Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171004 (172 за 24 години)

Бойкот всього російського!

| 46 коментарів

ruso6

Оголошуємо повний і безкомпромісний бойкот російським продуктам харчування, магазинам, одягу, сайтам, телеканалам, фільмам, автозаправкам та всьому іншому, що в будь-який спосіб пов’язано з окупантами нашої, української, землі!

Детальнішу інформацію (переліки російських компаній-розробників, важливі поради, плакати, листівки ітд.) шукайте тут:

Бойкот Партії Регіонів

Бойкот російських товарів

Автор: Andy

Студент. Люблю писати незвичні тексти.

46 коментарів

 1. У Росії багато газу, тому що там знаходиться анальний отвір Землі.

 2. Росіяни не їдять сало, тому що у їх випадку – це канібалізм.

 3. З контактом буде складно

  • елементарно.

   1) заходите на “контакт”
   2) видаляєте профіль

   це займе 10 секунд.

   • Перед тим як видаляти, пропоную хоча б на тиждень розмістити замість фото напис типу: “Бойкот! такого-то числа я видалю свій профіль вконтакті і закликаю зробити це усіх друзів”

    • Підтримую. Чудова ідея.

     • Не підтримую. Хто хоче перейти на фейсбук? Одиниці

     • Ви хоча б розумієте, чому молодь сидить вконтакті? Тому що там є всі друзі! І крім цього є безліч гумору. А що натомість може запропонувати фейсбук? Ну?

     • Вибачайте, шановний, але в тій ситуації, яка склалася, вам має бути відверто наплювати на власні інтереси чи потреби. Україна у величезній небезпеці! Якщо ви вже не записуєтеся в нац. гвардію, якщо не працюєте журналістом, якщо не їдете захищати кордон, то хоча б не підтримуйте ОКУПАНТІВ! Це той мінімум, який має зробити кожен українець!

      P.S. фейсбук збирає чим далі, тим більше людей. Кількість його користувачів за декілька років перевисить кількість користувачів “контакту”. Це тільки питання часу.

     • *мається на увазі кількість українських користувачів

     • Не треба прикриватись здобутками російських соц мереж. “Вконтакті” це відкритий для дітей порносай перемішаний з пропогандою насильства. Якби у нас прийшла нова влада, вона поставила б перед власниками ресурсу ультиматум по обмеженню доступу до подібних матеріалів. Достатньо через інтернет, телебачення провести роз’яснення батькам і дітям, що саме відкрито лізе в очі в цій мережі. І після цього можна її блокувати на всій території України. Крім того росія може використовувати ці мережі для збору різних даних, для шпигування.
      Я вчитель (і далеко не ханжа) і одного часу вивчав зміст сторінок своїх учнів і знаю про що говорю. Навіть дівчата від 10-12 років піддаються впливу порнографії і пропоганди знущань і інше.

     • До Andy
      Поясніть будь-ласка детальніше який сенс видаляти профіль у Вконтакті. Я розумію бойкот російський товарів, бо купуючи кожен такий товар ми фінансуємо плани Путіна – з цим усе зрозуміло. Але яким чином я підтримую імперські плани Кремля тим, що зареєстрований у ВК ? Користування цим сайтом безкоштовне, тож ніякого фінансування Росії тут немає.

     • Анонімний, чим більше відвідувачів, тим більші прибутки з реклами. Чим більші прибутки від реклами, тим більша ціна акцій. Чим більша ціна акцій, тим більший дохід отримують російські олігархи, які є найбільшими акціонерами. Все просто. Крім того, “контакт” – це сайт, який повністю контрольований російською владою. Кожна інформація, яку ви вкажете, кожен коментар, який напишете, кожна фотографія, яку розмістите – все це може бути використано проти вас.

     • Взагалі, всі поради можна спростити до одного: все те, що хоч найменшим чином пов’язано з росією, треба оминати десятою дорогою. Менше головного болю буде.

   • До речі з’явились два українські проекти соцмереж:

    1. http://druzi.org.ua
    2. http://weua.info

    • Поступила інформація, що сайт друзі орг юа фінансується росією-чи це дійсно так???

 4. А як відносно дубляжу фільмів радянської українською мовою? Є якісь подвижки в цьому питання у шановного товариства?

 5. Давним давно ігнорую. А в Московії стараюся “підтримати” українського виробника. В рукавичках тому , що українського тут дуже-дуже мало. А в нас расейського повно.

 6. Давно пора, вони і так перекривають хід українських товарів в свою Рашу.

 7. Ідея цікава та її реалізація сумнівна…
  Чому? Справа в тому, що мало хто у нас знає де і який товар вироблений. Я не кажу про торгову марку, а саме про місце виробництва, адже про це йдеться у повідомленні?
  Товарів з кодом 460… обмаль, а речей, які виробляються в Росії і продаються у нас – багато і ми ними користуємося, їх вживаємо, хоче і не знаємо чиї вони.
  Приклади:
  1) усякі жуйки – орбіти, діроли, стімороли…
  2) шоколадки, батончки – снікерси, твікси, баунті, кіндери…
  3) товари гігієни, шампуні – шауми, гарньє, тімотеї…
  4) пральні порошки – аріелі, тайди…
  5) врешті-решт – автомобілі (ні, не жигулі!) – форди, бмв…

  Все це товари світових брендів, не російських, але всі вони виготовляються в Росії для продажу в Україні. Саме в Росії побудовані ці заводи і виробництва…

  А ось, наприклад, пиво Балтика. Воно виготовляється в Україні, не знаю чи усі сорти, але популярні – так. Це наче російське пиво, але насправді – його власниками є відомі світові бренди. Купувати його чи ні?

  Отакі справи….

  • Перегляду самого штрих-кода звичайно ж не достатньо. Треба ще як-мінімум дивитися ззаді на місце вироблення. Машину ви не купляєте кожного дня, і тому можете потратити достатньо часу для того, щоб взнати, де вона виробляється – це нескладно.

   Що стосується українських компаній з російським власником – найкраще знайти перелік цих компаній на одному з вище наведених сайтів. Окрім цього, купівля подібних товарів (наприклад, якщо немає вибору) – не найбільше зло – все таки вони дають робочі місця українцям.

   Одним словом, головне мати бажання і не лінуватися, і все буде.

   • Дуже мудре зауваження. Завжди читаю саме адресу виробника. Якщо це правий берег Дніпра – нехай гниє. Користуюся цим правилом задовго до цієї акції. Ще ігнорую продукцію “рошен” і “пиво чернігівське”. Фінансування скотів, які розвалили державу Україна не буду ніколи.

    • ваше зауваження про правий берег Дніпра – ні що інше, ніж сепаратизм, що у свою чергу, є максимальною можливою дурістю за даних обставин. Якби ви заявили “бойкотую продукцію ПР” або ще щось на цей зразок, зрозумів би, але те, що ви написали, не підлягає жодній критиці. В дискусію не вступаю. Подальші коментарі на цю тему видалятиму.

 8. Давно вже не купую товарів з індексом 46.
  Та треба все дно дивитися де вироблений товар та кому належить товарний знак.
  Приклади: Вибирав корм для котів – код 40(Німеччина, як мені відомо) – дивлюсь масковська обл – до побачення.
  Чай вибираю – код рідний (482) – товарний знак належить компанії “Ххх” ,рф, масква – до побачення. Якщо я куплю цю пачку чаю якась гривня піде власнику ТМ, він сплатить податки путлеру. Дулю путлеру.

 9. І ще. Треба економніше витрачати газ.
  1+ Держава буде менше купувати у ординців газ;
  2+ Якщо у вас лічильник, менше будете платити. А заощаджені кошти можна скерувати на оборону нашої країни.

 10. А як щодо альтернативної енергії замість газу. Цим хтось цікавиться? Може є сайти де можна ділитися своїми ідеями?

 11. Альтернативні види енергії це цікаво, та державу ніколи по-справжньому не цікавило. Сподіваюся подорожчання газу це виправить.
  Одне з найбільш перспективніших напрямків альтернативної енергії – використання котлів на біомасі. У нас багато викидається на силос(на смітник) – лушпиння соняху, початки кукурудзи, тирса й таке інше. А все це можна спалювати з ККД до 95%!

  • Трошки тямлю в енергетиці, тому відповім так: в Україні немає стільки біомаси, щоб забезпечити цілорічно навіть один райцентр. Для прикладу, бачив проект встановлення німецького котла Будерос, що працює на лушпинні, на підприємстві з виробництва олії в Полтавській обл. Все рівно за проектом передбачено наявність газу для покриття можливих пікових потреб. А чи багато подібних підприємств в Україні?

 12. Було б гарно поставити на комбайни та трактори електродвигуни, підключити їх до електрики і показати москалям ВЕЛИКИЙ ФАК. Поставити на полях вітряки і через певну відстань трансформатори, тільки як зробити так щоб живлення від одного трансформатора було достатньо хоча б на 1000000м2 (1000м від трансформатора) :).

 13. а я цілком підтримую цю звістку

 14. weua.info – українська соціальна мережа

 15. Про газ не забуваемо…

  • Важко встановити українську розкладку, чи у вас в Росії це заборонено законом :)?
   А за газ не переживайте, будемо привчатись до економії

  • Україна добуває власного газу досить, щоб забезпечити потреби населення, а от на підприємства не вистачає. Правда поки в Україні дешевий вітчизняний газ частенько йде не населенню, а саме підприємствам, а населення частково покриває цю різницю.

 16. Повнiстю підтримую.
  Але крiм цього нам ще треба зберегти всi українськi переклади(фiльмiв, мультiв, серiалiв, iгор, книг, журналiв та iн.) тому що сьогоднi з iнтернетом все гаразд та з сайтами де зберiгається ця iнформацiя також, а завтра не вiдомо що може статися, кацапи будь якою цiною завжди намагалися знищювати нашу культуру, мову, традицiї, i на цей раз будуть намагатися робити те саме. Тому що свою ненависть до всего українського вони вже показали та продовжують показувати. Тому пропоную завантажувати(скачувати) як можна більше інформації та зберiгати її на дисках, на вінчестерах, або інших джерелах iнформації. На випадок, якщо щось станеться(хай краще не станеться) ми б не втратили цiнну iнформацiю, або записи та мали змогу її відновити. Для прикладу зараз шукають старi записи, деякi вдається знайти, а деякi нажаль втаченi на завжди. Тому щоб такого не сталося в майбутньому треба зберiгати зараз бо це теж якоюсь мiрою частина нашої культури та мови.

 17. Гарна річ. Сьогодні відмовлюсь від пошт.сервісу Яндекс RU/UA.

 18. Панове бойкотувати необхідно мову та звичаї окупанта, оскільки це автоматично приводить до бойкотування усього іншого! Хочеш чути/бачити/купувати українське? Ігноруй окупантське! Стільки років ліберастії наплодили те, що маємо зараз, чи точніше вже дечого не маємо…..

  • Підтримую!

   Розмовляти кацапською і називати себе Українцем – це ніби називати горобця орлом, мавпу – левом, а москаля – людиною! За 20 років можна було давно визначитися!

 19. Для початку без образ. Московською, московитською тощо. Але мова йде про те, що окупантську потрібно ігнорувати, як роблять наприклад у Литві. Бо інакше лунає цілком логічна відповідь: навіщо розмовляти/писати українською, якщо й так зрозуміють і мало того ще й окупантською відповідають. Як поважати того хто сам себе не поважає?

 20. Мав на nnm-club.ru ратіо 8.7 і закачку без меж.
  Послав їх в сраку (veber_06) і перейшов сюди.

 21. Бойкот діє, повністю його підтримую! Бойкотую рос.товари, сайти, фільми тощо.

  Дякую тільки Андрію Макаревичу, Лії Ахеджаковій, Юрію Шевчуку, Борису Гребенщикову, Ельдару Рязанову та іншим, хто підтримав Україну, тим хто не втратив Людяності і Честі…на відміну від величезної більшості росіян, які, на жаль, просто раби і зомбі, а головне – шовіністи. Шовіністи нам не брати, та й взагалі вони нікому не є братами.

  Хочу сказати щодо мови. Я, наприклад, живу в російськомовному місті, думаю російською мовою, на жаль… Але! чудово знаю українську мову і дуже люблю її. І вже хочу почати розмовляти українською, але є психологічний бар’єр, навкруги російська мова, не так то просто. Вважаю, що можна розмовляти російською і так само любити Україну, на Майдані були люди, які розмовляли російською. Тому не треба так казати, що Українці лише ті, хто розмовляє українською. Східна Україна, Південна Україна – це також наші люди, наші Українці. Так само як і Західна Україна, і Центральна. Східні задурені просто, вони більше за інших жертви. Але вони наші! Я не кажу про зрадників, які беруть рос.паспорти і кричать “раааасія”, які продали Батьківщину за сумнівну 1000 грн. прибавки до пенсії. Але все-таки більшість українців хочуть жити в Україні, а не в Росії! Тому мова це не головний критерій любові до України. Хоча я повністю ЗА те, щоб поступово переходити на українську і визнаю (і треба, що усі Українці, які поки що є російськомовними, якщо вони справді люблять Україну, це зрозуміли і визнали), що розмовляти російською це є неправильно!

  Дуже хочу розмовляти українською і мені дуже шкода, що місто, в якому я народилась російськомовне, однак незважаючи на це у нас багато хто зараз виходить ЗА Єдину Україну, а коли був Майдан – люди самі, з власної волі, виходили підтримати Майдан і його Героїв! І одна справа вийти за підтримку України у Львові, де більшість ЗА і тому не страшно, а інше – у Харкові, Луганську, де страшно. Бачила по ТБ, як жінка (з Харкову, здається) казала: «Так, страшно…але хай краще вб’ють…». Взагалі де це бачено: жити в Україні і боятися ходити з українським прапором?!!

  Слава Україні!!! Слава Героям України!!!

 22. Я розумію, психологічна травма після голодомору: сподівання, що перехід на мову окупанта, прийняття окупантських звичаїв рятує життя – так це усе було в минулому. Але зараз це працює аж до навпаки! Сьогодні немає війни у центрі України, на півночі, заході. Війна ж бо на сході та півдні – гинуть саме найлояльніші до окупанта верстви населення. Мова окупанта та його звичаї несуть СМЕРТЬ. Тож виникає питання: скільки ще людей має загинути, аби в Україні відмовилися від мови/звичаїв окупантів?

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.