Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1169842 (188 за 24 години)

1 грудня відбудеться Форум українських справ

| Прокоментуй!

1 грудня 2013 року Міжнародна благодійна установа «Центр Національного Відродження» та громадське об’єднання «Українська справа» проводять третій Форум українських справ. Зважаючи, що сьогодні в українському суспільстві гостро відчувається брак морального опертя, відбувається заміна духовних цінностей матеріальними вигодами,  темою Форуму визначено проблему «Духовні орієнтири України у ХХІ ст.».

Заплановано розглянути низку питань, зокрема: духовність у посткомуністичному суспільстві; якими мають бути духовні орієнтири української національної ідеї у ХХІ ст.; як поборювати актуальні загрози духовній безпеці особистості і суспільства; як покращити суспільну мораль в умовах соціальної кризи та інші.

У Форумі візьмуть участь ієрархи українських церков, представники духовенства, науковці, митці, громадські активісти, всі ті, кого турбують проблеми духовного життя нації, її морально-етичне обличчя.

Форум українських справ проходитиме 1 грудня 2013 р. у Києві за адресою: вул. Володимирська, 57 (Міський будинок вчителя). Реєстрація учасників з 13.00. Початок заходу о 14.00.
Додаткова інформація: (044) 235-28-32

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.