Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1170195 (187 за 24 години)

Проголосуй за Українську Лігу в FIFA 15

| 15 коментарів

fifa-15-leagues-vote

На офіційному сайті футбольного симулятора FIFPlay триває голосування за впровадження футбольної ліги тої чи іншої країни в забавку FIFA 15. Якщо Ви фанат цієї забавки, або ж просто хочете допомогти, проголосуйте будь ласка за Українську лігу тут.

EA SPORTS котрий рік ігнорує УПЛ та збiрну, хоча за цей час були додані футбольні ліги  таких  країн як Польща, Чилі, Саудiвська Аравiя та iнших, чемпіонати яких значно слабші за УПЛ. Отже i зараз у опитуваннi лiдирують Марокканська, Малайзiйська та Алжирська лiги. 

15 коментарів

 1. без проблем. голусую… надіюсь буде укр ліга… можливо тоді пограю в фіфу..

 2. Товариство, треба зібратися і перемогти в голосуванні інші чемпіонати. Якого хріна попереду нам Малазія? Індонезія і Венесуела? Нас ще наздожене Казахстан чи 3 ліга Німеччини…

 3. Я шось не зрозумів – для голосування там не потрібна ні реєстрація, немає навіть капчі – один толковий програміст може написати бота і “накрутити” бо-зна скільки голосів…

 4. може, але не довго там по IP прибивають $)

  • не думаю шо то є велика проблема, є купа проксі, ТОР, врешті решт навіть простий скрипт зміни ІР в мережі Укртелекому. Більша проблема – знайти і зацікавити того програміста :)

 5. На жаль, без шансів. Турків, малайців і єгиптян все-таки в рази більше, ніж українців.

 6. а як голосувати?

 7. Не розумію, як голосувати.. Там у мене просто список і все
  http://img23.binimage.org/ec/0a/46/54e9c1e.png

 8. Схоже голосування вже закрито

 9. Pes кращий.

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.