Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1169842 (186 за 24 години)

Народне віче в парку ім. Т. Шевченка (неділя, 12:00)

| 6 коментарів

1424411_370179779785685_223721279_n

Сьогодні в українського народу є можливість остаточно довести свою небайдужість. Небайдужість не лише з приводу євроінтеграції, але також і загальної ситуації в нашій країні. Вже двадцять років Україна, велика і надзвичайно багата країна, не може вийти з лещат корупції і олігархічної системи влади. Економічна ситуація погіршується з кожним роком, і не робляться жодні кроки для змін законодавства і реформ у судовій, виборчій, освітній та інших життєво важливих системах. Група найвпливовіших родин повністю контролює ситуацію, використовує країну і її населення, а сотні мільярдів доларів, забруднених кров’ю і потом звичайного і неймовірно бідного населення, вивозить за кордон, навіть не задумуючись про сплату податків або інвестиції у покращення технологій на своїх же підприємствах. Результат? У той час, коли країни без жодного сировинного або територіального потенціалу (для прикладу, Сінгапур) багатіють і розвиваються, а їхнє населення ніколи не задумується над банальним виживанням, Україна і надалі рухається на дно.

Настав час змінити це! Час показати, що влада – це слуги народу! Що українці заслуговують на краще життя! Виходь в неділю о 12:00 в парк ім. Шевченка і покажи, що ти здатен відстояти своє майбутнє!

Автор: Andy

Студент. Люблю писати незвичні тексти.

6 коментарів

  1. Як хочеться зараз бути у Києві і підтримати Україну!!!
    Але роботу у наш срутний час не так просто покинути і поїхати(
    Всі хто немає можливості зараз приєднатися – ми з вами браття і сестри, слідкуємо і підтримуємо!

  2. Всі хто немає можливості зараз приєднатись -ми з вами браття і сестри слідкуємо і пидримуємо вас у Києві підтримати Україну!!!

  3. Вже йду :)

  4. Найближчий подібний шанс буде дуже нескоро! Обов’язково треба ним скористатися!

  5. Маненвичі з радістю приймуть Януковича з його бандою, місця і роботи досить.

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.