Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171182 (161 за 24 години)

Як правильно додавати друзів в соцмережах

| 15 коментарів

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=doaGUSRoIHc]

А скільки у вас друзів у соцмережах? А що ви робите перед тим, як додати ще одного? Насправді не обов’язково “дружити” зі всіма друзями.

Декілька порад у цьому відео від ПроІнтернети. Щоб не прогавити наступні випуски додавай нас в друзі ТУТ, ТУТ і ТУТ.

15 коментарів

 1. Ну незнаю, видаляти друзів – багато хто образиться, не можна буде привітати їх з днюхою(бо про це забуваєш, і не буде нагадувань вконтакті)

  Мене більше цікавить що робити, коли в цікавій прикольній групі, на яку ти підписаний, починає з’являтись реклама тупих порнографічних ігор, і це ДУЖЕ дратує. Можливо є якісь фільтри, чи простіше відписатись від цієї групи?

 2. Вже троє людей вбили за боротьбу проти московського холуя-зека, а ви – “гуртом” постите про друзячків вконтакті????

 3. Євромайдан SOS Чи може хтось надати відео?#ЄвромайданSOS

  Max Leonov
  Кто сохранил стрим с эспрессо ТВ в ночь 20.01 – 21.01? Приблизительно в 02:00 – 4:00 В сторону беркута пошел переговорщик в белом шлеме и с белым флагом. На видео показали, как его тут же казнили. Я увидел, думал отреагируют точно так же как и с случаем казни на арке стадиона. Это видео многие кто видел, но ситуация замялась. Сегодня утром увидел пост на форуме Украинской Правды с описанием происходящего. Решил поднять ситуацию. Цитирую пост дословно, желающие могут его найти по поиску форума. Также прошу, тех кто видел подтвердить внизу хотя бы словесно. На то время смотрело около 36000 человек. ЦИТАТА: “Я сидел прошлой ночью наблюдал еспрессо. Там пошёл какой-то умник с белым флагом к ним. ВВшники расступились и пропустили (камера за ним следила). Как только прошёл строй ВВшников, налетела беркутня человек 7-8 и стали пинать, потом лежачего без движухи ещё ногами добили, потом подошел один из беркутни и три раза в упор выстрелил в бессознательное тело из пистолета-травмата. Видно было как от каждого выстрела дёргается лежачее тело. Даже мне, прошедшему войну стало не по себе. Это уже и не уроды даже, это полностью сформированный материал для виселицы.”

  https://www.facebook.com/max.leonov.1/posts/10203501886251881

 4. Гуртом!!! Візьміть відповідальність на себе і оголошуйте мобілізацію!!! Хіба ж вам не зрозуміло що якщо ці виродки поставлять диктатуру то вас закриють у будь-якому випадку!!

 5. Адміністратори Гуртом, прошу відреагувати якось на події в Україні. Можливо зорганізуйте народ який сидить на Гуртом. Просимо негайної реакції!

  • Боже, зараз про Євромайдан не знає лише лінивий. Що конкретно ви хочете тут побачити? Свіжі новини? Заклики?
   Тут цього не буде. Читайте Твітер по хештеґу #Євромайдан та дивіться Громацьке.

 6. Я теж спочатку видаляв з друзів, поки знайомий не сказав, що можна просто не показувати новини від певних друзів)))

 7. нотатки від кепа)))))

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.