Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171184 (162 за 24 години)

Зібрання на майдані

| 91 коментар

YPRxzVdvQV4

Сьогоднішній день вкотре підтвердив, що нас хочуть відсторонити від руху до європейських цінностей. Друзі, зараз не час на розваги і фільми! Закликаю тих, які вважають себе небайдужими українцями, підтримати людей, які вже зараз стоять на Майдані Незалежності у Києві! Настав час показати нашу єдність і рішучість!

Пряму трансляцію надає Радіо Свобода

Слідкувати за останніми новинами можна в Твіттері: #євромайдан

Автор: Andy

Студент. Люблю писати незвичні тексти.

91 коментар

 1. #Євромайдан – хештег у твіттері. Слідкуємо за новинами. За 40 хв зібралося 700-800 людей.

 2. Хлопці, давайте відслідковувати ситуацію. Хто зараз може, хай йде на Майдан чи до адміністрації свого міста. Хто не може, хай прогуляється ввечері хоча б заради цікавості – сам, з подругою, з товаришем, з дружиною: треба ж розуміти, що в країні відбувається. Я піду з дружиною ввечері до нашої адміністрації. Подивлюсь, що і як. Перекажіть своїм найбільш надійним контактам у скайпі та по іншим джерелам. Щоб там не було, а контролювати своє майбутнє треба. Спокійно, але з впевненою цікавістю.

 3. Друзі, по хештегу #євромайдан часто з’являються провокатори, особливо вирізняється @v_votchitsev. Бачив ще декілька. Моя пропозиція тим хто читає трансляцію – банити їх акаунти. А взагалі – кидаємо робочі місця і на майдан!

 4. А хто як не ми самі повинні боротися за свою долю. Кабміну та Верховній Раді це не особливо потрібно, вони і так в шоколаді. Так що шановні, треба йти на мітинги, маю надію, що хоча б так Європа побачить справжні наміри України, а не “отих”.

 5. Баним @ruslanniko

 6. Сподіваюсь жителі столиці активно підключаться, без них майдану не повторити…

 7. @salty__197 та @rozhko_e – провокатори, баним!

 8. Завтра з самого ранку з Сум вирушаю до Києва.
  Слава Україні!

 9. Товариш Александр Сипай (@zerkalozp) вельми хоче в бан!
  Список решти українофобів-провокаторів:
  @salty__197
  @rozhko_e
  @ruslanniko
  @bvotchenkov
  @v_votchitsev

 10. Це ви всіх баните, хто не згоден з вашою точкою зору? Тоді той плакат у вигляді прапора євросоюзу з Києвом в центрі і містами західної України – це ВАШ вибір. Східу там місця не знайшлося!

 11. Євроінтеграція – це втрата самостійності та суверенітету. Хіба справжній українець може цього прагнути?
  Перед тим, як діяти і висловлювати свою думку, спочатку слід розібратися в питанні. Від вступу в ЄС українці нічого корисного не отримають.

 12. А хто-небудь з “любителів євроінтеграції” знає в деталях як відбувалася революція в 1917 році і чим вона відрізняється від сучасних майданів.
  Для тих, хто може думати, варто було б знати історію свого народу, щоб не ставати на ті ж граблі.
  А ті, в кого немає свого народу і прагнуть приєднатися до чужого. Який свідомий українець може хотіти ввійти в один союз із німцями, поляками і турками?

  • Якщо ви заколоть 17-го року називаєте революцією, мабуть, читали дуже “перевірені” дрежела)))

   • Не дивуйтесь “Андрію” – то агенти Московії діють на ворожому ресурсі

   • Суть не в назві, а в самих подіях, в сценарії цих подій. Сюди ж можна додати і спробу 1905 року.

 13. Ви не зовсім праві, якщо зараз ми вступимо в євросоюз ми втратимо промисловість. Азарка в цьому правий, ми не готові йти ні в евора-, ні в митний союз, нікуди. Подумайте тверезо, з чим ми туди або туди прийдемо? Конкурентноспроможної продукції немає, те,що залишилося від Радянського союзу вже на ладан дихає, нового за 22 роки не побудували нічого, тільки намагаємося латати стару. Спочатку економіку підняти треба, а потім йти туди, куди народ захоче, може і нікуди. Залишитися незалежною країною зі своїм колоритом, а не лягати під того, хто більше заплатить.

  • Ага, ще п*ять років “покращення” і лише тоді, якщо залишиться щось під назвою Україна слід подумати чи заслуговують європейці на те, щоб ми їх ощасливили своєю присутністю))) А якщо серйозно, то зараз всі більш менш прибуткові підприємства належать олігархам і вони не вкладали і поки буде можливість не вкладатимуть жодної копійчини в модернізацію. Угода про асоціацію це європейські стандарти, а отже контроль за розподілом коштів, а отже це в будь-якому разі краще, ніж той дерібан, який відбувається зараз. Та що я розпинаюсь. Ось візьміть та почитайте уважно http://texty.org.ua/pg/news/editorial/read/49846/Shho_Ukrajina_vtratyla_Povnyj_cykl_INOFOGRAFIKY_Ugody?a_offset=

   • При європейських стандартах у нас будуть ще дорощі українські товари і дешеві європейські товари, от тільки в простих українців не буде грошей, щоб купити навіть ці дешеві товари. Хоч трохи вчіть макроекономіку, якщо лізете в політику.

   • Красиво написано, дрібно правда, але….експорт товарів і послуг – ЩО експортувати? Соціальна політика – це заморожування зарплат, підняття тарифів на газ та опалення на 40% з ліквідацією субсидій? Космос – крім “Зеніта” немає нічого. Освіта – не знаю, у мене було безкоштовне, але більш ефективне. Експорт “послуг” – просто замість Тверській буде європейський адресу. “Українська бронь” – ось про це я і говорив. Чим швидше буде знищена промисловість і сільське господарство (причини дивись на першій картинці), тим більше модифікованих продуктів можна ввозити взагалі без мита. ВАМ це треба?

    • Гена, що ти виготовиш, те й будеш експортувати. Яке тобі діло до чужих заводів? Основа економіки ЄС – малі підприємства та взагалі приватне підприємництво. Таке враження що ти живеш в ілюзіях всесвітнього заговору проти “руССкого мира”, таких людей психіатри до речі називають резонерами. Підлікуйся і почни жити своїм життям

     • Коли відповісти нічого шукають змови. Ивасику, лікування мені не потрібно, а ось вам дам пораду: можете скільки завгодно шукати винних у вашій долі, “обраним народом” вам не стати, місце зайняте.

     • Well I guess I don’t have to spend the weekend fiugring this one out!

  • Гєна, тут якось не прийнято використовувати “ьі”

   • Але ж нік “motherfacker” нікого не бентежить. А це мої прізвище та ім’я. Хто то пише нік англійською, а я російською. Хто захоче може писати на китайському, це не карається.

  • Заводи ,створені на кістках вбитих ґолодом ,випускали продукцію для вбивства – для Світової революційної війни. Війна не на часі- заводи вклякли. По всьому екс сересеру :) Туди тим монстрам і дороґа.На металолом. Успіх – в Ай-Ті продукції ,у сонячній та вітровій енерґії. Не треба вже закликів до нової індустріалізації – це: фіґня, 19те століття.

  • Неконкуретноздатні підприємства мають зникнути! 22 роки в тепличних умовах уже. досить!

 14. “Андрій” боїться втратити рабську роботу, рабську свідомість…, (не бійся поміняєш на Європейську…:))

 15. В ЄС немає ніякої свободи. Є лише вигляд повної свободи, але це лише іллюзія. А в Росії просто байдужість влади.
  Україна більше кожної з європейський країн, нам не потрібно ні до кого приєднуватися, ми самі можемо повести за собою інших. Було б бажання самим відповідати за себе, а не чекати, поки хтось прийде і наведе порядок у нас вдома.

  • А мені відсипеш травички? Бо виджу що дуже пре.

  • Андрій, твої аргументи необгрунтовані. Ми або в Європі або під Росією, такі реалії геополітики. Тобі краще зближення з Росією? Так ми останні років 300 були з нею і що? Валуєвські циркуляри, Голодомор, репресії, війна, економіка на кістках.. Хочеш назад у майбутнє?

  • Якщо не робиш вибір сам- йоґо зроблять замість тебе. І на Виборах – і навіть у сортирі.

  • Андрій
   23/11/2013 о 19:37
   В ЄС немає ніякої свободи. Є лише вигляд повної свободи, але це лише іллюзія. А в Росії просто байдужість влади.

   В ЄС живуть, як люди, в Московії – як свині. Де краще – очевидно. Тому не старайся, нікого ти тут своїми кацапськими байками не надуриш.

 16. Та… читаю… і не знаю плакати чи ридати!
  І що ви добєтеся?
  Для того щоб щось змінити потрібно скинути владу, і лише потім щось вирішувати.
  Скинути владу є 2 способи: законний – вибори або революція.
  Вибори – ми нічого не змінемо, бо є фальсифікація.
  Революція – це війна.
  Але тоді треба битися!
  А хто піде – ви?
  Нічого з цього не вийде. Бо ВИ ТЄРПІЛИ.
  Успіхів на майдані.
  Коли будете воювати – тоді приєднаюсь! А зараз папа

  • Хоча й очевидно яке саме рішення прийме ХАМ, але ВСІ повинні бачити що ХАМ йде проти волі народу – а не мовчки “схавати”. Це важливо з політичної точки зору.

   Хоча б так.

   Якщо ж не готові хоча б на це – то й кричати про революцію взагалі нема сенсу.

   Все що треба зробити – прийти на площу і цим висловити свою позицію.

   А далі буде – не сумнівайся. ХАМ же в кращому (для нього) випадку закінчить на нарах.

 17. Я – той самий тупий хам який зібрався вас вчити розуму.

  Тобто я, жалюгідний опущений кацап, маю наглість вчити як ВАМ ТАМ жити.

  Всі мої коментарі – це примітивне і тупувате намагання когось обдурити.

  Тільки ДЕБІЛ буде парити українцям про те що “в європі нема свободи”.

  Українці працюючи ТАМ нелегальними робочими тим не менше примудряються будувати собі на зароблені гроші будинки.

  Думаю якби хтось з них зустрів мене особисто, я би втопився у власних випорожнення зі страху.

  Зате в інтернеті я буду продовжувати як вам правильно жити.

  Амалік

  • Поменше агресії. Хоч він вам і не довподоби, але каже правду. Сам щодня ходив на майдан у києві, але зараз таке відчуття, наче нас знову кинули. Ну хіба не смішно вам слухати, що наша люба “опозиція” вимагає президента поїхати підписати асоціацію і при цьому вимагає його імпічменту? Йшов поряд з людьми, багато з них самі висловлювали думку, що треба передушити цих пацюків. Інакше – чергове перефарбування чиновників і подальше обкрадання нас з вами. Натомість вкотре перетворили революцію на концерт з обнімашками. дежавью якесь…

 18. Всі канали тб провладні – хрін жоден показує , що насправді на майдані, на Банковій та інститутський в Києві відбуважться. Добре хоч інет є.

 19. А чомву на перших шпальтах новини не про Євромайдан?

  • Мовчать. Більшість ЗМІ під контролем влади. Як кажуть в росії – “800 челавек на Майдане”

   • “800 челавек на Майдане” – то є брехня!! то пару сотен з даунбасу привезли типа на антімайдан – киян тіко тисяч 100 вийшло по вулицях. а той планктон янучарський розбігся після сьомої.

   • відповідь на ЗМІ які підконтролем влади hromadske.tv

 20. Пройшла інфа що Сбу буде відключати твітер. Пропоную подумати про альтернативу твітер-трансляції.

 21. Правильно сказав Яценюк, треба міняти систему! Перше і найголовніше: Судді мають бути виборними, що їх обирає громада – і у будь-якому випадку ніяких пожиттєвих призначень. Бо якщо розібратися весь безлад у країні -від недосконаного правосуддя. По-друге і це теж найголовніше: сьогоднішній режим обкрадає народ України на колосальні гроші!! Я не кажу про тендери, ні. Я кажу про крадіжки нематеріальних речей, наприклад, вкрадена перемога опозиції у 132-му (Корнацький), 92-му (Романюк), 194 (Булатецький), 223-му (Левченко) та 197 (Даценко). Як мінімум обравши опозиціонерів у цих округах люди не дадуть вкрасти землю, комунальну та державну власність громади, натомість ставленики ригіонів будуть рєшать вопроси та красти красти красти. І потім пройшовши у парламент будуть приймати закони про звільнення від оподаткування Фірташа та Ахметова з-за чого бюджет України недорахується мільярди. Вкравши Європейський вибір, янукович планує зберегти це каламутне середовище кишенькових суддів і корупції, щоб і далі красти. натомість Євросоюз – це виконання законів, відсутність корупції, контроль за владою. Воно потрібне Януковичу? Ні. Бо ще в 2015 треба буде вкрасти від 4 до 6 мільйонів голосів для перемоги зека. Вийшовши зараз на євромайдани, ми збережемо багато людських життів у 2015 році. Звичайно у разі масових фальсифікацій у 2015 році, та застосуванні сили до мирних протестувальників (а може не мирних яка різниця) януковичу доведеться мати справу з НАТО. Але українці, досить вже щоб хтось за вас робив вашу роботу!

 22. #Євромайдан – це краще, що я бачив за останні дев’ять років. Слава Україні!

 23. Вибачте що знову пишу.
  Ходив на майдан, у Львові. Реально хочеться плакати.
  Страйк зрежесований адміністрацією.
  Жодного опозиційного прапора.
  Стадо овець, яке не знає що робити, куди іти.
  Реально студікам нема чим зайнятися.
  НАРОД, хто хоть трохи думає:
  для виконання вимог, потрібно щоб акція була безстрокова, до виконання всіх вимог.
  Акція має бути радикальна, без жодних поступок.
  Мусарів треба бити! Адміністрацію треба БИТИ.
  Як приклад наводжу вам акції непокори в Парижі (ЕВРОПА), Страйк тарнспортинків в Німеччині. Акції непокори в Іспанії та Португалії. Якщо ви хочите, щоб щось змінилось, треба зупиняти всю інфраструктуру. Зупинити транспорт, зупинити роботу державних органів, зупинити рух по дорогах… ось це акція – все решта ПРОФАНАЦІЯ.
  Не хотів іти, а тепер щеь більше зрозумів, що то мильна бульбашка.

  • Вйо до Києва – там треба діяти агресивно, а у Львові все відбулося просто чудово. Зараз ще рано перти на амбразуру по регіонах.

  • Ти правий, потрібні радикальніші дії. Палатки швидко знесуть, мітинги розженуть. Якщо ми хочемо до європи, то і протестувати треба по-європейському! Саботаж – єдиний вихід який може дати результат.

 24. Розповім Вам цікаву історію про вчорашні події. Мій знайомий запропонував на мітингу заробити гроші стоячи на майдані, 100 гривень за півдня. Питаю ми за чи проти? – Відповів за. Однак як виявилось ми стояли живою стіною біля Верховної ради та почували себе проститутками. Дуже приємно бачити, що Україна бореться та стоїть, після того як я забрав гроші, пройшовся по майдану з криком душі Україна!!! Взяв синьо-жовту стрічку і стало легше надуші. Слава Україні!!!

  • 100 грн., чого так дорого! Я б Вам по булочці з маком дав. Раби завжди вважають що постояв за гроші але душа за інше…
   Знаєте є така історія про українців під час розкоркулення: сидів собі дід, тут раптом прийшли до сусіда. Сусід кликав на допомогу, але ніхто не відгукнувся. Сидить другий день, пиршли до другого суді – той теж леметую про допомогу, та нікого. На третій день прийшли до того діда – та на допомогу небуло кого кликати. А мораль? Мораль … головне що мирно!

  • І що? Врятували тебе ті 100 грн. від голодної смерті?

 25. Певно вже другий день розкошує за ці гроші)))

 26. Друзі, пропозиція почати та поширювати нову форму протесту – організований саботаж. Масовий невихід на роботу, перекриття найбільших автошляхів (перехід “зебри”), студенти не йдуть на пари. Проти цього вони не зможуть застосувати кийки, газ і силу.
  Час початку – з 29 листопада у випадку провалу процесу євроінтеграції. Не дамо продати батьківщину Путіну!
  Прошу дискусії!

  • Все це одного місця.
   У випадку непідписання єдиною логічною реакцією може бути лише збір величезного мітингу в Києві з метою повалення режиму. А всілякі ходіння по зебрі, невиходи на роботу – це дитячі цяцянки.

   • Повалення режиму це громадянська війна і кінець України в нинішньому вигляді. Це найгірший варіант розвитку подій.
    Боротьба має бути максимально мирною!

    • Ну чекай, під час помаранчевої революції повалили режим і ніякої громадянської війни не сталося, то чому зараз має бути інакше?

     • Дуже добре що тоді все пройшло мирно, але мушу підмітити що ситуація булу критичною – на донбасі проголошували про відділення від України, російський спецназ під Києвом чекав наказів.. А про повалений режим -який же він повалений?

    • Ти напевне з адміністрації?
     Непокора має бути повна! Це моя думка. І вона має проявитися у всьому!

     • Не з адміністрації, звичайна людина. Просто хочу сказати що одним майданом результату не добитись. Потрібні більш радикальні – але обов’язково мирні дії! Саботаж.

 27. Львів так тримати! Ви надихаєте і мотивуєте! Дякую Вам.

 28. https://petitions.whitehouse.gov/petition/impose-personal-sanctions-president-ukraine-viktor-yanukovych-and-cabinet-ministers-ukraine-members/h58Fz30V
  Підписуєм петицію!
  Також було б добре додати на головну сторінку.

 29. Певно такий вже український фатум: крутитися між Сциллою і Харібдою. Або Росія зжере, або Європа задушить, або власні олігархи виморять.
  Європа чи Росія – пропонуючи лише дві альтернативи, ЗМІ однозначно нами маніпулюють, але й сподіватися на повну самостійність нема чого – привладні олігархи просто так не будуть змінюватись. У союзі з Європою не все добре, але поки-що це найоптимальніший варіант.
  Щодо економічної сторони питання, то європейські корпорації й так присутні в Україні, як і російські – просто ніхто про це посеред майдану не кричить. Ми для них – ринок збуту і джерело дешевої робочої сили. Введення євростандартів ПРИМУСИТЬ підприємців модернізувати виробництво ( хоч не всі це переживуть), і європейці, швидш за все, не будуть вороже ставитись до нашої культури і мови. Що ж до Росії, то від союзу з нею і цих мізерних вигод нема що сподіватись.

 30. План дій: #ЄВРОМАРШ та ЄВРОреволюція

  Два майдани об’єдналися, маємо єдиний, вже значно сильніший #Євромайдан (Майдан Незалежності). Але є і привід для занепокоєння, потрібний чіткий план.

  Протягом останньої доби широко поширилися в інтернеті два плани. Автори – Олександр Солонтай та Ігор Луценко. Ідеї доповнюють одне одного. Отже, пропонуємо узгоджений проект плану.

  ВИХІДНА ПОЗИЦІЯ:

  Розраховуємо, що зараз лідери парламентської опозиції полетять до Вільнюса і будуть там проводити певну – безумовно, потрібну – місію. Але є ще більш важливі речі, їх треба робити в Україні. Нам потрібно діяти. Ми повинні підготуватися до найгірших умов, а це наступні:

  а) підписання не буде;

  б) влада почне справжню жорстку зачистку;

  в) тв-ящик почне новорічно-ялинкову істерію, намагаючись достроково відправити країну на новорічні канікули.

  Отже, що треба робити!?

  1. ВИХОДИМО НА #ЄВРОМАРШ

  Усі лідери нинішнього спротиву мають дати єдиний і сильний сигнал – виходимо в день завершення саміту у Вільнюсі, тобто 29-го листопада. Нам потрібна або Європа, або нова влада, котра відкриє нам двері у Європу.

  29 листопада має стати або кроком у Європу, або початком кінця цієї влади. Для цього треба провести гіперактивну агітаційну кампанію, всеукраїнську, з залученням усіх наявних партійних та громадських ресурсів.

  – усі, хто може, мають приїхати у Київ!

  – усіх, хто хоче, ми маємо у Київ привезти!

  Ми маємо сказати, що 29 листопада є тією головною мобілізаційною датою, коли ми, громадяни, незалежно від політики чи географії, УСІ виходимо на #Євромарш, і стоїмо там доти, доки не буде підписано угоду про асоціацію!

  Отже, 15:00 #ЄВРОМАРШ, місце збору – #ЄВРОМАЙДАН

  2. СТРАЙК

  Чому своє слово говорять тільки студенти? Європейський вибір зробила вся країна, а студенти першими сказали своє слово. Але зараз справа за всіма нами. Студентський страйковий комітет 27-29 листопада охопить все більше ВУЗів, це зрозуміло, студенти однозначно молодці, а всі ми?!

  Тому, 29 листопада, після обіду, перший попереджувальний страйк проводять кияни. Потрібно з роботи йти раніше, працюємо тільки першу половину дня. Далі наважуємося зробити крок.

  О 15:00 йдемо на #Євромарш. Йдуть всі:

  – трудові колективи;

  – страйкові комітети;

  – навчальні заклади;

  – підприємці разом з працівниками;

  – бізнес разом з родинами;

  – пенсіонери з онуками, батьки з студентами, мами з школярами.

  Ну і звісно витягуйте по максимуму друзів! Це наш шанс, іншого такого може не бути!

  До уваги мешканців інших міст: 27-29 листопада всі їдемо на Київ. Нам потрібно мобілізувати Київ та вийти на #Євромарш. Сто тисяч на минулих вихідних – це була тільки перша ластівка. Нас може бути значно більше!

  3. ЄВРОреволюція

  Якщо Янукович не підпише Угоду, ми почнемо зміну влади! 1 грудня, до повсталого Києва приєднуються всі регіони. Загальна, всеукраїнська акція громадянської непокори, з політичними вимогами:

  – повні перевибори;

  – відновлення Конституції;

  – відсунення від влади збанкрутілої команди.

  Це символічний день, адже 1 грудня 1991 року, Україна здобула справжню незалежність на всеукраїнському референдумі. Методи – виключно ненасильницький протест, яка включатиме всеукраїнський страйк, мирне блокування органів влади та головної резиденції – Межигір’я.

  Тут ми розраховуємо, що нас підтримає опозиція. Вона вже повернеться з Вільнюса. Попри її всі недоліки, вона не зможе стояти осторонь.

  Не розходимося, займаємо позиції. Ми нікуди більше не підемо!

  2 грудня, понеділок – розпочинається всеукраїнський страйк, нашої відповіді на провал асоціації!

  Ми не будемо чекати коли з Межигір’я в заблокований квартал їхатиме Янукович. Ми підемо до нього в гості багатотисячним мітингом. Думаю там ми його не застанемо, при такому розвитку подій він просто втече. Але це треба буде перевірити!:)

  Перемога зараз ближче, ніж будь-коли, засобів для її досягнення – більш ніж вдосталь. Потрібно лише не схибити і зробити все правильно.

  Якщо ви згодні з таким планом, зробіть перший крок – поширте цей план, зверніться до своїх союзників/лідерів/друзів з пропозицією його здійснити.

 31. Всі підписуємо петицію, хай цим засранцям заблокують рахунки, шукайте в гуглі – Impose personal sanctions on President of Ukraine

 32. 1 грудня потрібно організувати туристичний похід в Межигір’я – там можна наочно подивитись, як живеться в Євросоюзі.

 33. Маленька мрія
  «Вікторе Федоровичу, вчора мені хотілося вас просто вбити». Юлія Тимошенко.

  Ти знов збрехав, такий твій стиль,
  Бо ти чума, ти цвіль і гниль.
  Ти на гачку в Кремля висиш
  І від страху лишень дрижиш,
  Що виймуть там твоє досьє
  І всім звістять усе, як є.

  Що був колись страшний злидар,
  А став оно який владар.
  Хоч недовчений бакаляр,
  І не бджоляр, але шапкар!
  Крім того ще й крутий байкар,
  Перед тобою я школяр,
  Коли спімну твій гонорар.

  Скажи, чому ти, як лихвар,
  Волочиш нас у пісюар?
  По тобі плаче Занзібар.
  Ти думаєш, що ти тут цар?
  Ти навіть, хруню, не лялькар,
  А тільки скромний яничар,
  Бо у Кремлі твій комісар,
  Хоча точніше він жандар.

  Ти міг би знатний буть свинар,
  Чи славний на Донбас бубняр,
  У цирку сміхунець-фігляр,
  Глядь – заробив би на гектар.
  Та завдяки всім пересвар
  Став незалежності гробар,
  Та ще й святинями гендляр,
  Привів команду нечупар,
  Що вилізла із чорних шпар,
  А з ними армію азар.

  Ти непосильний нам тягар.
  Ти нафталін, ти наш кошмар,
  Ну, скільки нам ще цей вахляр
  Нести на плечах серед чвар?
  Коли ж ти щезнеш, лютий псар,
  І за який, скажи, хабар?

  Юрій Винничук

  • =( Людей дуже мало. Опозиція не зовсім права, коли каже “робіть в своїх містах майдани”. В першу чергу треба їхати в Київ, де всі владні органи… не знаю як правильно сказати…

 34. Шокований нічними подіями в Києві . Знову напруга в суспільстві . Свідома частина і надалі добиватиметься євроінтеграції , а покидьки потягнуть в мутний союз . Чи зробили для себе висновок ті , хто вибрав нам цю владу ? Якщо вони , звичайно , не “тітушки”.

 35. Ящо не ми – то хто ? Маабуть Путін і його викормиш Янек

 36. “Беркут” відловлює окремих мітингувальників, волочить їх по землі і б’є ногами в голову, хоча вони не чинили ніякого опору! Досить це терпіти час підніматися! Вставай Україно!!!

 37. Це не тільки боротьба за євроінтеграцію – це боротьба за незалежність! Янукович просто продав державу Путіну. викинемо зека з нашої землі!

 38. Всі на майдан.Це наш шанс змінити усе й відразу.Нехай бог нас захистить від зрадників.Слава Україні!

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.