Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171002 (173 за 24 години)

Представлено офіційний трейлер дитячого фільму “Трубач”

| 10 коментарів

трубач

Пропоную до Вашої уваги офіційний трейлер до фільму “Трубач”. За словами Матешко, в сюжет фільму закладена “невигадлива, але світла й людяна” історія.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=712ddIdsafE]

“Наш герой, 13-річний хлопчик Коля Соколов (його грає Льоня Шевченко) із задоволенням грає в оркестрі, складає музику. Він повинен виступити на конкурсі зі своєю авторською мелодією. Напередодні конкурсу його улюблений педагог (в цій ролі Олексій Горбунов) ламає ногу. На його місце приходить поганий чоловік (Володимир Горянський). І намагається все зруйнувати. І, здається, хлопчик втрачає свою мрію… Цього хлопця, коли він опиняється на вулиці, чує відомий музикант. Він купує його мелодію, дарує хлопчикові інструмент”, – розповів режисер.

Матешко додав, що крім Горбунова і Горянського головні ролі у фільмі зіграють відома артистка Нонна Гришаєва і актриса Київського Молодого театру Римма Зюбіна.

Анатолій Матешко вірить, що картина зацікавить прокатників: “В Одесі, коли ми показували тизер картини, росіяни зацікавилися. І українські прокатники кажуть, що є потреба в такій продукції”.

Однак, за словами режисера, західним дистриб’юторам це менш вигідно, оскільки потрібні додаткові кошти на переозвучку і т.д.

“Але, повірте, в цій історії для мене принципово інше. Зробити український фільм українською мовою – для дитячої аудиторії в нашій країні”, – додав Матешко.

У прокаті фільм з 27 березня 2014 р.

Джерело: Фейсбук сторінка фільму,   Дзеркало тижня

10 коментарів

  1. Трейлер сподобався. Перше враження – це найякісніше наше кіно останнього десятиліття.

  2. 27 березня? чекатимемо :)

  3. Мене не радують рос. актори (невже у нас не було достойних? ) і наявність суржика.
    Можна було б просто не правильно вимовляти укр слова а не суржик воєнного.

  4. Гришаєва в трейлері нерозмовляє. Може німу грає? ;)

  5. вау. Чудесний , навіть і не думала . що в нас таке знімають. Вражена!!!

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.