Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171552 (277 за 24 години)

Київський кінотеатр «Магнат» відмовився від показу російських фільмів

| 9 коментарів

9393126_a90f2f85

Київський кінотеатр «Магнат» відмовився від показів російських стрічок. Про це йдеться на сторінці «Магната» у Facebook.

 «Кінотеатр «Магнат» відмовляється від російського кіно в прокаті. Ми не покажемо «Зальотчиків», «Скорий «Москва-Росія», «Авантюристів».

 Натомість представники кінотеатру запросили глядачів на перегляд українських стрічок: «Підтримуйте національне кіно, приходьте в гості». На трьох сеансах тут іде трилер «Зелена кофта» Володимира Тихого, а наступного тижня стартує стрічка «Трубач» Анатолія Матешка для сімейної аудиторії.

 «Рішення було прийнято в рамках ініціативи бойкоту російських товарів. Логіка проста: переглядаючи російське кіно, ми опосередковано поповнюємо російський бюджет, з якого фінансується армія, що захопила частину нашої держави. Зробити такий крок нам допомогли постійні глядачі, які дивляться майже всі фільми в нашому кінотеатрі. В розпал непростих стосунків з РФ у Криму, глядачі приходили до нас в кінотеатр, бачили в прокаті російську стрічку “Дубровський” і говорили нам, що спеціально на неї не підуть, тому що не хочуть жодної гривні віддавати росіянам», – зазначила прес-служба кінотеатру у коментарі «Телекритиці».

 Також представники «Магната» додали: «Оскільки у нас два зали, ми не ставимо в прокат всі фільми, які пропонуються: завжди доводиться обирати, щотижня в Україні виходить 5-8 фільмів, в “Магнаті” щотижня виходить від одного до трьох. Враховуючи це, ми все одно пропонуватимемо нашому глядачу широкий вибір фільмів різних жанрів навіть без російського кіно».

 За даними прес-служби,  прокат кінотеатру «Магнат» виходили майже всі українські фільми: «Прикольна казка», «Апартаменти», «ТойХтоПройшовКрізьВогонь», «Істальгія», «Ломбард», «Параджанов», «Іван Сила», «Тіні незабутих предків», «Креденс», підбірки короткометражок «Українська нова хвиля», «Україно, Goodbuy!» та інші.

 Найкасовішим з них стала стрічка «Тіні незабутих предків». «Рівень популярності того чи іншого фільму відповідає рівню популярності такого фільму по всій країні. Найбільшу касу закономірно збирали фільми, які супроводжувалися широкою рекламною компанією. Жанрові фільми мали перевагу над авторськими. І оскільки” Магнат” розташовано у спальному районі, підвищеним попитом користуються стрічки для дітей. З-поміж українських фільмів, це були “Іван Сила” та “Прикольна казка”», – уточнили у прес-службі.

Джерело: Телекритика

9 коментарів

 1. Цілком вірний крок. Давно пора було це зробити усім кінотеатрам. Тим більше що нічого путнього в Росії зараз не знімають все одно.

 2. Побільше б кінотеатрів послідували цьому прикладу.

 3. А ще б було непогано, колиб нібито прем*єр-міністр великої европейської держави А. Яценюк виявляв більше самоповаги і гордості за державу, якій він нібито служить, і не переходив на угро-фінський діалект старослов*янської мови тільки зачувши його від якого небудь нашого ж клерка.

 4. Ніколи не ходжу на російські стрічки. Кінотеатру “Магнат” респект!

 5. Кінотеатру респект! російським фільмам – бойкот!

 6. Всі хто в Києві мають підтримати кінотеатр. Своєю відвідуваністю.

 7. я живу в Києві, і обов’язково сходжу в кінотеатр Магнат. Там зал на 40 місць, і треба сказати, що мене трішки дратують величезні кінозали місць на 300 в торгівельно-розважальних центрах, які останнім часом заповнені вщерть. Обов’язково сходжу у Магнат!

 8. Це логічний крок.Російські фільми-це суцільна пропоганда любові до кремля.

 9. Підтримую такі дії.
  Україньське над усе!
  … бо це такий кайф.

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.