Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171002 (177 за 24 години)

Містер Ніхто / Mr. Nobody (2009) – восьмий фільм з десяти

| 8 коментарів

Жанр: драма, мелодрама, фантастика
Країна: Бельгія, Німеччина, Канада, Франція

Кіностудія / кінокомпанія: Pan Européenne Production, Virtual Films, Christal Films
Режисер: Жако Ван Дормель
Актори: Джаред Лето, Діана Крюгер, Сара Поллі, Різ Айфенс, Джуно Темпл, Наташа Літтл, Деніел Мейзі, Бен Менсфілд, Ніколас Бівіні, Лоран Капеллуто, Киара Казеллі, Крістель Корнілов, Дідьє Де Нек, Тедд Діллон, Серж Ларів’єр, Лін Дан Пам, Клер Стоун

Сюжет:
Головний герой раптово прокидається в 2092 році старим 120-річним дідом і розуміє, що він є останнім смертним на планеті, доживає свій вік серед щасливих безсмертних людей. Сам Немо стверджує, що нічого не пам’ятає про своє минуле, але психіатр і журналіст, який нишком пробрався в палату до містера Ніхто, витягують з нього подробиці його життя, все більше і більше заплутуючи себе і глядача. Весь фільм – це нібито уривки спогадів містера Ніхто, представлені нам в абсолютно випадковому порядку, але насправді незрозуміло, що з них спогади, а що просто можливий розвиток життя Немо, який так і не відбувся.

Завантажити:
BDRip 480p 2,9 GB
BDRip 720p-mini 3,6 GB

Проголосуйте за наступні фільми!

8 коментарів

  1. Класний фільм.

  2. Прекрасний фільм!

  3. Дуже хороший фільм. Після перегляду виникло бажання передивитися його знову! Зачепило абсолютно все – гра акторів, сюжет, саундтреки, постановка….Одним словом, РЕКОМЕНДУЮ!

    • Знову?! в тебе є зайві дві з половиною години??!

      • а що тут такого? якщо фільм хороший, його можна дивитися багато разів підряд. а лишні дві години можна викраяти, якщо є бажання.

  4. Хороший фільм, хоча і не люблю фантастики!

  5. Не сподобався взагалі!!! Шкода 2,5 години потраченого часу, фільм ні про що, після його прегляду в голові незрозуміла каша і розчарування! Одного не розумію чи я занадто молодий до даного кіно чи навпаки????

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.