Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171199 (163 за 24 години)

Трилер «Зелена кофта» у прокаті з 20 березня

| 4 коментарі

i150_ArticleImage_91209

Психологічний трилер «Зелена кофта» Володимира Тихого стартує в українському прокаті 20 березня. Про це повідомляється на сайті продюсера стрічки, компанії «Артхаус трафік-Україна».

Це моторошна історія юної дівчини, що намагається добитися справедливості у сучасній Україні, це також історія про байдужість суспільства. Ми не намагаємося викликати симпатію або співчуття до нашої героїні. Ми, залишаючись немовби стороннім спостерігачем, індиферентно констатуємо факти, аж ніяк не естетизуючи атмосферу дії. Це “мінімалістське” кіно, без зовнішніх ефектів. Скромне та стримане, але багате енергією, воно розраховане на розуміння і “співтворчість” глядача. Воно доволі радикальне, саркастичне, безкомпромісне, навіть неполіткоректне, але при цьому аж ніяк не умоглядне.

За фактологічну основу історії узято певні особливості поведінки серійних вбивць, а саме їх вразливість стосовно яскравих кольорів-подразників. Саме зелений колір кофтинки, що головна героїня силоміць вдягнула на молодшого братика, провокує подальший трагічний розвиток подій.

За сюжетом дія фільму відбувається в наші дні. В одному зі спальних районів сучасного міста зникає 7-річна дитина. Після місяця безуспішних пошуків старша сестра хлопчика береться за це сама. Вона впевнена, що знає, хто викрав брата.«Відчай, почуття провини і безсилля  чи достатньо цього для виправдання страшної помсти?» – ставлять глядачеві питання автори фільму.

Основні сцени стрічки знімали в Києві – зокрема, на Старій Дарниці та Харківському шосе.

Трилер з бюджетом  6,85 млн грн.  знімався за підтримки Державного агентства з питань кіно, яке надало половину коштів.

«Зелена кофта» брала участь у конкурсній програмі 61-го Міжнародного кінофестивалю в Сан-Себастьяні. Фрагменти картини були представлені у секції Work-in-Progress Варшавського МКФ, в рамках роботи Українського національного павільйону на Канському МКФ  і на 4-му Одеському кінофестивалі та на Варшавському міжнародному кінофестивалі-2013.

До Вашої уваги пропоную тизер стрічки:

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=_SFnggEq3GQ]

Джерело: Телекритика, I3

4 коментарі

 1. Глянемо, ніби цікве. Коли вже почнуть комедії знімати? Вже в горлянці ці драми-триллери сидять.

 2. А “Тіні незабутих предків” коли нарешті в прокаті будуть?

  • Прокат був уже давно, але “Тіні незабутих предків” Любомира Левицького вже в березні варто очікувати в інтернеті. Про це він заявив сьогодні у відеозверненні та повідомив, що останнім питання над яким вони працюють – це чи буду перегляд платним (за попередніми даними 5 грн. за перегляд) чи безкоштовним.
   http://www.youtube.com/watch?v=Vv7XU3vlXN8&feature=youtu.be
   (с) КіноВежа

 3. Доречі, це той же самий режисер, що був одним з організаторів Вавілону 13. Цікаве його відношення до кіно http://kinomaster.org/vladimir-tihij-ukrainskomu-kinematografu-nuzhny-lyudi-kotory-e-voploshhayut-v-sebe-samu-sut-kino/

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.