Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171199 (163 за 24 години)

Запали свічку пам’яті

| 4 коментарі

свічку

У суботу, 23 листопада, Україна і світ вшановуватимуть пам’ять мільйонів жертв Голодомору 1932—1933 років. В усіх обласних центрах, 32-ох  країнах світу, у селах та містечках в цю суботу, українці прийдуть до пам’ятних знаків жертвам геноциду та запалять свічки в пам’ять мільйонів вбитих голодом.

Це безпрецедентний злочин у світовій історії: мільйони загиблих, десятки мільйонів ненароджених, понівечені людські долі, виснажена душа українського народу. Немислимий масштаб цієї трагедії. Ім’я їй — Голодомор. Її суть — Геноцид.

Нині, вісімдесят років потому, вже багато відомо про причини і наслідки Голодомору-геноциду 1932-1933 років. Відновлення історичної пам’яті про мільйони відомих та безіменних жертв злочину – це незаперечний доказ незнищенності українського національного духу. Ми не допустили забуття, ми зберегли себе і свою країну, і ми впевнено творитимемо майбутнє.

Коли вмирає людина, зникає цілий світ. Коли мільйони ідуть у прірву, зникають цілі галактики. Якщо ти забудеш, за ким б`є цей дзвін, він битиме за тобою…

 Львівська крайова організація Народного Руху України закликає усіх небайдужих  долучитися до всеукраїнської ініціативи «Запали свічку пам’яті». На знак вшанування пам’яті невинних жертв Голодомору у суботу 23 листопада о 16 год.  біля пам’ятника жертвам  комуністичних злочинів на площі Шашкевича, усі охочі  запалять  свічку пам’яті та вшанують хвилиною мовчання  загиблих жертв Геноциду.

23-го листопада запалімо свічку у вікнах своїх домівок. Вшануймо пам’ять і біль України! Сподіваємося на Вашу участь в увічненні пам’яті мільйонів українців, страчених голодомором.

З повагою, Львівська крайова організація Народного Руху України

4 коментарі

  1. я запаллю.

  2. І у Вілнюсі буде запалена свічка.

  3. У нас горить. А у вас?

  4. І я запалив свічку.

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.