «Старперців» народні артисти Америки Майкл Дуглас, Роберт Де Ніро, Морган Фріман і Кевін Клайн.

Комедія «Середня школа»

Якщо ви вчилися досить недавно, то явно хоч раз у житті, та робили який-небудь реферат з купи інших рефератів по темам, викачаних з інтернету. Приблизно так само зняв свій дебютний фільм Том Морріс.

Мультфільм «Оггі повертається»

Французький серіал, який виходив з 1998 року, знову повертається, але вже в повнометражному вигляді.

Мультфільм «Пригоди мишеняти»

На наших екранах рідко побачиш корейське повнометражне кіно, або бельгійське, або південноафриканське. А ось мультики — будь ласка, звідки хочете.

Пародія «Дуже голодні ігри»

«Фрідберг і Зельцер — не кінематографісти. Вони — злодії, шарлатани, вони — символ занепаду західної цивілізації», — писав про цю парочку критик Джош Левін.

14 коментарів

 1. Про тіні підписуюся під кожним словом), це шлак на який не варто йти в кіно, у цьому фільмі крім Карпат і мови акторів немає нічого українського

  • Можливо, тому що українських фільмів мало і виходять вони рідко, ми занадто багато очікуємо від кожного з них і, як наслідок, переважно розчаровуємося. 90% відсотків кожного національного кінематографу становить “шлак”. Творці ж самі позиціонували “ТНЗП” як фільм категорії В, тож не варто було оглядачам просторікувати про черговий “ренесанс” українського кіновиробництва – вони тільки піднімають допрем’єрну бучу, а потім дружньо ставлять фільмові погані оцінки.
   Чомусь низька якість американських чи російських фільмів не заважає нам споживати під них попкорн чи проводити теплі вечори у колі друзів. Однак шкода тих, хто доклав зусиль і грошей, аби підтримати у прокаті вітчизняне кіно, але був жорстоко обманутий

 2. Буквально сьогодні подивився “Тіні” (в Франківськ приїжджала знімальна група). Фільм залишив позитивні враження, загалом виправдав мої очікування, картина виглядає цілісно, ненудно, тішили українські прізвища в титрах і думка, що українське кіновиробництво набирає обертів, хай навіть в такому “заштампованому” варіанті. Краще таке, ніж, наприклад, також український фільм недавнього часу “Звичайна справа” (який я мав необачність подивитись).
  Звичайно що є всякі неточності, нелогічності (про алюзії – навмисні і не дуже – на популярні американські хорори, трилери, я вже і не кажу ), але фільм однозначно вартий перегляду.
  Отже, сходіть подивіться, не пожалкуєте!

 3. “це шлак на який не варто йти в кіно, у цьому фільмі крім Карпат і мови акторів немає нічого українського”
  Тобто це шлак через те ,що тут немає нічого українського?

  • ні , фільм сам по собі лайно

   • Ні, лайно – це ти, бо нормальні люди, коли критикують фільм вони висловлюються конкретніше і аргументують свою думку. Не здивуюсь, якщо крім трейлеру ти взагалі фільм не бачив

 4. Хаха, розсмішили) “…, зокрема, Кіра Муратова зняла пристойне укр.кіно..” Це ж треба таку маячню людям городити)))
  Колись ці “інтелектуали” горітимуть в пеклі за свої тупі переконання)))

  • Кіра Муратова знімає рос. кіно, а не укр.

  • Фанат Кіри Муратової детектед)) Ну, що з тебе візьмеш? Розуму, як у равлика)) Я надіюсь, що колись перед смертю, ти покаєшся, що вважав цей фільм ристойним українським фільмом.

 5. А, я ж казав, що Тіні гімно))). Просто на цьому порталі навіть гімно, якщо воно українське, то буду вихваляти, що це найкраще гімно в світі. Треба перефразувати Любомира Левицького: Ми позиціонуємо “Тіні незабутих предків” як міжнародне кіно, на: Ми позиціонуємо “Тіні незабутих предків” як міжнародне лайно.

 6. Жахливо, ця суб’єктивність думок просто вбиває. На сайті kino-teatr.ua/uk роблять суперові репортажі WEEKEND такого типу, та ще й у вигляді тексту. Оце справжня майстерність, не те що тут!

  • Ну не знаю, почитала WEEKEND – там просто рерайт сиснопсисів фільмів без будь-якого критичного аналізу чи огляду критики або зборів. Як на мене, ці огляди куди цікавіші.

   Хоча kino-teatr.ua/uk, напевне, найбільш повний кіносайт з україномовних, сама ним користуюся, цього в них не відняти.

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.