Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171531 (291 за 24 години)

Платежі в гривнях та українська мова з’являться в Steam вже цього року

| 17 коментарів

Steam_Ukr

На конференції Steam Dev Days, що проходить зараз в Сіетлі представники Valve оголосили про плани введення в 2014 році 12 нових валют, на додаток до використовуваних зараз доларів, фунтам стерлінгів, євро, бразильських реалів і російських рублів. Серед нових валют буде і українська гривня, як повідомляє у своєму твіттер-акаунті Сергій Галенкін.

Крім того, в 2014 році вийде і українська локалізація Steam. Йдеться про переведення інтерфейсу сервісу, локалізація самих ігор залишається на совісті розробників. Цікаво, що робота над користувальницькою українізацією Steam в рамках спільноти Ukrainian Translation ведеться давно. Число ж самих ігор українською в Steam поки що невелике. У їх число входять лише: Euro Truck Simulator 2, Eldritch , Garry `s mod (інтерфейс), Indie Game: The Movie (субтитри), Teslagrad, Prime World Defenders , Warframe , Verdun і Gas Guzzlers Extreme.

Чи вплине поява гривні на вирівнювання цін в українському Steam до рівня Росії та інших країн СНД поки невідомо. На поточний момент багато Steam-ігор коштують для українців дорожче, ніж для росіян.

Джерело: VINSEE

17 коментарів

 1. Зможу спробувати чесно купувати ігри через Стім :)

  • До речі, вже бачив є в терміналах steam і при тому зазначає що зараховуватиметься на рахунок в гривні, хоча раніше писало в доларі зі скаженим курсом.

 2. Нарешті, а то вже набридло купувати за долари.
  Бачу, що переклад дуже погано просувається. Прийдеться підключитися, аби завершити вчас.

 3. “Число ж самих ігор на українському”
  У вас тут помилочка

 4. Та вся стаття то недалекий переклад із російської.
  Переклад самого ж Стім робиться по такому ж принципу.

 5. А ще забули вказати, якщо ціни будуть регіональними то й скоріш за все не можна буде обрати локалізацію гри. Буде одна, регіональна. І щось мені підказує, що не Українська а таки Російська.

 6. >Чи вплине поява гривні на вирівнювання цін в українському Steam до рівня Росії та інших країн СНД поки невідомо.

  Та інших країн СНД?? Дурнішої новини давно не бачив. В Україні в Steam такі ж ціни, як і в цих “інших країнах”. Рублі лише у РФ.

  • Мабуть мається на увазі чи стануть ціни такими як у Росії – а там значно дешевше ніж в “інших” країнах. Наприклад Far Cry 3 у нас коштує $34.95 USD, у сусідів – 599 руб.(приблизно $17,5 USD).

   • Може, воно й мається, але пишеться інше. Росія та СНД це не Росія, це Росія та СНД.

 7. А можна зробити щоб у стим було гривні замість$?

 8. топто як це зробити?

 9. Ну і де ці обіцянки?

 10. Минув 2017й рік. Досі ніфіга.

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.