Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171211 (158 за 24 години)

Прем’єри тижня 21 — 26 листопада 2013. Відео

| 1 коментар

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=T0GHup15WQ4]
Прем’ра тижня політичний трилер-мелодрама «Голодні ігри: у вогні». Це може здатися неймовірним, але американська критика в захваті від другої серії «Голодних ігор». Більше 90% рецензентів хвалять картину, що ставить її в один ряд з такими безперечними фаворитами цього року, як «Капітан Філліпс», «Далласський клуб покупців» або «12 років рабства» — майбутніми номінантами на «Оскар».

Драма «Велика краса»

Номінант на каннську Золоту пальмову гілку здається головним італійським фільмом року, проте, ним не являється. В Італії як на фестивалях, так і в рамках національних премій призи за фільм року роздавали зовсім іншим картинам.

Спортивна комедія «Команда мрії»

Дуже плідний режисер Олів’є Даан славиться своєю мультижанровістю. Цього разу він вирішив зіграти на традиційно французькому полі ексцентричної комедії, взявши за основу сюжет про футбольну команду невдах.

Фільм жахів «Прокляте місце»

Німецький фільм жахів, гідний згадки не лише тому, що це — перший європейський фільм, що використовує систему звуку Dolby Atmos (в Голлівуді нею користуються вже два роки), а також через те, що заснований на припущенні, що наукова програма дослідження атмосфери HHARP насправді — секретна зброя американських мілітаристів, спрямована на зомбування людства шляхом електромагнітних випромінювань.

Мелодрама «Вікенд у Парижі»

Режисер Роджер Мішелль, найбільше відомий за ромкомом «Нотінг — Хілл», в новому столітті змінив і героїв і настрій, але не змінив теми. Персонажі його фільму стають старшими, більше бурчать і згадують, ніж роблять вчинки і дурості, але ні на хвилину не забувають про кохання.

Романтична комедія «За ознаками сумісності»

Брайан Фогель написав книгу «Jewtopia», поставив у Каліфорнії однойменний спектакль, і обидва вони користуються настільки великим успіхом, що Брайан вирішив зняти і кіноверсію своєї історії про єврейське щастя.

1 коментар

  1. “американська критика в захваті від другої серії «Голодних ігор». Більше 90% рецензентів хвалять картину”
    Американці такі американці! :)

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.