Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1169415 (160 за 24 години)

ВРУ прийняла закон, згідно з яким купити SIM-карту можна буде тільки з паспортом

| 68 коментарів

vru
Сьогодні ВРУ в екстреному порядку і без будь-якого обговорення прийняла ряд законів, які обіцяють суттєві зміни в телекомунікаційній галузі.

Так, були внесені зміни в Закон України «Про судоустрій і статус суддів» та ряд процесуальних законів про додаткові заходи захисту безпеки громадян. Ці зміни були ініційовані депутатами від Партії регіонів Вадимом Колісниченко та Володимиром Олійником.

Тепер послуги з надання доступу до мережі інтернет стали ліцензованим видом діяльності. Оператори телекомунікаційних видів діяльності, в яких використовується ідентифікаційна картка (SIM та інші), зобов’язані укладати договори з клієнтами. Ці зміни торкнуться операторів інтернет-доступу та мобільного зв’язку. Тепер придбати SIM-карту будь-якого оператора мобільного зв’язку без паспорта буде неможливо.

Разом з тим, за наклеп (поширення завідомо недостовірних відомостей, що ганьблять честь і гідність іншої особи), поширювану в мережі інтернет, вводиться покарання у вигляді штрафу (від 50 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян) або виправних робіт на строк до 1 року.

За несанкціоноване втручання в роботу державних електронних інформаційних ресурсів або порушення встановленого порядку їх маршрутизації вводиться покарання у вигляді позбавленням волі на строк від 2 до 5 років. Ті ж дії, вчинені за попередньою змовою групою осіб (наприклад, заклик, на який відгукнулася група осіб в соціальній мережі), караються позбавленням волі на строк від 3 до 6 років.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації (НКРЗІ), отримала повноваження зобов’язувати інтернет-операторів обмежувати доступ до інтернету пересічним українцям.

Крім того, НКРЗІ також отримала право обмежувати доступ до інтернет ресурсів, які ведуть свою діяльність в якості інформаційних агентств, але при цьому не мають відповідного свідоцтва про реєстрацію. При цьому в законі є достатньо оригінальне трактування.

Діяльність інформаційних агентств – це збір, обробка, зберігання, підготовка інформації до поширення, випуск та розповсюдження інформаційної продукції.
Випуск і розповсюдження інформаційними агентствами власної продукції з метою отримання прибутку є підприємницькою діяльністю у цій сфері.

Як видно з трактування, всі сайти, які поширюють інформацію в мережі інтернет, можна розцінювати в якості інформаційних агентств. Більше того, якщо на сайті є хоч один рекламний банер, то це вже можна прирівнювати до підприємницької діяльності. А здійснення підприємницької діяльності без відповідної державної реєстрації та сплати податків є караним. Таким чином, навіть особисті сайти, що поширюють будь-яку інформацію, можна цілком «законно» блокувати. Причому, рішення про обмеження доступу сайту до інтернету приймається без рішення суду, а лише на підставі висновку експерта. Надалі вже сам власник сайту може оспорювати факт припинення доступу сайту до мережі інтернет.

Крім того, зміни в законодавстві тепер зобов’язують інтернет-провайдерів та операторів мобільного закуповувати (за власні кошти) і встановлювати у себе обладнання, необхідне для стеження українськими спецслужбами за громадянами України.

Додатково введена відповідальність за так звану «екстремістську діяльність» в інтернеті та соціальних мережах – штраф у розмірі від 200 до 800 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Причому, трактування екстремістської діяльності отримала в законі достатньо широке визначення.

Автор: bodyanuch

Веселопедист, перекладач, адмін проєкту Про техніку Гуртом

68 коментарів

 1. 450 ундонів

  • На жаль, Ви таки праві. Опозиція демонструє повну нездатність (вірю що лише нездатність) боротись і організовувати як себе так і людей.

   • Тож прийшов час гнати геть опозицію разом з “владою”. Для цього брати зброю до рук, та йти боротися за майбутнє. Але як то буде, чи з використанням зброї що матимемо у руках чи ні, буде залежати від дій тих кого женуть геть.

  • Прорахувався, їх 475. Забув КМУ і головного ундона.

   • Хто править в Україні?
    Верховна Рада України
    Жиди -43%
    Росіяни -34%
    Українці- 22%
    Інші – 1%
    Кабінет міністрів України
    Жиди – 62%
    Росіяни -15%
    Українці -15%
    Інші-8%
    Національний склад населення України
    Жиди -0,2%
    Росіяни -17%
    Українці -78%
    Інші- 5%
    Жиди та москалі владарюють.Вставайте українці волю здобувати!

 2. Гадаю інтернет-середовище на так легко контролювати. Тим більше що в нашій державі всілякі там “закони” все-одно не виконуються. І ще не факт що спровді будуть когось саджати.
  А щодо тих покидьків які їх приймають, то чим скоріше ми їх виженемо геть, тим краще для нас. Тільки тут потрібно бити дієвим. Бажаю всім сили та наснаги!

  • Усе працює, коли це комусь треба. А повірте, закон прийнявся не просто так.
   Гляньте на Росію, так уже на всю силу цей закон працює.

  • «В связи с участившимися провокациями и разжиганием межнациональной розни в комментариях, мы приняли решение временно отключить возможность комментирования материалов на сайте.» – такими зверненнями адміністратори певних сайтів розпалюють в Україні міжнаціональну ворожнечу !!!

 3. Стояння на майдані нічого не приносить . А влада вводить жорстку цензуру . Це вирішиться тільки війною мирно ми вже не добємось нічого потрібно йти і брати владу в руки народу . А яника і команду просто гнати з країни. За кордоном тільки так вирішують питання з владою , ніяк інше . А ми ще надіємось що все минеться мирно , це не розумно так вважати

  • === Стояння на майдані нічого не приносить
   Не варто нам чогось очікувати від опозиціонерів, бо коли політики (навіть опозиційні) бездієві, то повинна бути організація знизу, але й тут щось довго не зв’являються нові лідери.
   Щодо опозиціонерів: я скажу всім по секрету що вони самі всього лиш актори, які просто грають свою роль і роблять вигляд ніби вони боряться з олігархами та мафією. Поза кадром це зовсім інші люди, які самі добре знають що перемогти цю мафію вони не взмозі.

  • Війною ви доб’єтесь лише одного – перетворення країни на одне велике придністров’я.
   Може Вам цього і треба?

  • Про те що війна вже має бути відомо давно, лиш зважитися віддати своє життя за країну може не кожен. Голодомор мабуть знищив всіх можливих нащадків про яких оспівуємо у гімні.

   • Голодомори, перші два з трьох серйозних на території України, були до другої світової, в якій важливу роль зіграли вояки УПА, так що це завідомо неправда, що тоді всіх героїв знищили! Є й сучасні Степан Хмара, Чорновіл та деякі інші….
    І звідки ж у вас така точна інформація про прийдешню війну?
    Думайте перед тим як щось висловлювати і висловлюйте краще ПРАВДУ, а не щось інше.

    • Потрібно щоб влада боялася нас і поважала . Щоб ми мали Свободу яку ніхто немає право відібрати. А як відомо ці цінності мирним шляхом не виборював ще ніхто . Коли люди зібрались на майдані Янукович сміючись з тих людей в ефір заявив чого вони там зібралися і що він таке вже проходив. З вище сказаного можу твердо сказати що я за те що зараз люди в Києві радикальніше почали діяти . Я їх повністю підтримую . Покажемо хто головний кучка бандитів чи Народ . Не Словом а Ділом потрібно руйнувати закони і їх творців які обмеження ставлять в наше життя . Життя народу який подолав і війни і голодомор , а якась купка бандитів повинна нами керувати це не правильно погодьтесь , влада повинна боятись народ щоб влада не ставила себе вище нас

 4. Що влада що опозиція всі однакові, тому що їм всім є що втрачати. І наплювати їм на народ, кожен з них або все робить щоб утриматись при владі, або щоб до неї дорватись. Нема народу за ким йти, нема… Я наперед передбачив, що якщо майдан розійдеться будуть репресії і пригнічення прав людей. От воно вже й показало себе. По доброму у нас не може бути, а з другої сторони якщо не по доброму то за ким народ має йти, має бути лідер, а його нема. Одними вилима і штахетами не повоюєш…

  • Пощастило в цьому плані Індії – у них був Ганді…

   • ганді проти яника. ставлю 200$ на урку.

   • Ганді боровся з англійськими колоністами, а вони все-таки аристократи і значно цивілізованіші, ніж наша донецька мафія, тому я не впевнений що навіть Ганді (якби він зараз був в Україні) зміг би змінити країну і владу шляхом ненасилля.

    • Саме так, в тому і була різниця. Якщо англійських колоністів імідж змусив піти, то нашим уркам давно начхати на нього, вони те вже довели.

   • Ні, їм пощастило, що він боровся з аристократами, ставлячи їх вищість під сумнів, і тим самим змушуючи дбати про свою репутацію.

  • Вже чотири роки живемо під результатом “противсіхства”, а противсіхи ще досі існують…

   • Питання не в тому що є “противсіхи”, а питання в тому що вони пасивні, а нам зараз треба агресивні, ті що замість ігнорування будуть діяти активно з силою і до кінця.

  • В Україні немає альтернативи, тож слід прибрати “сміття” щоб вона зародилася. До речі, вилами можна воювати, головне розум при тому мати.

 5. Пережили голодомор- переживемо й покращення життя.

  • І справді.
   Ну фіг з тим, що “переживання голодомору” поклало в труну третину нації, а іншу русифікувало і перетворило на “советскій народ” – це ж дрібниці.

  • Схоже голодомор пережили всі окрім тих про кого співається у гімні.. :(

 6. це рубікон

 7. влада знову продемонструвала свої наміри стосовно громадян. і ці наміри аж ніяк не альтруїстичні.

  • То якого досі ми з нею ліберальні? Що за обкуреність хіпі? Може врешті почати діяти радикальніше??

   • Друже, для радикальних дій вистачить і одної людини. Гарно продуманий план, достатня кількість “матеріалу”, і все буде пучком. То як, коли приступаєш до роботи? Чи все це тільки на словах? А якщо боїшся робити все сам, знайди в своїх околицях ще декілька таких же людей, як і ти сам. Для цього необов’язково лазити по інтернету.

 8. та шо тут добавиш пора звідси емігрувати !

  • Шуруй!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • ну от і вали

  • Покидати свою власну багатющу країну і збагачувати іноземців дешевою нелегальною роботою. Чудовий план, нічого не скажеш… І все тільки тому, що власні інтереси поставлені вище за народні. Продовжуйте у тому ж дусі.

 9. Ет, і я друкану…
  Ну що ж, панове, іще трішки, іще ледь-ледь. Влада владою, але фізичної сили, ще ніхто не відміняв. На що сподіваються “законодавці”, для мене загадка; ми зараз не маємо єгипетського сценарію виключно через наш менталітет, терпимо, терпимо. Але історія, панове, історія. Чи вони думають коли перейдуть на особистості, а ці закони це й передбачають, особа і далі буде дивитися новини з ТВ (це я про себе). Я жодного разу не був на майдані, а чого туди йти? Я звик, що якщо берусь за діло то роблю його до кінця. А вийти, стояти і НІЧОГО не робити, тільки слухати “прекрасну трійку”, бидло-міністра, і її (злодія і, та…) – це дурниці, це не діло.
  Ні, ми не можемо вдаватися до насилля, ми ж європейська країна… Так європейська. Усе європейське – президент, парламент (я про опозицію, між іншим, теж), суд, кабінет міністрів, і що саме головне, народ. Тааак, народ у нас європейський, проститутки готові стояти за кілька сотень!!! Цікаво, що ці проститутки скажуть коли їхніх близьких почнуть “в’язати”. Мені, чомусь, здається, що тоді беркут вже не зарадить, співвідношення фізичної сили не на їх користь, та й вони теж народ, чи ні? А ви панове “законодавці” давайте, мені особисто не вистачає останньої краплі – службовця на моєму порозі, давайте, я чекаю!

  • Говорити про “останню краплю” можна дуже довго. Коли у когось відпадатиме дах з дому, ця людина сміливо зможе почати говорити: “от якщо ще й стіни обваляться, ну тоді це вже буде остання крапля… тоді я не витримаю… і якраз тоді я піду щось з цим робити”. Валяться стіни, ця людина думає деякий час і каже: “от зараз дощ почне падати, і це буде остання крапля”, далі починає падати дощ, ця особа ще довше задумується і, врешті решт, волає: “ну все, остання крапля наближається, ще треба цеглині на голову впасти, і тоді я вже нарешті встану і зроблю все, що треба. Цеглина падає, череп ламається, людина помирає, і аж в останній момент усвідомлює, що вже пізно щось робити…

   Про майдан ви теж глибоко помиляєтеся. Присутність кожної єдиної людини на ньому – вагомий аргумент на нашу користь. Це живий доказ того, що ми незгодні з тим, що відбувається. І що ми здатні вголос про це говорити. Уявіть собі ситуацію, що в кожного була б точно така ж логіка, що й у вас: зараз би на майдані не було ні особи, влада і далі займалася б своїми справами, і весь світ був би переконаний, що нам, українцям, до цього всього абсолютно байдуже. І, що найгірше, ми б дуже сильно розчарувалися у власній здатності об’єднуватися. Це була б неймовірно велика втрата. Що стосується опозиції, то вона, у випадку, якщо прийде до влади, ніколи не повторятиме помилок своїх попередників. Бо вона знатиме, що народ не потерпить зради з їхнього боку (як він свого часу не потерпів зради від Ющенка). Взагалі, нам треба цінувати свою опозицію, бо вона – великий наш козир у порівнянні з Росією.

   • Не повторюватиме помилок “опозиція”?? В тебе дах поїхав?? Вона вже повторює, вона замість того щоб щось робити лиш всіх до купки зганяє і невідомо що обіцяє, при тому сама нічого не робить. У нашому випадку тупе стояння на Майдані нічого не грає. Розраховуєш, що хтось тобі допоможе в Світі?? Ти йолоп, бо ніхто ще довго нічого не буде робити. Сенат США розглянув питання санкцій, і що?? А нічого, пальчиком вкотре пригрозив. То тупо, настав час війни і це вже не обговорюється, досить, мирна частина вже минула, настала частина “поливання дерева свободи кров’ю патріотів”. Незгодні? То ви не варті мати демократичну країну де свободи людини вище всього. Тож час настав робити крок уперед чи злякано забиватися у куток. Якщо бажаєте йти вперед, то будьте готові не дійти з усіма до кінця та забудьте про розмежування “опозиція” та “влада”, запам’ятайте що то одна зараза від якої настав час вилікувати цю країну.
    P.S. Ті кому треба підгузки, краще не читайте, бо ваші коментарі в стилі хіпі тут вже недоречні.

    • HetmanNet, не ображайте інших користувачів, висловлюйтесь коректно! Ви найманий тітушк а і як вам не соромно! хоча який у таких людей сором, який розгялд сенатом санкцій, якщо слухали в організаціях схожих із нашими комітетами у ВРУ які по закону не мають права вводити санкції (економічні/ фізичні) це робиться тільки в сенаті і президентом США, час до спротиву настав, не нав’язуйте безапеляційно свою хибну провокаторську думку про “війни з кров’ю ЛИШЕ патріотів”. Все що ви зробили з численних попередніх реплік це
     1) ЗАЛЯКУВАННЯ незгодних громадян шляхом іх потенційної смерті у разі СПРОТИВУ та
     2) слабко намагаєтеся внести розкол в переважаючі ряди незгодних громадян із політикою бандитів.
     ВИ ШТАТНИЙ ПРОВОКАТОР І БЕХУН!!!

     • Хлопці, перестаньте вішати один на одного ярлики! Ми всі хочемо практично одного й того самого – вільну Україну, без корупції, без бандитських рішень влади, суду, у якій кожен чиновник відповідальний за те, що він робить, нормальне і адекватне правосуддя, умови ведення бізнесу і т. п. Тільки погляди на методи боротьби і досягнення цієї мети – різні. Треба поважати усі думки, навіть якщо вони дуже радикальні, бо більше так тривати не може. Ситуацію треба змінювати! Але виходить так, що ми вже на самому початку готові один одному перегризти горло, нічого ще не досягнувши. Найгірше у цій ситуації те, що ми самі зв’язали собі руки. Якщо хтось почне діяти активно і радикально – з’являться ті, які скажуть вони провокатори і все закінчиться погано для них. Якщо продовжимо просто стояти (і ще гірше – вірити, що опозиція щось вирішить, щось зробить), то це теж нічого не дасть. Владі пофігу (м’яко кажучи) те, що ми стоїмо на Майдані. Вони ніколи не будуть рахуватися з нами, з пересічними людьми. Щоб ми не робили у мирний спосіб, скільки б мільйонів не вийшло на вулицю. Їм це все до одного місця, вони роблять те, що хочуть, а саме – роблять із нас безправне, залякане стадо, яким можна легко керувати і гнобити. У них немає жодних моральних принципів. Останні події це вкотре підтверджують…
      Радикальні дії матимуть успіх лише тоді, коли їх вчинить той мільйон осіб, який вийде на майдан. Не десяток людей, не сотня, не тисяча, а мільйон. Тоді влада відверто злякається народу і народного гніву. А так – збираючись і слухаючи як тріо розумних, поважних, але нерішучих, занадто амбіційних, “лідерів” колотить воду в ступі – ми даємо фору владі, якою вона успішно користується.

    • Виправіть мене, якщо я неправий.

     1) Ви не знаєте, що конкретно треба робити замість майдану.
     2) Ви не знаєте, що конкретно має робити опозиція.
     3) Ви закликаєте до “радикальних дій”, хоча чудово розумієте, що для цього вистачить декількох людей.
     4) Ви всіх тих, які, крім розмов, пробують щось робити, обливаєте брудом.
     5) Ви обливаєте брудом майдан, хоча знаєте, що він зараз – єдина наша надія мирного вирішення ситуації, і що це чудовий символ того, що народ здатний на те, щоб об’єднатися і не боятися висловлювати свою думку, що це мало не єдиний оплот свободи і незалежності в Україні
     6) Єдині ваші дії – це коментарі в інтернеті.

     Якщо можете заперечити цих шість пунктів, пишіть. І не забувайте наводити конкретні ідеї або докази.

   • “оворити про “останню краплю” можна дуже довго” – шо? Ти хто такий щоб мене ображати і судити га? Якщо такий ідейний то витягай .. із рота і ШУРУЙ на майдан!
    “Присутність кожної єдиної людини на ньому – вагомий аргумент на нашу користь”, “Це живий доказ того, що ми незгодні з тим, що відбувається”, “І що ми здатні вголос про це говорити” – кліше із ЗМІ, подібні тобі, ніфіга не бачать далі свого носа, напиши хоч слово від себе, що ти думаєш, а не те, що прийнято думати!
    “зараз би на майдані не було ні особи, влада і далі займалася б своїми справами” – як, як можна бути настільки вузьколобим, чорт, як??? Та розкрий ти вже свої бісові осі – КЛАЛИ вони на твій майдан!!! Зафігачили парочку законів і шо? Майдан їх зупинив чи ти їх зупинив?
    “зараз би на майдані не було ні особи, влада і далі займалася б своїми справами” – ні ви тільки вдумайтеся!

    • Мова ж не про те, друже!
     Ініціатив навколо повно. Знайдіть таку, яку вважатимете ефективною, підтримайте. Ні — почніть свою. Кожен робить, що може і що вважає за потрібне. Головне — штовхати в одному напрямку. Якщо Ваша ідея буде дієвою, то вже до Вас пристануть інші.

     Просто будьте самолюбними — захищайте _свої_ інтереси. Вони ж сьогодні такі самі, як і в усіх тих, хто незадоволений режимом і бореться з ним. У кого, як не в них, Вам шукати підтримки, і кому, як не їм, слід зараз допомогти.

    • Якби не було подій на зразок майдану, жоден український політик не відчував би навіть найменшої реакції народу на свою “роботу” (тобто масове розкрадання грошей). Але коли збираються сотні тисяч, які мають потенціал для того, щоб в будь-який момент послати владу в небуття, в них з’являється звірячий страх, одним з наслідків якого і було схвалення останніх законів. Як-не-як, але разом народ – це велика сила. І поки що ще ніхто не придумав дієвіший спосіб мирної боротьби проти режиму, ніж цей. Між іншим, прошу згадати ту ж саму “Солідарність”. І не переходити на пусті образи. Маєте інші способи боротьби, використовуйте їх. Але не котіть бочку на тих, які багато чим жертвують заради змін у своїй (і вашій теж) країні. Дякую за розуміння.

    • До речі (тільки на випадок, якщо ви не знали): ширити ненависть серед свої же людей – найгірший спосіб будь-якої боротьби.

 10. Львів’яни, Ви потрібні країні!
  рятуйте країну (хто як не ви?)
  я не за опозицію, я за право мати власну думку та її висловлювати

 11. Мали б ми Ющенка і горя не знали, так ні, обрік в сраці заграв…. і маємо….

  • Ющенко – один з найбільших зрадників України всіх часів. Дивно, що хтось цього може не усвідомлювати. 4% на виборах після 55% – найкращий цьому доказ.

 12. Ющенко – найкращий президент якого ми мали. Дивно, що хтось цього може не усвідомлювати.

  • Тобто ви не заперечуєте те, що я сказав? Ну що ж, чудово… Були собі колись чотири шматки *****, великі зрадники України, нікчеми, негідники, люди, які не вартують найменшого позитивного спогаду з боку народу, і одного з них ви обрали і почали захищати, і ще й зараз, в час, коли в людей нерви в кінцях. Неймовірно класно. Дякую вам велике.

  • Невже так важко зрозуміти, що немає кращих і гірших зрадників? Це одна велика раса, яку треба втоптувати в землю без найменшої пощади!

 13. Ну все це повна дуп… з нас скоро знiмуть останнi штани та в крiпатство загонять. Може вони ще зроблять, щоб ми по паспорту їжу, або лiки купляли деб…

 14. Andy
  “Тобто ви не заперечуєте те, що я сказав?”
  Заперечую. Нічого і нікого Ющенко не зраджував. Якби був Ющенко – асоціація з ЄС була б підписана, ніяких “мовних” законів не було б, діти виховувалися б у школах в українському патріотичному дусі, а так – ж.па…. І це вина анти-ющенківської наволочі…

  • Вам нагадати повну його бездіяльність після призначення президентом? А численні нагородження найбільших виродків, яких будь-коли носила українська земля (в тому числі Черновецького)? А останній “круглий стіл”? А резиденцію? А може ще те, що він сам став на бік Януковича?! Я маю на увазі останні вибори президента, коли він на Януковича не сказав жодного кривого слова і зробив все для того, щоб Тимошенко програла. Одним словом, зараз ні в кого немає настрою для подібних розмов. Зараз – не до цього.

 15. Andy
  І не треба тут “про народ” і про 4% для Ющенка…. Народ вибрав зека…от тобі і “народ”…. і прошу не прикриватися фальсифікаціями! Знаю особисто ярих прибічників хряка і то не на сході, а в центрі і на заході….

  • Я поняв, коли 55% людей голосувало за Ющенка, то це був Народ з великої букви, а коли люди подивилися на результати його роботи і віддали йому 4% своїх голосів, то одразу ж стали “народом”. Чудова логіка. Одним словом, ще раз повторюю: зараз не до цього. Якщо захочете, віддайте Ющенку свій голос на наступних виборах. Але зараз, прошу, займіться актуальними питаннями.

 16. Andy
  Все таки цікаво, що привело до сьогоднішньої ситуації? На мою думку – політичні помилки українців. Одна з найважливіших – цькування патріота Ющенка…. Зрозуміло , що це вже не актуальна справа, але треба робити вірні висновки з минулих помилок…

  • Патріота Ющенка? ПАТРІОТА? В мене зараз почнеться інфаркт, ій-Богу! Людину, яка повністю здала майдан 2004-ого року і не використала навіть десятої частини свого потенціалу ще хтось може називати патріотом? Вам мало тих аргументів, які я наводив?

   Що призвело до сьогоднішньої ситуації? ЮЩЕНКО ПРИЗВІВ! Тим, що не зміг виправдати сподівань народу! НУ ЯК ТАКІ ПРОСТІ РЕЧІ МОЖУТЬ БУТИ НЕЗРОЗУМІЛІ?

 17. Andy
  Які ви суворі до інших!
  А якщо ваш син принесе зі школи двійку ви його зненавидите? Мабуть ні. Чому? Бо це ваш син?…
  Ющенко був президентом УКРАЇНЦІВ. Якщо щось у нього не виходило, то це не означає що він зрадник, чи не патріот…. Не знаю хто на його місці зробив би більше… Ви знаєте?

  • Нам не потрібно згадувати хто кого зрадив . Потрібно змінити владу повністю. Відвоювати нашу свободу і вільну Державу яку захопили бандити і корупціонери

  • “Якщо щось у нього не виходило, то це не означає що він зрадник, чи не патріот…. ” – не виходило можна було-б вживати якби він щось робив!
   А що саме зробив Ющенко? Призначив зека премє’ром! А потім з свїм 4% рейтингом усіх переконував з екранів телевізорів, що жодної різниці між Тимошенко і зеком немає і у другому турі треба голосувати проти всіх!
   Ви, особисто, досі не бачите різниці між зеком і Тимошенко!?
   І так чинила людина яка мусить знати, що згідно з законом України про вибори голосування “проти всіх” не має абсолютно жодних виборчих наслідків! Навіть якщо 99% в другому турі голосують “проти всіх”, а за зека проголосує тільки він сам – президентом, згідно закону, стає зек! Ось така проста більшість голосів!
   Якщо Ющенко цього не знав – він дурень! (як дурня можна вважати найкращим президентом?)
   Якщо знав і все-одно агітував противсіх – він ЗРАДНИК! (як ЗРАДНИКА можна вважати найкращим президентом?)
   “Не знаю хто на його місці зробив би більше… Ви знаєте?” – знаю.

 18. pavlo
  Ющенко призначив прем’єра якого подала парламентська більшість. Не мав виходу. Мусів би піти на не демократичні кроки, а він демократ і не дозволив собі на це.
  Тимошенко – не українка. Українську мову вивчила тільки для політики – перевертень. Такого прем’єра я не хочу, так само як Азарова і тп.
  А що саме зробив Ющенко?
  Економіка країни була в набагато кращому стані ніж зараз. Робив масу речей для української національної ідеї. Між іншим: відбудував історичну частину Батурина, Січ на Хортиці, відзначав на державному рівні голодомор, визнав Бандеру і Шухевича героями, українська мова підтримувалася на державному рівні, закон про декомунізацію і багато чого іншого…
  Такі речі може робити тільки справжній УКРАЇНЕЦЬ… перевертні типу Кличка це не здатні…а нам знову дають “вибір” між “навченими українцями”…

  • Визнайте вже нарешті – ви Ющенко власною персоною, правда? Іншого пояснення вашого безглуздого захищання цього політичного трупа я не бачу.

 19. Andy
  Тю там Ющенко – гірше, я агент і провокатор… :-)

  Вмієте аналізувати те що в нас було і те що є? А?

 20. Перепрошую за імя. Верхній пост писав не Andy а Саша…

  • Одного дня людина тяжко захворіла. Рак прикував її до ліжка на три роки. Весь цей час вона страждала, невиносимий біль змушував її кожного дня щосили кричати, аж поки не приходили лікарі і не давали найсильніших обезболюючих ліків, які в них були. Їхня дія швидко проходила, і кожних декілька годин все починалося заново. “Більшість людей щасливі, вони не відчувають навіть сотої частини того, що відчуваю я”,- роздумував паціент. І якраз це найбільше його мучило.

   Після смерті ця людина потрапила в пекло. Виявилося, що бувають ще гірші речі, ніж рак. І в цей момент вона почала вважати хвилини, проведені на смертній постелі, за найкращі у своєму житті. Більше ніколи не задумувалася над тим, наскільки прекрасне було б життя, якби не важка хвороба. Забула, що не було б ні мук, ні страждань, ні пекла на самому кінці. Вона забула про все. І мріяла тільки про рак.

   Через десять років людині вдалося втекти з пекла. Вона вийшла звідти повністю здоровою і готовою до повноцінного життя. Але колишні мрії взяли своє. Прийшла до лікарні і прив’язала себе до ліжка. Захворіла на рак. Знову. Як завжди.

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.