Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171011 (171 за 24 години)

Україно вставай! Усі на Майдан!

| 47 коментарів

Bek_u1KCMAAoiBn

Що таке Україна? Це коли футбольні фани різних клубів забувають принципову ворожнечу і стають Великою Армією Обурених і від того стає страшно гопнікам в погонах і без.
Це коли духовний лідер мусульман передає вітання і слова поваги духовном лідеру Греко-Католиків.
Це коли знаменита актриса із безмежно добрими очима кличе дружин, матерів і бабусь стати перед силовиками, аби матері кликали своїх дітей у формі схаменутись і перейти до людей.


Це коли затриманий за заворушення, на псевдо суді, перед перспективою 15 років тюрми молодий чоловік надиктовує друзям недописану дитячу книжку!
Це коли мер міста гарантує постраждалим , що їх будуть цілком безпечно лікувати за 600 кілометрів від місця битви, якщо в столиці лікарям бракує совісті, серця, сміливості…
Це коли бійці внутрішні військ із вдячністю що їх заблокували і вони не їдуть воювати з власним народом, виносять блокуючим дрова…
Це коли незрячі люди із поводирем тримають тацю із канапками і пригощають протестувальників – вони також допомогають, вони також корисні!
Це коли маленька красива дівчина-актриса із шаленим вогником в очах розповідає як вона боронила на Грушевського людей від нелюдей. А в неї, маленьку, що сиділа на ліхтарному стовпі, бикота у формі кидала гранати.
Це коли власники вогнепальної зброї прозоро натякають очільнику ОЗУ МВС – дядько не засіваю бурю – жнивам не зрадієш.
Це коли мешканці за одну ніч організовують дружини самооборони і відловлюють посередміста завезених бандитів.
Це коли моя дитина подивившись новини зустрічає ранком після нічної зміни питанням: “Тато хто напав на наш Майдан?” і проводжає словами “Ти на Майдан чи на роботу?”
Я не знаю скількох із нас посадять, побють, викрадуть (чи Боже Борони гірше). Я не знаю візьме гору народ саме зараз, чи це буде трохи згодом. Але не перемогти він не може. Нас усіх Господь (байдуже яким іменем хто його називає і як до нього звертається) вже поцілував у тімячко.
Бо Україна, це коли ти до нестями ненавидиш державну машину, але до сліз любиш усіх цих неймовірних людей.

Джерело: FB

Годі нити! Годі “сратися” в коментах. Україно вставай! Усі на Майдан!

47 коментарів

 1. Настав час зробити лиш одну вимогу гаслом: “Або йдіть самі поки живі, а бо підете мертвими коли прийдемо ми!”, так мабуть буде зрозуміліше політикам щодо наявного у них вибору.

 2. Якщо ти хочеш поставити хрест на майбутньому України як соборної мононаціональної держави, яка притримується тисячолітніх традицій свого народу – хутчіш на Майдан! Поклади своє життя заради маріонетки, боксера та кролика.

 3. Шановний, попросив би за всіх не розписуватися, в мене є товариші яким теж подобається аніме і які разом зі мною щодня на майдані.

 4. На бульварі Лесі Українки є магазин зброї потрібно його ограбити для захисту майдану . В інших випадках їх добють палиці які використовують мітингувальники ніщо проти зброї беркути

  • По-перше, “пограбувати”, а не “ограбити”, а, по-друге, якщо таке відбудеться впевнений, що частина мітингувальників може розпочати вогонь з вогнепальної зброї, чого “Беркут”, лише й очікує, ви готові взяти відповідальність за себе за сотні життів?

   • “відповідальність на себе”

    • Свободу ніколи без жертв не здобували яб був готовий взяти всю відповідальність на себе головне щоб переміг народ. Потім нехай мене садять в тюрму чи ще щось подібне головне я знатиму що свободу вибороли і Україна матиме ще шанси вибрати напрямки розвитку

     • На що чекаєте?

     • Жертви вже є, кількість вбитих за різними джерелами від 3 до 5, сотні поранених, десятки назавжди залишуться інвалідами, і це при тому, що масово вогнепальну зброю ще не почали використовувати. Але у вас як і в кожного є право вибору, якщо ви готові взяти відповідальність за сотні вбитих(не думаю, що їх буде менше якщо почнеться стрілянина), то у хибності такою думки я вас переконати не зможу, тільки зважте наслідки не лише для себе, а й для тих сімей чиї чоловіки, сини чи брати не повернуться живими додому.

   • === ви готові взяти відповідальність
    що ж це ви всі такі м’якотілі ?
    та в Україні почалась війна за нашу гідність і майбутнє. Коли ми перестріляємо усіх “правоохоронців” тоді настане черга Янукови та Захарченка, а далі матимемо якісно нову країну.

    • Вас ніхто не тримає, беріть гвинтівку і вбивайте кого хочете якщо ви можете не лише тут писати настільки загрозливі коментарі. Моя ж суб’єктивна думка, що варто докласти усіх зусиль щоб жертв було якомога менше. В праві в тому, що війна розпочалася, але це аж ніяк не гра, адже на кону стоять людські життя, які забрати в реальності не так просто.

     • В Україні щороку вмирає близько 700 000 людей, тобто 2000 щодня. І майбутні жертви революції – це ніщо в порівнянні з цими цифрами. Зрештою, ми всі колись помремо… Однак: !!
      Можна померти проживши дарма ціле життя – не створивши нічого корисного, лише споживаючи природні ресурси і залишати після себе сміття. А можна під час свого земного життя змінити свою країну, зробити щось таке, чим би могли пишатися наші нащадки.
      Висновок: імхо – треба зосередитися не на кількості жертв, а на якісних змінах України. Я вірю, що в разі перемоги у нинішній боротьбі матимемо зовсім іншу державу в майбутньому. А ще це буде прикладом для багатьох інших держав світу.

    • “…а далі матимемо якісно нову країну.”
     Еге ж, таке саме вже казав калмико-шведо-німецький єврей чуваської зовнішності на російське прізвисько “Ілліч”. Всі пам’ятають чим це закінчилося. Особливо для України ;)

 5. Як тоді (2004-2005 рр) так і зараз на очах рожеві окуляри, в устах прекрасні гасла про майбутнє дітей, а усвідомлення реальності і хоча б натяку на те як ці гасла впроваджувати в життя ні у політиків, ні у громадян нажаль не спостерігається (підписувати вбивчі для господарства країни всілякі Європою писані угоди – не варіант).
  Максимум чого вдалося добитися такою мрійливістю і нестриманістю – розвести хаос в країні, довести ситуацію до вже неконтрольованої агресивності і чимдалі більшої конфронтації. Доки не пізно потрібно припинити це нікому не потрібне “повстання” частини країни і більше дослухатися одне до одного, а не навязувати всім “тільки свою правильну позицю”.
  Буде 2015 рік – тоді самий прекрасний момент висловити її на виборчій дільниці в бюлетні.
  Тож будем з гарячим серцем але холодними головами, відженемо туман навіяний в наші голови про нібито прекрасне життя десь там і збережемо нашу країну, тому що там де чвари безкінечні, там і ворога не потрібно – саме все розвалиться.

  • “Буде 2015 рік – тоді самий прекрасний момент висловити її на виборчій дільниці в бюлетні.”, – ви справді вірите в чесні вибори при сьогоднішній владі, особливо якщо врахувати так звані “дектаторські закони”?

  • Шановний, а Ви бачили який новий царський маєток будує собі славнозвісний “професор”?! І Ви гадаєте він це робить за чесно зароблені гроші? Це б краще Ви зняли свої рожеві окуляри. Зверніть увагу на держбюджет. Там Ви зможете побачити, як зросло фінансування силовиків на мільярди гривень, але в той же ж час фінансування дітей з паралічем скоротилось від 49 млн. грн до сміховинних 0.7 млн. грн. Так про що тут говорити?

   ““повстання” частини країни” – типовий шаблон, який усім вбивають у голову. Якщо придивитись – то побачите людей абсолютно з усіх куточків нашої Батьківщини.

   До Вашого відома, 2015-ий рік для України може і не настати. Завдяки “успішній” політиці уряду в державі практично повністю зруйнована економіка. Зарплати та пенсії виплачуються за допомогою запозичень, які, окрім того що вони “дерибаняться”, доведеться виплачувати нам та ще й з відсотками! Усі ресурси кинуто на те, щоб до виборів утримати все на “прийнятному” рівні, але що ж буде після виборів?!.. Хто б не переміг на виборах – він зустрінеться з величезними проблемами, колосальними боргами та зруйнованою економікою… Тому постає питання – а чи є резон чекати до виборів 2015 і дозволити “сім’ї” за цей рік довести країну до абсолютного дефолту?

 6. перегляньте відео на youtube.
  ЧТО УКРАИНУ ЖДЁТ ЗАВТРА?… ЖЕСТЬ!!!!
  http://www.youtube.com/watch?v=CML2BlGBjC8

 7. “правоохоронні” структури керівники цих структур не розуміють одної істини рано чи пізно ця влада зміниться і їм доведеться вїдповідати за свої дії . Вони мають законне право не виконувати злочинні накази

 8. Друзі! Ми вже зробили великий успіх! Але й потерпіли втрати! Не сидіть дома, мерщій на майдан!

  Ми самі будуємо своє майбутньє! Нарешті ми, зможемо почати все з чистого листка!

 9. “Це коли футбольні фани різних клубів забувають принципову ворожнечу і стають Великою Армією Обурених”
  Еге, а тоді ці радикальні покидьки (це я про фанатів) шбурляють коктейлі Молотова з запальною сумішшю та стріляють з пневматів по своїм же.
  Десять виродків шбурляють та стріляють, десять йолопів в погонах сатаніють, а ще вісімдесят не спиняють бовдурів з коктейлями (хто заважає їх спіймати, зв’язати та передати міліції?), а тільки знімають-знімають-знімають… Тож хай не жаліються горе-журналісти та випадкові постраждалі – хто їх кликав в пекло?

  • Шановний, жодна жорстокість не виправдає ось такого: https://www.youtube.com/watch?v=z0zD3pOG-Tk – це типова поведінка хворих, аморальних, збочених загарбників (як колись німці в Бабиному Яру). Одна річ бити людину, а інші річ – принижувати її.

   • Існує версія, що це не “катування”, а врятування. http://video.yandex.ua/users/kiev-kp-ua/view/251 – повна версія. Є інформація, що ця людина намагалася себе спалити. А роздягли його й облили (згідно з протоколом та просто здоровим глуздом) саме для того, щоб уникнути самозаймання горючих речовин (праворуч якраз пожежник крокує). Звісно, беркут та міліція не дуже гідно поводяться з цим нагим чоловіком (точніше – знущаються), проте саме цей випадок показує, як ДУЖЕ легко одну й ту ж подію подати під різними кутами. Крім того, спробуйте пару діб постояти під коктейлями молотова та бруківкою, а потім не зняти стресс. http://www.youtube.com/watch?v=v4l5NavQ7m0 – значить раз; http://www.youtube.com/watch?v=T7k0MjODEQY – значить два. Я НЕ захищаю беркутівців чи мвсівців. Але чому люди в погонах повинні терпіти такі знущання? Вони ж легко можуть вийти та обеззброїти всіх, хто кидається пляшками та бруківкою, б’є кийками та стріляє з пневматів. Але вони стоять, бо наказ. Чому мвсівці та беркут довго терпіли провокації під Адміністрацією Президента (є відео з екскаватором)? Могли ж зробити 5 кроків та “захопити” транспортний засіб, а керманича посадити за грати за протиправні дії. Чому бездіяли? Невже наказ переважає здоровий глузд та логіку з обох боків? Саме так, переважає. Колективне несвідоме бере верхи над одноосібним логічним. Більшість людей (в т.ч. журналісти) замість того щоб відійти на безпечну (читайте – недосяжну для жбурляння) відстань – стоять та з жахом й інтересом спостерігають за подіями, паралельно фотографуючи та знімаючи це все. САМЕ ГОЛОВНЕ ПИТАННЯ: чому натовп стоїть та дивиться/знімає? Де розум у людей? Треба або спіймати та зв’язати всіх цих радикалістів, або ПРОСТО відійти подалі від місця сутичок.
    http://www.youtube.com/watch?v=EiTeWabC6jw – а це так, для роздумів ;)

    • Ех :( так і хочеться тобі плюнут в обличчя.
     Я гадав, що ти надав неспростовні відео-факти (що мене дуже зацікавило). А виявилось, що ти просто звичайне мудило.
     Перше твоє посилання – абсолютно не показує бажання самосплалення. Там усього иш коментар такої ж хворої людини як і ти. І піпл – це все хаває. Це більше схоже на те як бабки в селі пресказують один одному небелиці, яка згодом сприймається усіма к свята правда.
     Друг і третє посилання – це звичайне висвітлення подій. Нічого нового в ньому ви не показали. Відповідальність на всьому цьому лежить на президентові країни. Не було б прийнято тих репресивних законів – не було б і жертв (з будь-якої сторони).
     І останнє посилання. Ніяка це нафіг не “інформація для роздумів”:
     Ось тобі інформація по цьому відео:

     Куля, яка летіла в оператора з рушниці та та, яка влучила – це різні випадки. Це було ПІДКРЕСЛЕНО ведучим новин перед інтерв’ю з тим, в якого влучили. Цитую приблизно: “Нашому оператору пошкодили камеру. Ось що він каже… А ще сьогодні стріляли в іншого нашого оператора, але він уник попадання”.

     • “Ех :( так і хочеться тобі плюнут в обличчя.”
      Еге ж, може ще мене палаючими пляшками закидаєте :) Бо у мене інша думка щодо подій на майдані.

      “Я гадав, що ти надав неспростовні відео-факти (що мене дуже зацікавило).”
      Хочете фактів – сходіть на майдан. Вам нам насиплють повну пазу фактів та ще оберемок доказів по голові прилетить.

      “Перше твоє посилання – абсолютно не показує бажання самосплалення.”
      Я ж писав, що ІСНУЄ версія. Хочете правди – не дізнаєтеся. Бо все одно Ви бачите та чуєте лише те, що хочете.

      “Друг і третє посилання – це звичайне висвітлення подій. Нічого нового в ньому ви не показали. Відповідальність на всьому цьому лежить на президентові країни. Не було б прийнято тих репресивних законів – не було б і жертв (з будь-якої сторони).”
      http://www.youtube.com/watch?v=xjeI_wC7C7k – ось Вам як приклад того, що майдан – це не стихійна акція, а заздалегідь спланована атака. Михальчишин же в іншому відео підтверджує те, що опозиційні сили ЗНАЛИ про силові акції. http://www.youtube.com/user/obzrevatel/videos – раджу глянути тут відео про Михальчишина та відео “Как управляют майданом” (1-шу та 20-у частини). В цих двох відео чиста аналітика, яка підтвердила мої власні пересічні висновки, зроблені в листопаді-грудні місяці. Ну а про відео з Кличком я взагалі мовчу – це ж провокація, як же ж інакше %)

      “Не було б прийнято тих репресивних законів – не було б і жертв (з будь-якої сторони).”
      Ухахах, дайте ж мені передихнути від сміху. Жертви були до законів. Чи у нас вже не модно відстоювати свої права у законний спосіб? А нічого, що бандформування кримінальної спрямованості прикриваючсь то майданом, то вдягаючи форму мвс/беркута (яку легко купити на блошиних ринках), трощать автобуси, автівки, захоплюють адмінбудівлі тощо?

      “Куля, яка летіла в оператора з рушниці та та, яка влучила – це різні випадки. Це було ПІДКРЕСЛЕНО ведучим новин перед інтерв’ю з тим, в якого влучили. Цитую приблизно: “Нашому оператору пошкодили камеру. Ось що він каже… А ще сьогодні стріляли в іншого нашого оператора, але він уник попадання””
      Я дуже добре розумію, що там було ДВА або більше операторів. Але різні оператори з різних каналів надають ОДНЕ Й ТЕ САМЕ відео, – й кожен стверджує, що САМЕ В НЬОГО влучила куля :|

      Ну й оскільки ви не здатні до діалогу, то нам краще припинити подальше спілкування.

      “Це коли мешканці за одну ніч організовують дружини самооборони і відловлюють посередміста завезених бандитів.
      Це коли моя дитина подивившись новини зустрічає ранком після нічної зміни питанням: “Тато хто напав на наш Майдан?” і проводжає словами “Ти на Майдан чи на роботу?”
      Я не знаю скількох із нас посадять, поб’ють, викрадуть…”
      Майдан – найбільша НЕБЕЗПЕКА для всіх українців. Бо зараз сюди (а ще й до ОДА всіх областей) стікаються наймані тушки, кримінальні угрупування, продажні громадяни та просто невдоволені. Під прикриттям майданів скоюються тяжки злочини. Вони є джерелом небезпечних захворювань, насильництва та пропаганди злочинів. Поки що я не побачив ЖОДНИХ позитивних зрушень через майдан. Активна громадська позиція – ось що насправді діє. А не палки та вогонь. Необхідно приходити до обраних нами депутатів, голов адміністрацій та розсудливо без застосування сили вимагати змін. Й не просто галасливо кричати “Слава Україні – Хероям Слава!”, а конкретно проаналізувавши всі власні та навколишні негаразди НАДАТИ керівним органам план дій щодо змін поточного становища. Бо хапатися за кийки та жбурлятися камінням наче первісні люди може кожен. Тільки толку нуль цілих нуль десятих від таких дій. Необхідно увімкнути мозок та консолідовано знайти рішення, як це було 1991-го року.

    • Ви з якої планети впали? Беркут разом з міліцією і внутрішніми військами вже сто років тому мав приєднатися до народу в боротьбі проти диктатури, масової корупції і цензури! А ви його жалієте і виправдовуєте те, що навіть сам Беркут не може ніяк виправдати!

     Люди два місяці стояли мирно, і який результат? За побиття студентів ніхто не поніс найменшої відповідальності, ніхто навіть не вибачився! Мільйони протестувальників були повністю проігноровані! Диктаторські закони прийняті! Беркуту і міліції зарплата в два рази підвищена! Гроші і далі безжалісно розкрадаються! Ніхто вже навіть і не пробує пояснити величезні палаци і машини за сотні тисяч доларів! Народ і далі живе в злиднях! Люди для влади – повне бидло! І вам ще після цього всього відкривається рот для ширення єресі і брехні?

     • “Беркут разом з міліцією і внутрішніми військами вже сто років тому мав приєднатися до народу в боротьбі проти диктатури, масової корупції і цензури! А ви його жалієте і виправдовуєте те, що навіть сам Беркут не може ніяк виправдати!”
      Нікого я не виправдовую: ні беркут, ні мвс, ні майданівців – вони всі рівні та однакові.
      Беркут – це такі самі люди як й ми в з вами. Серед них теж я садисти й невдоволені. Є люди з стокгольмським синдромом. Люди, що невисипаються та стоять за наказом, бо надто звикли до дисципліни, й по-іншому жити не можуть. Такі самі люди є й серед митингарів. Це – факт. Й там, й там є правокатори та просто радикалісти, які стоять за гроші. Єдина різниця: спецпризначенці отримують офіційну зарплатню, а манданівцям та провладним мітінгувальникам платять сірими грошима. От й все.

      “Народ і далі живе в злиднях! Люди для влади – повне бидло!”
      Ну-ну, заспокойтеся – бо ваша слина вже мене всього заляпала. Я так й захлинутися можу. А вом тоді спрашу “пошиють” >;) Станете новим мучеником майдана, й вас з честю поховають десь у Львові, а вашим ім’ям назовуть площу у Тернополі.
      По справі: владу оберають люди. Влада – це відображення (зріз) людського суспільства. Хіба у вас немає нахабних сусідів, які ставлять машини перед під’їздом чи немає розлючиних молодиків, вічно незадоволених державою, сусідами, дітьми – ким завгодно, тільки не самими собою? Не подобається влада? Подайте коллективне (читайте – массове) звернення до президента, міністрів, обраних депутатів щодо зміни механізму виборів. Зробіть їх більш прозорими та відкритими. Змініть через депутатів та ваших представників терміни та способи оберання народних обранців? Не знаєте як? Що ж робити? Ну звісно ж, хапатися за зброю та йти війною. 1907-ий та 1917-ий нічому людей не навчили. Чи стало тоді краще? Ні. Хто був ніким – той став усим. Зараз історія йдучи спираллю повторюється. Побачите. Майдани лопнуть як мильні кулі, влада трішечки змінеться (але стан речей аж ніяк не змінеться). Мітингарі, зруйнувавши все довколо, смачно сплюнуть на постраждалих людей та роз’їдуться по домівках. Беркут та мвсівці також почимчикують до казарм: хтось отримає підвищення з блиском в очах, а хтось напише заяву про звільнення, щоб більше ніколи не брати участі в таких подіях.
      Весь цей майдан – це просто вихід злоби, яка накопичувалася роками. Роки бездіяльності КОЖНОГО громадянина цієї чудової країни призвели до цього. Що ж, дві “оплачені” революції пережили – переживемо й третю. Але якщо якась людина посягне на моє життя чи життя моїх близьких неважливо під яким привидом: революції чи охорони порядку, – я їй не позаздрю. Є людський глузд та людські цінності. Хто переступить через них – хай не ображається та молиться тим богам, в яких вірить. Гадаю, що всі свідомі не згвалтовані безладом та хаосом люди міркують так само. Інакше нашій країні доведеться знову пережити лихоліття минулої епохи.

     • “Люди два місяці стояли мирно…”
      Не треба мені замилювати очі. Я бачив всі ті “мирні демонстрації”.

      “Мільйони протестувальників були повністю проігноровані!”
      Тричі “ха”. Їх ледве назбиралося 200 тисяч (це якщо до протестувальників включити беркут, міліцію, санітарів тощо))). http://www.youtube.com/watch?v=_QXvzL-TPDY – самі порахуйте та перевірьте.

      Тож продовжуйте жити в рожевих окулярах. Але коли вас принизливо відшмагають під приводом “ти – провокатор! ти проти майдану”, недивлячись на вашу спробу довести зворотнє, тоді ви зрозумієте якого монстра вигодували.

     • По-перше, людям на майданах не платять грошей. А знаєте, чому я аж настільки в цьому впевнений? Бо їх там ДУЖЕ багато, і вони там стоять вже ДУЖЕ довго. Нікому, навіть найбагатшим людям цього світу, не під силу фінансувати настільки величезні акції протесту. Навіть ПР зі всіма їхніми награбованими грошима вивела на вулиці тільки декілька тисяч людей, і тільки на декілька днів.

      По-друге, дуже хочеться вам нагадати, що влада в нас – узурпована. Останні вибори – як президента, так і парламенту, були повністю сфальсифіковані. Наступні вибори будуть аж ніяк не винятком. А ви пропонуєте писати масові звернення… Відстоюєте думку, що владу обирає народ… Ну невже вам не смішно читати власні слова? Ваша наївність ж просто волає до небес! Скажіть мені будь ласка: невже ви думаєте, що злодій, який захопив ваш будинок, добровільно його покине без того, щоб ви застосували силу?

      Як думаєте, чому французи проводили революцію в 1789 році? Вони ж, за вашою логікою, могли писати масові звернення і ходити на вибори, хіба ні? Могли змінювати систему обирання депутатів, правда?! Але вони зрозуміли, що олігархічну (в ті часи аристократичну) банду можна відставити від корита тільки за рахунок революції. І вони таки добилися цього. Так, після цього прийшла ще не одна банда, але вони тим же самим способом позбувалися кожної з них. І зараз вони пожинають плоди своїх успіхів.

     • А хто сказав, що я мав на увазі мільйони на одному місці і в один час? Я мав на увазі мільйони людей з кожної області і протягом двох останніх місяців, які хоч раз брали участь в протестах.

      Які ви маєте підстави називати майдан до подій на Грушевського немирним? Два розбиті вікна в будівлі київської КМДА? Чи може дві захоплені будівлі, які мають належати і повністю служити народу? І це все за два місці ведення демонстрацій? Я не розумію, про що ви.

     • Але, чесно кажучи, не знаю, для чого марную на вас час. Хіба можна вважати людину, чия єдина пропозиція – це “пропонувати керівним органам план дій”, адекватною? Хіба нормальна та людина, яка пропонує план дій загарбникам і вбивцям? Невже так важко зрозуміти, що для теперішньої влади народ – тільки засіб для збагачення? Вони вижмуть з України всі багатства, використають таких, як ви, як дешевий туалетний папір і злиють вас самі знаєте куди, а самі переведуть гроші на Кіпр і всі дружньо переїдуть розкошувати на Багами. Невже це те, чого ви хочете?

     • Пішов боротися за свою (і вашу теж) країну. Бажаю успіхів і прозріння.

    • Це так, тільки для роздумів: http://www.pravda.com.ua/news/2014/01/25/7011307/

     Поцілуйте свій улюблений Беркут в *****

    • Я думав що один такий відвідувач цього сайту.

  • Я проти агресії та радикалізації, не схвалюю участь ультрас, але реакцію керівництва країни важко назвати адекватною.

   • Я так само проти. Щодо реакції: вона відсутня. Влада робить ту саму помилку, що й на самому початку массових зібрань: бездіє. Януковичу просто треба було вийти, вислухати вимоги та зробити щось позитивне (за часів податкового майдану це спрацювало – пара обіцянок й трохи поступок). Все, мітинг би швидко розсосався.

    • “Хочете фактів – сходіть на майдан. Вам нам насиплють повну пазу фактів та ще оберемок доказів по голові прилетить.”
     Я там вже другий місяць стою. І не лише стою але й допомагаю. І гроші щотижня приношу.
     А судячи по Вашій риториці Ви лише сидите дома, розводите плітки (самосплалення) і чекаєте на результат.

     “Не подобається влада? Подайте коллективне (читайте – массове) звернення до президента, міністрів, обраних депутатів щодо зміни механізму виборів”
     Та у Вас найрожевіші окуляри в країні. Правильно сказав Andy: “невже ви думаєте, що злодій, який захопив ваш будинок, добровільно його покине без того, щоб ви застосували силу?”
     Ви не бачите адекватно ситуацію в цій країні. Для Вас прокинутися завтра в узурпованій/диктаторській країні – норма.
     “Але якщо якась людина посягне на моє життя чи життя моїх близьких неважливо під яким привидом: революції чи охорони порядку, – я їй не позаздрю.”
     Повір мені – несправедливості, яка рано чи пізно торкнеться і тебе – не уникнути в диктаторській країні. Декого вона вже торкнулась от ми і бачимо – “– я їй не позаздрю”.

     Саме через таких людей як Ви – ми і маємо таку країну як маємо.

     P.S.
     “Я дуже добре розумію, що там було ДВА або більше операторів. Але різні оператори з різних каналів надають ОДНЕ Й ТЕ САМЕ відео, – й кожен стверджує, що САМЕ В НЬОГО влучила куля :|”
     1+1 не став розбиратися де чиє відео, а просто взяв перше найкраще (або ж єдине яке знайшло на той час). І дійсно “кожен стверджує, що САМЕ В НЬОГО влучила куля” – тому ще це так і є. Перечитайте коментар ведучого новин ще раз.

    • Хочу зауважити що реакції президента взагалі і не передбачалось. http://www.president.gov.ua/news/30013.html Почитали? Там у пункті 6-му зазначається: “Найчастіше у звітному періоді (2013 рік) громадяни порушували у своїх зверненнях до Глави держави питання забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку − понад 32,2 тис. питань…” Ви розумна людина, не зомбована і мабуть прекрасно розумієте, що в подібних випадках, подібні звернення пишуть гарно освічені люди, можливо трохи наївні але аж ніяк не безграмотні невдахи. Але навіть цих людей влада не чує. Тоді для чого збирати статистику? Для кого? Ви кажете, влада робить помилку. А я стверджую, що ті хто зараз при владі, помилок взагалі не роблять. Азаров якось похвалився, що за роки Незалежності завжди працював на керівних посадах і отримував гарні гроші і практично не витрачаючи (повне держзабезпечення) назбирав мільйон грн. на рахунку в банку. А тепер подумайте СКІЛЬКИ таких високооплачуваних посадовців ,як Азаров, в нашій країні і ЯКУ країну за 20 років вони збудували керуючи всім і вся.

  • Ніяка це нафіг не “інформація для роздумів”:
   Ось тобі інформація по цьому відео:

   Куля, яка летіла в оператора з рушниці та та, яка влучила – це різні випадки. Це було ПІДКРЕСЛЕНО ведучим новин перед інтерв’ю з тим, в якого влучили. Цитую приблизно: “Нашому оператору пошкодили камеру. Ось що він каже… А ще сьогодні стріляли в іншого нашого оператора, але він уник попадання”.

  • Усі ті відео – це звичайна пропаганда. Мені навіть соромно за тебе.

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.