Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171530 (295 за 24 години)

Рецензія на фільм – Нестерпні боси / Horrible Bosses (2011)

| 7 коментарів

Сьогодні я постараюсь розповісти Вам про комедію “Нестерпні боси”.

Отже, у фільмі переплетені долі трьох чоловіків середнього віку. Їх об’єднує лише одне – вони ненавидять своїх босів.

Перший чоловік(Джейсон Бейтман) працює офісним працівником і вже кілька місяців чекає на підвищення від свого жахливого боса.

Другий(Чарлі Дей) – працює помічником стоматолога і при цьому постійно терпить домагання начальниці(Дженніфер Еністон)

І третій(Джейсон Судейкіс) – дружить зі своїм босом, проте той невдовзі помирає і на його місце приходить його тупий син.

Сюжет закладено так, що у кожного є аргументи, щоб не звільнятися. Аргументи цілком “залізні” та діють не лише в Америці, але й в Україні.

Умови роботи та життя головних героїв дуже відображаються в життєвих реаліях, тому кожен може знайти своє уособлення в котромусь із героїв.

В якийсь момент головні герої напиваються і мріють про те, щоб убити своїх босів. Наступного дня кожен з начальників доводить робітника до критичної точки і вони серйозно вирішують найняти кіллера.

Багато кумедних ситуацій пов’язані із тим, як вони шукали кіллера. Зрештою, вони тупо “лоханулись” – найняли “кіллера”, який просто дав їм пораду, а сам колись сидів(як вияснилось потім) за піратську зйомку фільму в кінотеатрі.

Проте порадою вони скористались. Суть полягала в тому, що кожен вбиває не свого боса.

Далі наступає етап стеження за майбутніми жертвами. Під кінець головні герої таки детально спланували план вбивства, проте всі плани покотились коту під хвіст. Кінець історії досить цікавий та кумедний.

А зараз трішки про сам рівень гумору. Мені особисто сподобалась більшість жартів, які були використані у фільмі. Хоча частина таки заслуговує на звання “найтупішого кіношного жарту”, проте при перегляді таких моментів мимоволі виникає усмішка, отже творцям фільму таки вдалось розсмішити глядача.

Багато непристойностей використано у фільмі, тому, якщо ви строгий інтелігент, то дивитись не рекомендую. Дженніфер Еністон зіграла німфоманку на всі 12 балів, хоч і дивно було бачити її у такій дивній ролі.

Сюжет досить цікавий, засумувати не встигните, гра акторів на рівні, хоча, на мою думку, Джейсон Судейкіс не дотягував.

Отже, загальна оцінка фільму від мене – 8.5 з 10

Рекомендую переглянути!

Завантажити на толоці можна за цим посиланням:

http://toloka.to/t28594

7 коментарів

 1. 1. Це не рецензія а відгук (оскільки рецензії пишуться професійними кінокритиками, а судячи з тексту Ви таким не є)
  2. Оскільки відгуки/рецензії читають ПЕРЕД переглядом то вони не повинні містити спойлер! (а Ви розказали 90% фільму)

  надіюсь Ви адекватно сприйняли критику і наступні відгуки у Вас будуть значно кращими (тут досить гарно описано http://iz-sochi.blogspot.com/2010/01/blog-post.html)

  • Спасибі, врахую на майбутнє. Хоча на кінопоіску читав – там рецензії приблизно так і складаються.

  • А про який спойлер йде мова? я його впритул не бачу!
   Авторові не потрібно через кожне слово ліпити пропуск рядка, а то таке відчуття ніби треба реферат в училищі здавати: нарили мало, а розтягнуло ледь не на 10 сторінок. І звісно розповіли всю історію фільму окрім кінцівки – це саме те, що я розповів би наче своїм друзям про фільм. Фільм не сподобався, а за “рецензію” велике Дякую!

 2. скажімо, це відгук вже після перегляду фільму. Якщо він добре написаний, то можна і почитати. Але на початку треба написати: НЕ ЧИТАТИ ТИМ, ХТО ЩЕ НЕ БАЧИВ ФІЛЬМ

 3. не погано…. тільки менше розказуйте самі перипетії фільму, бо потім не цікаво дивитись

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.