Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1169769 (178 за 24 години)

Прем’єри тижня 5-11 грудня 2013 року. Відео

| 5 коментарів

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=Cp3mqE0rBnM]

Прем’єра тижня Комедія «Хлопці, Гійоме, до столу» Гійом Галльєн — нова зірка французької комедії. Вірніше, це для нас він — новий, а французи його знають досить давно. По-перше, він часто з’являється в невеликих ролях в кіно, але головне його місце роботи — телевізійні шоу.

Рецензії з фестивалю «Молодість»: «Хлопчики, Гійом, до столу!». російська мова — http://cineast.com.ua/review/2013-10-25-308.html

Фентезі «Темний світ: рівновага»

Перший «Темний світ» був не дуже хорошим за будь-якими мірками — перша спроба російських кіношників освоїти 3D, звично наплювавши на сюжет і акторську гру, провалилася. Тому для новоспеченої франшизи придумали перезавантаження — пам’ятають режисера, акторів, забули про історію, розказану в першому фільмі і найняли київських фантастів Дяченків, щоб ті написали новий цікавий сценарій.

Мультфільм «Врятувати Санту»

Індійська студія Prana давно і успішно малює для Disney погані мультики — всілякі феї, Пікс, «Літаки» і інша нісенітниця для DVD -релізів. Не став винятком і «Врятувати Санту», який успішно вийшов в США на дисках ще місяць тому і благополучно виявився непоміченим.

Мелодрама «Паганіні: адвокат диявола»

Нікколо Паганіні був великим музикантом і досить непоганим композитором. Його основним досягненням став набір неймовірних технічних прийомів гри на скрипці, які він винайшов і успішно використовував, назавжди змінивши сприйняття цього інструменту.

Посилання на ролик З Гаррі Олдманом http://cineast.com.ua/video/2012 06271022.html

Комедія «Хай живе Франція!»

Десь між Узбекистаном, Афганістаном і Таджикистаном є країна Табулістан, єдиним національним багатством якої є табуле — салат з пшеничної крупи і петрушки.

Комедія «Острів везіння»

Дзвонить якось Сарік Андреасян своєму монтажеру Кирилу Козлову і каже: «Кирюха, тут потрібно кіно зняти терміново, а я не можу, у тещі день народження. Підміниш?»

5 коментарів

  1. Про Паганіні я б подивилася, от тільки жанр насторожує. Мелодрама – це у якому значенні: класичному (від “мелос” – музика) чи буденному (де в центрі сюжету усілякі цьомки-бомки)? Цікаво, як творці відтворили унікальну манеру гри головного героя. Ходять чутки, що деякі з творів Паганіні ніхто крім нього так і не зумів зіграти.

  2. Доброго дня. Скажіть, якщо американський фільм в українському прокаті іде російською мовою (російський дубляж), законно це чи ні?
    P.S. Вчора ходив на “ОЛД БОЙ” в Харкові, в анотацій указано, що фільм укр. мовою, а по факту виявилося – російська.

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.