Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171906 (200 за 24 години)

5 розумних годинників для життя

| Прокоментуй!

title
Головним трендом цього року однозначно стали розумні годинники найрізноманітніших форм та функціоналу. Цей, справді новий тип ґаджетів, який зробив електроніку справді носимою і носимою безвідривно. Взагалі такі речі, як вид, з’явились ще минулого року, але продукти були однозначно сируваті і не найзручніші. Звичайно розвиток зараз йде шаленими темпами, тому пропонуємо твоїй увазі п’ять найбільш перспективних та цікавих смарт-годинників, що анонсовані на 2014 рік.

close up of piece of ripped  paper
Створено в рамках проекту nePROte.

Pebble Steel

pebble-steel

Єдиний годинник із даної підбірки, який вже можна купити. Це особистий фаворит, а також найбільш “досвідчений” виробник таких передових ґаджетів. Перша версія годинника Pebble знайшла свою, досить обширну, аудиторію і залужено вважаються найбільш збалансованим варіантом серед минулорічних представників даної категорії ґаджетів. Характеристики, хоч і залишились минулорічні, дозволяють виконувати всі покладені на такий пристрій завдання, а кількість додатків, що перейшла у спадок від попередника – дуже вагома перевага. Екран тут напевне найбільш практичний для годинника – E-ink. Незважаючи на скромні 128КБ ОЗП та 32МБ постійної пам’яті, завдання цей годинник виконує всі ті ж, що і конкуренти. Оснащення всіма доступними сенсорами, такими як датчик сну та крокомір, підтримують ще один тренд – спорт. Ну і найцікавіший момент – на відміну від решти пластикових чи силіконових цей годинник виконаний з цільного куску алюмінію, а екран закритий Gorilla Glass. Це напевне насолідніший розумний годинник із наявних на ринку. Придбати його можна хоч зараз на офіційному сайті, правда за пристойні $250.

Motorola Moto 360

moto360_00

Зовсім-зовсім недавно анонсований годинник, про який розказали в контексті адаптації гуглівського Android до потреб такий ґаджетів – Android Wear. Появитись у продажі він повинен вже літом, правда ціна невідома, але вангуємо, що буде дорого. Основною особливістю та смаколиком саме цього годинника є здогад, що він буде чимісь на кшталт Nexus-ів і максимально підтримуватиметься як платформотримачем так і розробниками-ентузіастами. Ну і звісно дизайн непоганий, очікуєм добре виконання. Також відомо, що в екрані буде використана технологія ActiveDisplay, що дозволить наблизити цей годинник до механічних попередників. Ця технологія дозволяє, за рахунок використання особливостей AMOLED-екранів задіювати окремі пікселі для відображення інформації відповідно зменшуючи енергоспоживання.

LG G Watch

lg_g_watch

Ще один годинник, представлений одночасно із моторолою, який також використовуватиме майбутню платформу Android Wear. Виглядає ґаджет явно простіше ніж попередній, що дає право думати про швидшу появу у продажі. Екран тут куди більш традиціний – квадратний із роздільністю 280х280. Також ЛиЖі розкрили деякі інші технічні характеристики, а саме об’єм ОЗП складе 512МБ, а накопичувач буде на 4ГБ. Чекаємо як найшвидшої появи, а то свербить подивитись на спеціальний Andorid.

Samsung Gear Fit

gear_fit

Samsung, компанія безсмачності і всьозапихування, прославилась і на ринку розумних годинників, як виробник таких собі ґаджетів у котрі задумали запхати усе. Правда з першим Gear був такий фейл – він був настільки розумним, що розробники спочатку довго думали власне а нашо їм тепер смарфтон, а потім взяли і обмежили можливість парування ґаджета лише із SGS x i Note x. Лузл одним словом, тому цього року корейці вирішили зразу три годинники вкинути на ринок – хай заздрять. Найцікавішим і в принципі пристойним нам здався саме Gear Fit. На відміну від побратимів цей має компактний корпус, вроді як має бути практичним рішенням на кожен день і звісно ж насичений останніми досягненнями технологій. Тут тобі і зігнутий AMOLED-екран, пульсометр, захист від води для користування в душі(ванну не можна). Загалом якщо користуєшся смартфоном чи планшетом від самасунга і маєш $200, то варіант цілком пристойний.

Huawei TalkBand B1

huawei-talkband-b1

І під завісу – бренд, що в Україні трохи проблемний в плані понтів. Але водночас це найбільш креативний та оригінальний смартгодинник із анонсованих на даних момент. Він, окрім того, що має всі-всі можливості притаманні для такого роду ґаджета, так ще й може бути не годинником. Фішка цього апарата – він за сумісництвом bluetooth-гарнітура. Саме так, можна просто вийняти екран, все начиння та навушник із силіконового браслета, та вставити у вухо отримавший нічим не погану гарнітуру. Ну реально розумна ідея, браво Китай! А ще він житиве від акумулятора 6 годин, а вартуватиме лише $100.

Підсумок

Розумні годинники – це вже теперішнє. Смартфон чи планшет є у переважної більшності. В плані вартості суми від $100 до $300 роблять їх абсолютною заміною класичних годинників, звісно не враховуючи статусні механізми. Найголовніше – вони ще більше пришвидшують темп нашого життя.
Але питання – чи мені це треба? Я, як любитель новенької та цікавої техніки, однозначно хочу собі таку цяцьку. Але в житті не дуже знаходжу місце для такого ґаджета. Можливо тому, що не люблю метушню, а можливо тому-що немаю смартфона. Жаль, до нокії 515 не придумали такого. Ну хіба хтось дуже захоче – можете подарувати мені jawbone up 24, я подякую, чесно!
Саме в цій статті я не торкався теми смарт-браслетів, це все-таки більше спортивний і куди вужчий ґаджет, в плані застосування. Більше придатний до застосування проситими нами. Ну але про це потрібно окремо.

Автор: bodyanuch

Веселопедист, перекладач, адмін проєкту Про техніку Гуртом

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.