Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1170931 (260 за 24 години)

Що вимагати від політичної опозиції?

| 31 коментар

майдан

Цей текст необхідно прибити цвяхами до дверей кожної державної установи, і не відступати – поки він не буде реалізований.  Фактично, простими словами написано, як справді змінити Україну.

Риги знову хитрують? А фіг вам, тільки тотальне очищення України від грабежу, брехні і олігархату, уособлених ПР – і гайда в ЄС!

Все, терпець урвався. Поки що політкорректність доведеться поки відкласти вбік.

Після сотвореного на Майдані звірства і прогнозованої для всіх, крім донецьких стратегів, реакції українських громадян і закордонної громадськості з членами Партії Регіонів почали відбуватись дивні метаморфози. Льовочкін давай подавати в відставку (принаймні так пишуть), Богословська зі Жванією давай кудись виходити і щось заявляти (типу раптом прозріли), Тигіпко з Лутковською засудили розгон, але нікуди не вийшли (типу хитрі), Бережна забажала виборів, Бондар і ще неназвані діячі сказали, що будуть подавати заяви в понеділок (типу ще хитріші, подивимось що в неділю буде). Богословська ще на додачу зробили сюрреалістично нахабну навіть по ригівським міркам заяву в стилі “от я така крута, давайте ділити владу, щоб не розколоти країну”. Привіт, Сєвєродонецьке кіно, давно ми тебе не бачили. Так, правда, це та Богословська, яка на початку 2005 року бігала по сцені майдану з помаранчевою стрічечкою. Вдвох з Азаровим вони там тусили.

Ще веселіше у Льовочкіна. Оперативненько під новину про відставку в Твітері пішла фоточка, як ніби то дружина Льовочкіна стоїть на Майдані. Класна історія, прям Щірліц і радистка Кет в німецькому тилу! Я ридаю! І вже тут по сусідству в блогах солов’єм заливаються – Льовочкін і Богословська молодці!!! Ура, Героїв України їм на оксамитовій подушці несімо зараз!!! Канал “Інтер” на боці народу!!! А де поживав телеканал “Інтер” до того? Днів 10 тому? На яких боках?

Ну й іще сотні і тисячі крупних, середніх і дрібних ригів чекають – скільки громадян вийде сьогодні на #євромайдан, як розвиватимуться події, хто ще із своїх побіжить; тут важливо вчасно зорієнтуватись, щоб і уже і безпечно, і не занадто пізно, бо перебіжиш вчасно – збережеш і посаду, і кеш, солодкий лівий кеш, сумками і кульками, кожен день – на дитсадках, школах, ліках, будинках престарілих, сиротинцях, хабарах з автолюбителів, землеустрої, екології, ну і так далі. Так це завжди працювало – принаймні раніше.

Ще за нетерпінням чекаю пантомім з батьком і сином Табаловими – першими героями цього скликання парламенту, піонерами тушкового руху. Чекаємо на появу Гереги, яка скаже, що вона зовсім сильно з народом, і просто якось випадково так виходило, що вона з необраними ніким на наступний термін людьми браво докроювала ще чудом не докроєні шматки київської громадської землі, дорубувала парки і докалічила таки майже все, що робило місто не-Донецьком – Гостинний двір, Поштову площу, і далі по списку. І не треба про рішення суду, збережемо читачам істеричні смішки.

Годі сарказму. До справи. До того, що в українській політиці ніколи не казалось вголос.

А давайте поцікавимось, з якого року Льовочкін особистий помічник Януковича? Що? З 2006 року? А голова його адміністрації? З першого дня, початок 2010? Ой! А це не його покійний батько кум Кучми? А як так вийшло, що він оце тільки зараз прозрів?

А чому ніхто з названих вище новоявлених героїв революції нічого не заявляв в день прийняття урядом Азарова постанови про похорон євроінтеграції? Тоді державна зрада нікому не була очевидна, навіть Льовочкіну? І Беркут що, вперше за цей тиждень по-звірячому бив людей? Освіжу пам’ять– ще мінімум двічі Майдан, з побитими Парубієм, Бурбаком і Яремою і великою кількістю простих громадян, я була в тих боях особисто, тому казки не пройдуть; не рахуючи ще мінімум одного випадку, коли на вулиці ті ж пернаті герої схопили і покалічили дітей, а в них у рюкзаку знайшли – цеглину! Їй-богу, міліції треба замовляти копірайтинг прес-релізів на стороні, бо ЦЕ свідомість не сприймає.

А чого ніхто з перерахованих вище персонажів не прозрів позавчора, коли зграя із сотень тітушків (і чого ми так лагідно називаєм гопів?) била журналістів насмерть, в кров?

Як завжди в житті, у чудес є дуже проста матеріальна причина. Це страх втратити бабло, наскирдоване на Кіпрі, в кантоні Цуг, в Австрії, на Британських Віргінських Островах, на острові Мен, зараз з Джерсі і Гернсі, в Іспанії і в інших тихих місцях .

Народне обурення, яке дійшло до створення загонів самооборони і петицій напряму американському уряду (а що ще робити громадянам, яких зрадили їхній президент, уряд, міліція, суди?). Люди раптом перестали розводитись як котята.

І безпрецедентно, неочікувано жорстка реакція світової спільноті – ну не прийнято в цивілізованих країнах поліцейським хапати на вулиці беззбройних людей і бити їх по голові кийками і ногами, – ще й помножена на хамство у Вільнюсі – призвели найбільш здогадливих ригів до простої думки – блін, а санкції ж реально можуть бути! І пропаде все нажите! Впусту всі фальсифіковані вибори, знамениті вишки, навіть дуже хитрі і неочевидні закони про якісь векселі, які уряд буде давати кому захоче замість гривень, і ще томи і томи “схем”.

Втрачати опричникам і олігархам є що – на зарубіжних рахунках, прямо пов’язаних з колишніми і теперішніми політиками, щонайменше один український ВВП – 300 млрд. дол., або 2 трільйони 400 мільярдів гривень по курсу. Це, мяко кажучи, немало. Бінго!!! Ось і розгадка пробудженого патріотизму!

Правда окремо від сильно хитрих іде бригада “разом – і до кінця” (хто знав, що кричалка Майдану стане пророчою, але по-іншому). Вони виступили з засудженнями, які вже просто по той бік добра і зла – побиття дітей на майдані зробили невідомі злі дяді, вони про це під обід дізнались з новин. Ну і т.д. Тут нема чого аналізувати. Янукович, Азаров, Арбузов. Коряк в ролі стрілочника.

Янукович уже поаплодував по телевізору мирним зібранням. В такт йому поаплодовували беркути його, до відкритих переломів стегна поаплодували, і жінкам теж нормально наплодували, і по всьому Хрещатику аплодували, і по дворам доаплодовували випадковим уже людям, по четверо на одного. Всі все розуміють, не тільки вся Україна, а і всі на планеті, у кого є інтернет. Додати тут нічого.

Так от у мене питання, яке, впевнена, цікавить десятки мільйонів українських громадян, розглянемо на прикладі Льовочкіна: і що, виходить, адміністрацію Януковича очолювали, всю кухню робили, було дуже весело, машини були великі і чорні, влада майже безмежна, кеш капав кожен день в сумах розриваючих свідомість, аж на 20% “Інтера” (500 млн доларів) накапало – у добродія, який все життя був державним службовцем, до речі як і Азаров; опонентів розводили як котят, вибори фальсифікували і визнавали недійсними, Київ без мера і без ради, і ще д-у-у-уже довгий перелік.

І тепер “перейдемо на бік народу”, повісимо на себе жовто-блакитну стрічечку, як той же Азаров помаранчеву в 2005, тусонем на трибуні, через півроку оберемось в парламент, прикупимо там на паях з партнерами фракцію, і претендуватимо на спікера чи прем’єра. І увесь цей час і до кінця життя все те саме – великі чорні машини, охорона з дротиками в вусі, Лазурове узбережжя, бабло на закордонних рахунках, будуємо імідж бізнесмена (?!!!!, хоча тут ми м’яко кажучи не самітні) і мецената, коротше радість кожен день.

І хай на нас дивляться по телевізору ті, кому проламали голову на майдані минулої ночі; армійські офіцери, які заробляють на службі стільки, що соромно писати; програмісти, до яких додому і в офіс вламувались “з обшуком”, типовий гоп-стоп – комп’ютери забрали – ідіть “домовлятися” і багато, багато інших, так – громадян України, принижених і пограбованих.

Відверто, не думаю, що є в Україні політик, який чесно скаже виборцям: я за описану вище схему; я за те, щоби вас грабували через податки, які складають 70% доходу (складіть подоходний, пенсійний фонд з соціальними, ПДВ і акцизи), і через державні закупівлі, де відкати розміром 30% від суми плавно перетекли в 50%; виганяли це на Кіпр, і далі по списку; мили – і робилися “бізнесменами і меценатами”. Сам такий, буду це робити, і всеціло підтримую колег, які це робили, роблять, і будуть робити.

Ще складніше мені уявити виборців, які проголосують за такого політика і таку програму, чесно. Пора припиняти брехати і вірити брехні, це двосторонній процес.

Громадянам, які чесно працюють і бажають доброго майбутнього своїм дітям, набагато зрозуміліший інший алгоритм, як у відомому фільмі – “Украл, выпил – в тюрьму”. За його ефективну реалізацію громадяни готові платити податки, це легко спостерігати в країнах, де люди не бояться поліції на вулиці. За фантастичним збігом обставин, в цих країнах поважають чесну працю, приватну власність, людську гідність, дороги будують раз в 20 років, але ям чомусь на них нема, і багато інших непояснюваних чудес там відбувається.

І от ми переходимо до головної проблеми. ВСЯ українська держава, яка вона є, з її прокуратурою, міліцією, податковою міліцією, судами і так далі, має бути знесена під корінь. І зроблена наново, для виконання завдань в інтересах платників податків. Одне відомство зараз, щоб не було анархії. Це зробили кругом, де вийшло щось путнє, починаючи зі Східної Німеччини (ну не влилась Штазі в Федеральну службу захисту Конституції, трохи різні організації, і нічого, втратили “унікальний трудовий колектив”, чомусь громадяни не сумують за ним ні грама); потім Польщі, Чеської Республіки, і далі по списку країн, у яких щось таки вийшло. Навіть у Грузії, яка після кількох воєн і втрати найбагатшої частини території, і все одно, схоже, обжене нас по дорозі в Європейські Співтовариства, вийшло. Звільнити поліцію і набрати нову. Розігнати міністерства і набрати їх знову, вдесятеро меншої чисельності і принципово іншої ефективності.

І не треба тут істерик, що я пропагую вивезти всіх “професіоналів” в поле і розстріляти, це дурниця. Такого ніхто ніде не робив, і ніде це не працювало. Але зламати устояну за роки структуру, “теми і схеми”, посадити явних злочинців (яких насправді мало, але вони роблять всю систему злочинною), просіяти баласт, якого багато, просунути в посаді і особливо в оплаті тих небагатьох, на кому все тримається (в будь-якому державному органі є кілька таких людей, інакше там навіть пошта перестає ходити), і донабрати нових, адекватних, людей, які не бачили попереднього скотства. Це просто, це не побудувати андронний коллайдер.

Я не схильна ідеалізувати, але нормальну країну можна зробити – треба тільки політична воля припинити грабіж і обман. Так, і себе це теж стосується, ось головна складність. Не виходить так, щоб усім чесно-чесно, а собі і пацанам – трохи на карман, за всю непомірну працю і ризик. Не виходить. Правила гри завжди встановлюються з самого верху.

Інакше майбутнє України дуже просто спрогнозувати. Повалимо Януковича, виберемо президента ХХ, спікером оберуть ZZ, прем’єром призначать УУ. І нинішні регіонали плавно перепливуть з фракції в фракцію (для більшості це буде n-ний перехід). Поміняються основні фігури, типу міністрів, голів адміністрацій і комітетів, місцями начальників департаментів.

Жодних кримінальних справ і судів над професіоналами. Вчорашнє побоїще – дивна випадковість, ніхто ні в чому не винен, ніхто нікого не бив, ніхто нічого не бачив. Ідіть, лохи, із своїми заявами, в прокуратурі всі дуже зайняті.

Як з Сєвєродонецьким збіговищем. Як з фальсифікацією виборів в 2004. В цю парламентську кампанію ніхто уже і не соромився фальсифікувати вибори – сміялись в очі, блін, дибіли умнічають. І вірний Беркут і суд був напоготові, якщо зовсім уже краї з краями не сходились. І що, є не те що посажені по статті Кримінального кодексу, а хоч якісь живі кримінальні провадження? Ага, “пишите письма”.

Середня ланка лишиться та ж сама. Бо професіонали. Даїшники пару тижнів типу не позбивають хабарів; чиновники обладміністрацій, які формували банди тітушок з трубами і виганяли бюджетників “в підтримку, а то премії позбавим”, швиденько знайдуть підхід до новоприбулих губернаторів, покажуть, “де тут теми”; прибудуть нові начальники податкових і митниць, і скажуть підлеглим місячний план по кешу, містично показавши в стелю пальцем: “Это туда”.

У нових районих прокурорів з’являться нові помічники, і кожному з них треба буде справити золотого котла на руку, машину нелоховську, квартиру службову, ну ви зрозуміли.

Між іншим, рекомендую сходити з депутатським зверненням до помічника районного прокурора в центральному районі Києва. Півгодини спілкування начисто вибивають з голови дурь про Конституцію, закони, і про те, що ти маєш хоч якісь людські права, не кажучи вже про те, що ти платник податків, чи така фігня, як народний депутат України (я просто мовчу про простих громадян). “Ничем не могу помочь…” – дуже вальяжно і томно каже ця істота, знову і знову. Так, ви правильно подумали, це ті товариші, які будуть зараз “неупереджено і професійно” розслідувати, хто кого бив на майдані вночі.

Оперативність і висновки теж думаю зрозумілі. Так, раптом хтось хотів спитати, не голосував ніхто за закон “Про прокуратуру”, і цією парламентською більшістю він проголосований не буде. Так, більше богів, і кожен бог – ще більший! Терпіння ж народне безкінечне!

Стоп, а звідки я взяла цю картинку? Та дуже просто. Не треба ніяких фантазій. Просто описано все, що вже відбулось в 2004-2009 роках.

Той же Янукович, той же Азаров, та ж Богословська, навіть особливо лютий Беркут – той же, кримський. Холод, Майдан, перебігання ригів “до народу”, вибори, перемога, неймовірні надії, їх злив. Той чоловік, не хочу навіть його прізвища називати, нас злив. В унітаз. З нашими надіями, планами і новонародженою громадянською гордістю. І повернувся Янукович, як торжество безнадії.

Чому так вийшло? Бо помінялось трохи верхівки, а увесь державний механізм залишився як був. Грабіжницький, корумпований і принципово ворожий громадянину.

За таких умов не могло вийти. У Господа Бога не вийшло б. А треба було просто трохи політичної волі і трохи чесності, щоби знести старий і налаштувати новий. З собою і з іншими. Ні, не євангельських пропорцій. Просто в рамках здорового глузду!

Друзі, давайте таки це припиняти. Не треба більше мазохізму.

Я особисто зовсім не хочу знову терпіти крах всіх надій, опускатись до безнадії і цинізму, брати участь у сумнівних політичних маневрах, пропалювати своє життя ні на що, бачити знову реставрацію грабіжників серед всезагального розчарування, знову бачити, як нищиться все, що я люблю, все, що живе і продуктивне, як знову студенти, інженери і підприємці емігрують пачками.

І знову, в 2022 чи 2023, через 9 чи 10 років, знову ми не-нормальна країна, знову нас зрадив власний уряд, знову спонтанна іскра народного гніву, знову холодна площа, знов кримський Беркут. Тільки мені вже 40, і ще десяток років коту під хвіст. Б-р-р-р!!! Та ну їх!!!

Друзі, давайте зробимо нашу роботу по заснуванню держави, як громадяни України, якісно і до кінця цього разу, на тверду п’ятірку, щоб більше не переробляти.

Я вірю в це. Слава Україні!

Автор:  Леся Оробець
Фото: Радіо Свобода
Джерело: Тести

31 коментар

 1. Дуже цікава стаття)

 2. Підписуюсь… бо не скоро у нас буде ще один шанс щось змінити

 3. Чомусь про люстрацію – ані слова.

 4. Це все так але справа не завершена. Потрібно як найбільше людей в Києві! Майдани у Львові, Чернівцях, І.-В, Тернополі це добре але треба їхати до столиці! В обл. центрах залишаються лише ті хто не може поїхати. ТІЛЬКИ РАЗОМ МИ СИЛА, по одинці ми ніхто проти цієї влади..

 5. Прочитав, як “що вимагати від вічної опозиції”

 6. Підтримую на всі сто!!! Так – люстрації, геть корупцію!!! І той дядько, що з великим пузом, в стілець не влізається, називає себе президентом держави, хай йде ПІД ТРИ ЧОРТИ!!!

 7. Є можливість прикріпити картинку в повідомлення?

 8. о Боже правий, чому ви всі наївні як котенята? напевне сьогодні один Сашко Положинський мислить тверезо і тактично, дивіться на ютюбі його думки!
  Що потрібно робити євромайданівцям:
  1) викинути нахер з Євромайдану скомпрометованих Клічка, Яценюка, Тягнібока, Лижичку, Луценко, тих хто вже примазується – Жванія і т.д. Ці люди виконують ролі в сценарії Януковіча + “проявили” себе в Майдані 2004 і зникли в ту страшну ніч коли Беркут бив голови студентам і громадським активістам.
  2) обрати лідерів і призначити уряд з числа громадського активу України – Наєм, Рибачук, Гаврилишин, Шеремет і т.д
  3) заарештувати всю владну бидлоеліту: від сільських голів, голів рда, ода і закінчуючи президентом, конфіскувати вілли, рахунки в офшорах і перевести ці кошти на побудову високотехнологічної економіки України.
  4) громадському активу Євромайдану захопити всі ключові держустанови і очолити їх.

  • в принципі правельно…

  • Правильно, Степа! Але нас ніхто не послухає. Всі поведуться на “без провокацій”, що зрештою доведе до “без результату”. Тиждень-два пройде, пара з котла вийде, і все – додому, панове!

  • 100%! Для революції потрібно мати свого Вождя, а не “ІІ” сорт влади для якого “майдан” немов пугало,яким можна полякати акціонерів “І” сорту. Гнати їх!

  • Це вперше, на цьому ресурсі бачу не скиглення, а дійові слова! Лесю Оробець хочеться…ні, так і пре спитати: ” А де ти була раніше?” Твою писанину Лесю не цвяхами прибивати, гівном не приклеїти…

   Переднє слово… коротке.

   1. Де адвокати для постраждалих дітей на майдані? Чому ментура ,на папірцях, нахабно, встановлює свої закони?
   2. Де прокурори?Чому прокурор Шевченківського/Печерського району не відреагували? Чому допустиме ігнорування законів??? Аааааааа, я забув…. у вас революція на майдані. Пиріжки, чай, гасла, хай живе Україна, банду геть…
   3. Де ґарант Конституції??? За що він гроші отримує? За вояж в Китай, бо так вигідно…. Кому?

   Що треба зробити, аби не бути хохлами.

   1. Боротися за свої права на кожному рівні. (Навіть коли невчасно вивезли сміття з вашого двору)
   2. Вивчати і знати основні Закони держави. (Хоча б Конституцію, КАС України, Цивільний Кодекс)
   3. Бути готовими, на протязі декількох років і на майбутнє, до розуміння, що шара скінчилась. А тому, спільно , поплювавши на руки, прийнятися до роботи. (бо працюють хохли як мокре горить)
   4. Стати нетерпимими до найменших проявів корупції, лінощів, зверхности, панства, панібрацтва, крадіжок і лихварства, зв’язків і знайомств, можновладства як класу (що нове пр такий клас?), продажності, невиконання обіцянок.
   5. Нетерпимість має вилитись у суспільну мораль, а відтак в закони. Кара має бути жорсткою.
   6. Не говорити, (писати, галасувати, плакати…) Діяти! Тоді відбудеться держава Україна.

 9. Люстрація!!! Перш за все люстрація!!!

 10. Від опозиції потрібно вимагати, обрати новий уряд і взяти 2000 стр. програми Асоціації, яка є програмою модернізації країни, і її реалізувати без огляду на персоналії. Хто за програму модернізації і за європейську Україну – той з євромайданом, хто проти – той проти.

 11. У влади ще є шанс залишитись.Але вони повинні 1)покарати тих хто давав наказ бити дітей;2)покарати тих хто бив;3)поцілувати свій народ в дупу!!!

 12. Степа
  Охолонь друже. Справи набагато серйозніші, ніж видається. Не шаблями треба махати, а мізками шурупати. І трохи ширше дивитись на життя.

 13. отакі як Богдан Зіновій і дошурупали мізками до краху України в 1917-2004 роках, раджу підперти свої вії сірничками, якщо ти такий сердобольний і толерантний

  • А може якраз навпаки, пане Степа, може до краху України у всі попередні не роки, а століття, якраз і привела вольниця, махновщина та ура-настрої. Хто може закинути нам, що не противились більшовизму? Ніхто. Але то була отаманщина, або соціалістичний романтизм. А державотворчі потуги Скоропадського до сих пір навіть не оцінені. Поляки, Угорці, Чехи Румуни зуміли, а ми до сих пір махаєм шабелькою. Схаменіться, візьміться за голову, а не за шабельки.

   • Щодо махновщина дуже раджу вам та всім іншим прочитати ось це: http://toloka.hurtom.comviewtopic.php?t=42146 – воно переверне ваші уявлення

    ===Поляки, Угорці, Чехи Румуни зуміли
    Гадаєте, що поляки та угорці ніколи не бралися за шабельки ?

    • Я забув додати Прибалтів. Вони теж брались за шабельки, особливо під час Другої світової і після. Але я не про те. Я про те, що в час переломних подій вони зуміли об*єднатись, правильно визначити своїх ворогів, поставили перед собою єдину велику ціль і перемогли. Головна задача рішити стратегічні питання (а на сьогодні це є євроінтеграція), а не вишукувати дядьків з рда, і відібрати в них задрипаного фольксвагена.

 14. Оооо, я можу додавати коментарі. Слава Україні

 15. Чого це тут коментарі видаляються ? відписатись не можна ?

  • Можна, але без закликів до зброї…

   • Я розчарований вашою політикою на формумі, пане ніксоне
    обмежувати свободу слова – це не дуже розумно
    саме через оце відношення “без закликів до зброї” вся наша країна і опинилася в тому лайні, в якому є зараз…

   • Я вже багато разів писав, та і ще раз напишу.
    Щоб зупинити дію народу в Україні, потрібно вчасно кричати “ПРОВОКАТОР” і все, і всі зупиняться.

    Щодо закликів до зброї, то згоден із паном Ніксоном. Сайт Гуртом не місце, де потрібно закликати до зброї. При цьому я не заперечую, що саме так і треба робит!

    Щодо того як побороти майдан: просто почикати коли самі розійдуться. Київ 3 млн жителів збирає лише 5000 на ніч, з яких 4000 – з Галичини.

 16. Богдан Зіновій ти звідки звалився? прошу, читай уважніше мої пропозиції.
  “… не вишукувати дядьків з рда, і відібрати в них задрипаного фольксвагена….” та ти бачу швиденька забув Врадіївку, яка стала лакмусом ситуації, забув воділ-мажорів, забув маєтності Кончи-Заспи, і у дядьків з рда уже давно не задрипані фольксвагени, а чудові позашляховики, куплені з бюджету району. І саме з рда вже вибудувана ієрархія родів і фамілій по признаку “знатності”.
  Тобто, щоб ти зрозумів, що таке ситуація в рда, пояснюю тобі – отримати роботу в рда, чи прокурором району можуть назначити не твого чи мого чи іншого-іншу сина чи доньку, розумних, талановитих, що здобули освіту своєю головою, а не купили диплом – але тільки сина прокурора області. Таке становище і вибудувало вертикаль влади, вигідне Януковичу, вигідне й аппазіції, типу дає стабільність державі, але не дає розвитку і наші талановиті діти змушені нахер виїжджати з України, бо вони бач “незнатного” походження.
  І це теж одна з причин чому люди на майдані заборонили партійну символіку, але їм не вистачає сили вивести на орбіту громадських активістів

  • Степа
   Ти абсолютно правий. Все це відомо всім. І я поділяю твої настрої.
   Я про те, що є стратегічні задачі, а є подальші кроки. Так от на сьогодні саме головне вирватись з під впливу рашки.

 17. Суттєве зауваження на сьогодні 04.12.13

  1. В будівлі Київради одночасно розміщено і Київську держадміністрацію і орган самоврядування власне Київраду, яка в свою чергу є виборним ( народним органом , права якому делегували кияни) Крім того, сама будівля Київради знаходиться на балансі комуни. Тобто є комунальною власністю міста, саме з податків киян ця будівля і обслуговується. Отже, ніякої мови про захоплення держустанови бути просто не може, як і не може бути держустановою ресторан “лалала” на Хрещатику. Пан генпрокурор не в темі… чи перелякався так, що забув законодавство.
  2. Жоден з народом обраних депутатів м.Києва… ЖОДЕН! не виступмв по телебаченню на підтримку Євромайдану чи з роз’ясненнями щодо будівлі Київради. Ось вони дере-путати, ось їх обличчя.

  Думаймо разом. Вони за нас не думають, вони ніщо, мішки з грошима…не люди.

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.