Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171182 (161 за 24 години)

500 тисяч зареєстрованих користувачів на Гуртом!

| 52 коментарі

hurtom.com-creative-large

Гуртом щодня набирає все більшої популярності. І наша головна мета – поширення українського – успішно виконується. Ще раз дякуємо всім тим, які роблять свій внесок до розбудови сайту.

Недавно кількість зареєстрованих користувачів перейшла межу в 500 тисяч. З цієї нагоди впроваджується двотижневий фріліч.

Вітаємо 500-тисячного користувача – prometeychuk!

Автор: Andy

Студент. Люблю писати незвичні тексти.

52 коментарі

 1. Неймовірно!
  Гуртом – Ми Сила!

 2. Я того дня чекав!

 3. Вітаю команду гуртом з таким визначним здобутком!

 4. На Платформі Гуртом можна створити соціальну мережу :)

 5. Вітаю. Віднедавна з Гуртом, а вже найулюбленіший сайт.Дякую

 6. Круто! Вітаю й дякую адміністрації!

 7. а живих скільки?.
  проблемка №1 це те, що тут важко знайти, що подивитись. А ось новинки знайти дуже просто. Як це б зібратися і розкласти по жанрам, рокам, акторам. ?!

  • Це сотні годин роботи. Бажаючих говорити багато, над чимось працювати – одиниці.

   • Чому ж одиниці? Особисто я давно пропонував розбити розділ друкована “література” на жанри. Навіть тему з пропозицією на Толоці створив, і люди відгукалися. Сам створив тематичну бібліотеку з викладених на Гуртом книг про “УВО, ОУН, УПА”, дивізію Галичина, УСС, Карпатську Україну, й агітую релізерів із цієї теми додавати посилання на них.
    Готовий брати участь у розсортуванні. Це буде значний крок уперед для сайту.

    • доречі пошук на порталі не працює. стосовно мене то я працюю в офісі, маю вільний час. готовий допомагати. потрібно реформувати гуртом. тут хаос.

    • Ні, ні, ви неправильно мене зрозуміли. Банально розділити на жанри – тільки зашкодить – буде більше розділів, ще більша плутанина і жодної користі – люди всеодно користуються пошуком, а не листають всі довжелезні списки книг, і якби був поділ на жанри, в цьому плані нічого б не змінилося. Люди і далі б користувалися пошуком і шукали б конкретну книгу.

     Я мав на увазі покращення пошуку – тобто добавлення можливості шукати фільм (почати можна з фільмів) не тільки за назвою, але і, скажімо, за акторами, жанрами чи ще чимось. Але для цього треба сотні годин професійної програмістської роботи. Повне перероблення системи створення торрентів. І багато чого іншого. Тому не все так просто.

   • Та не треба сотні годин роботи, поле жанр, рік, і т.п. є у всіх фільмів, треба лиш код трохи підправити і все. Тож шукати треба програміста.

    • Так, є. Але це поле не є окремо винесеним, а зберігається разом з іншою інформацією суцільним текстом, який потрібно парсити, щоб витягнути усю необхідну інформацію. А через те, що на толоці оформлення змінюється від релізу до релізу, це дещо проблемне питання. Зараз працюю над парсером для мультфільмів, який би автоматично зміг розібрати усі мультфільмні релізи та сформувати каталогізовану тему по них. В самій темі можна додати пошук на клієнтській стороні.

    • Так, трошки код підправити, це правда. Можливо, “сотні годин роботи” було певним перебільшенням, але тільки у випадку, якщо вдасться знайти професіонала найвищого рівня. Хто маєте бажання, зголошуйтесь.

 8. Вітаю!!!

 9. Активних юзерів, на жаль, число значно-значно менше, навіть тих, які просто вантажать готовий контент. Дуже велика частина одинично зареєструвались і забули в той же день, багато профілів-клонів одного і того ж користувача, тому це число означає небагато… Адміну слід ще працювати над сайтом, його поширенням, хоча й слід визнати, що це унікальний сайт навіть не те що в Україні, це непросто трекер.

 10. Вітаю! :)

 11. Питання про створення розділів по жанрах, роках тощо вже давно піднімалось, не розумію ому не можна це втілити в життя.

 12. Це дійсно круто! Вітаю!

 13. В мене таке враження, що Гуртом останнім часом почав трохи застоюватись, стагнація чи що. Релізи створюються так, але не видно якогось глобального поступу, Не покращується інтерфейс толоки, а там є куди працювати, щось не чути про нові гуртомівські ініціативи. Озвучення фільмів це ок, тільки вже надто сильно “артхаузне” кіно, яке озвучується. І тд і тп. Просто стояти на місці це погано, треба розвиватись (розвивати)

  • Так, дійсно, зараз все ослабло, навіть озвучення, тепер дуже повільно, та й не озвучують масового кіно, на яке охоче б кинулась аудиторія, більшість не любить цих 2-годинних “драм” (це видно по к-сті завантажень). Треба нормального кіно, щоб людей підтянулось, масового продукту!

  • Повністю підтримую Вас. Пригадую, коли користувачів стало 400 000 (якщо не помиляюсь, це було в липні минулого року), а зараз вже ПІВМІЛЬЙОНА, то порівняно з літа нічого не змінилось.

  • Це треба, і то треба, і ще оцю річ б не зашкодило добавити… Але ж ви не забувайте, що Гуртом – це сайт, який працює виключно за рахунок ентузіастів! Тобто якщо є ентузіасти, то є нові ініціативи, є зміни, є нововведення і так далі. Але якщо кожен тільки каже, що треба розвиватися і тим самим переносить відповідальність на інших, то прогресу можна не очікувати.

 14. щиро вітаю
  дякую вам за якісну роботу

 15. Вітання

 16. тепер 1 лимон

 17. Приєднуюсь до привітань.
  Повністю підтримую Гуртомівську ідеологію. Але хотів би запропонувати створити власний банківський ( або будь-який інший) рахунок, куди б небайдужі користувачі могли б скидатись по копійчині на потребі і розвиток проекту “Гуртом”.
  Особисто я вірю в порядність адміністрації і думаю, що кошти підуть в правильному руслі.

 18. А реальних скільки? Кожен має тут не один акуант + купа забанених.

 19. “…добре вигострить сокиру, та й ГУРТОМ заходиться вже будить”

 20. Вітаю! дякую за приЕкрасний трекер!!!

 21. Не розслабляймося!!!
  Ми маємо стати найкращим трекером.
  Всі, хто не долучився до роботи Толоки – вперед!

 22. Разом – ми сила!

 23. Це супер!!!

 24. Вітаю! Процвітання вам!

 25. Я теж приєднуюсь до вас,разом ми сила.

 26. Пів мільйона це “Ого-го”, але ще не всі 45 :-D Що ж, все з часом))

 27. Коли закінчиться фріліч?

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.