Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1170932 (238 за 24 години)

Новий україномовний автосайт: робота над помилками

| 34 коментарі

Авто

Доброго часу доби, шановне товариство. Напевне більшість вже не пам’ятає, але в листопаді минулого року я писав тут про відкриття нового україномовного автомобільного сайту. Тоді я просив всіх, кому цікаво, покритикувати сайт з метою виявлення недоліків зручності дизайну, якості статей і взагалі всього, що можна недоліками вважати. І ви тоді мені дуже допомогли!

Адже не зважаючи на переважно похвальні відгуки, були люди, які добряче покритикували сайт і мою роботу. Вся ця критика була врахована  і почалася “робота над помилками”.

Перед розповіддю про проведені зміни, хочу щиро подякувати всім тим, хто критикував і хвалив. Дуже сподіваюся, що цього разу критики і, звісно ж, похвали, буде не менше. Ще нагадаю адресу сайту – www.avtosvit.biz і відразу про зміни.

1. Перше, що піддалося жорсткій критиці – дизайн сайту. Як писали критики – дизайн був зовсім не серйозним і не дуже підходив для автомобільного сайту. Скоріше для геймерського. Я не міг не погодитися з їхньою думкою з приводу цього, і тому перемалював багато елементів дизайну. Що з того вийшла – на фото нижче (а краще, дивіться на самому сайті, так як на скріні видно тільки шапку).

Автопорта АвтоСвіт - шапка

2. Друге, що менше піддалося критиці, але є не менш важливим – зміст статей в каталозі нових авто. Раніше до кожного автомобіля була лише стаття із загальним описом та пару фото і відео. Але, як писали, той опис нічого не цікавив, так як там сказані “абстрактні” речі. Людей більше цікавили характеристики автомобіля, його ціна, тест-драйв, а також якісні фото. Це все було враховано і тепер все це присутнє (не тільки у нових авто в каталозі, а вже й майже у всіх раніше доданих).

Скінів робити не став, можете самі подивитися на прикладі. Раніше все виглядало так http://avtosvit.biz/chevrolet-cobalt/ , а тепер – ось так http://avtosvit.biz/opel-mokka/. Думаю різниця помітна: менше “води” та більше потрібної інформації. Скажу на перед ще одне – в цінах на комплектації планується зробити назву комплектації клікабельною, щоб можна було переходити і дивитися наявне обладнання. Впевнений буде корисним.

3. Ще одним зауваження було – вживання “суржику” та чимала кількість слів “російського походження”. Постарався це виправити, у всіх нових стаття більше немає, наприклад, “крутного” моменту, тепер він “обертовий”. Якщо ви ще знайдете “неправильні” слова чи словосполучення – повідомляйте, постараюсь виправитись.

4. Тепер про інші оновлення. Перш за все – на сайті з’явилися нові розділи: тест-драйви, автошкола, терміни. Всі вони поступово наповнюються. Вкладаю стільки сил в це, скільки зараз можу.

5. Є і відносно неприємне нововведення – на сайті з’явилася контекстна реклама. Не на всіх сторінках, але на більшості. Старався поставити її у місцях, де нікому не мішає. Зверху вона мінімально маленька, знизу – трохи більша. Реклама було додана з метою самозабезпечення сайту. Тобто, щоб сайт сам заробляв собі на оплату домену та хостингу. 

Тепер про маленьке досягнення. Щоденно сайт відвідує більше двохсот людей, що в п’ятеро більше, ніж в момент написання попередньої статті. Це не може не радувати, розвиваємось :-)

Що ж, ніби сказав все що хотів. Дуже сподіваюсь на активну критику (адекватну і обґрунтовану звісно). І, дякую за увагу! :-)

P.S. Адміністратор і розробник сайту Віктор Хільчук.

Автор: Віктор Хільчук

Студент. Блогінг, СЕО, і все в тому дусі :-)

34 коментарі

 1. Класно, що таке просуваєте!
  Вам варто було б (можливо в майбутньому) до машин, які продаються в Україні додавати посилання на конкретні місця офіційного продажу (можливо вдасться навіть з продавцями домовитись) – було б дуже круто!
  А ще Вам варто додати перевірку на АдБлок з повідомленням типу (але не на пів екрану, а десь в верхній частині з лаконічним дизайном):
  “Шановний користувачі, будь ласка, вимкніть АдБлок для цього сайту – реклами у нас дуже мало, але вона дає нам можливість існувати! Дякуємо!”

  • Я не бачив попередньої версії, але ця, як на мене, виглядає дуже пристойно.
   Бажаю успіхів у розвитку! А також, звичайно, переходу від самозабезпечення до прибутковості! :)

  • Щодо місць продажу, – це вже реалізовано для автомобілів Hyundai. Там де вказано ціну, є посилання на сторінку з офіційними дилерами (точніше автосалонами де можна купити), сортування по містах зроблене. В майбутньому планую вдосконалити ту систему і зробити для всіх авто таке :-)
   Ну адблок то таке, зараз сайт вже окуповує домен і хостинг, що найголовніше. Питання заробітку буде стояти пізніше, коли будуть тисячі відвідувачів, а не сотні. + не на набридливій рекламі заробляти, а нариклад, щоб автосалони свої статті розміщали, типу про знижки чи щось таке. Думає таке і користувачам було б корисно, і власнику сайту якийсь прибуток :-)

   • З рекламодавцями не все так просто. Потрібно буде дуже попрацювати, щоб знайти прямих рекламодавців і домовитись. Я для http://kermo.org/ намагаюсь вже котрий місяць відмовитись від не зовсім тематичної реклами і перейти виключно на тематичних прямих рекламодавців. І це при цьому агресивки на сайті абсолютно немає, ніяких вспливаючих вікон і нетоварних тізерів.
    Дам пораду, орієнтуйтесь на ava і с8 там можна чітко тематику задати, і реклама буде корисна читачам, а також на CPA-системи. Різні ж надвеликі портали, онлайн магазини шин та автотоварів та дистрибютори авто не дуже хочуть працювати з молодими сайтами. Думаю на дилерів варто виходити від десятків уніків в день відвідуваності.
    Успіхів у починанні.

    • Дякую, візьму все до уваги. Щодо CPA-мереж, то там авто тематики не густо… Набридливої реклами сам не люблю дуже, особливо всякої такої, що вискакує. Тому ніколи на сайті її не буде.
     Ну напевне десятки тисяч не просто буде досягти… Надвеликі портали то ні, але наприклад такі, які тільки розкручуються (молоді) можливо раді були б співпрацювати в цьому плані. Хоча хз, ще нема досвіду в цьому плані.

 2. Де славута і таврія ? Де форум, в якому описуються способи ремонту/тюнінгу та викладатимуться фотки як і шо робити ?

  • Такі авто йдуть у минуле, а ми дивимося в майбутнє)) Щодо форуму – повірте, мій досвід показує, що там ніхто нічого не писатиме при такій маленькій відвідуваності…( Треба хоча б тисячу-дві людей в день, тоді і буду робити та розвивати форум :-)

 3. Посилання на сайт у третьому абзаці переадресовує на цей запис (принаймні в мене так).

 4. Ви просили робити виправлення:
  Стаття “Седан Ford Focus пережив фейсліфт”
  “Услід за хэтчбеком новий дизайн передньої частини кузова отримав і седан Ford Focus.”
  “хэтчбеком” – “э” явно не з нашої абетки.

  • Виправив, і таке іноді буває, хоча перечитую по два-три рази перш ніж публікувати… Дякую)
   Напевне треба встановити на сайт систему виправлення, щоб користувачі коли бачать помилку могли її виділити та повідомити.

   • стосовно виправлень помилок. встановіть на сайт orphus, за допомогою нього користувачі зможуть легко вам повідомлятити про знайдені помилки.
    ще з вашого дозволу дам пораду: створіть спільноти в соцмережах, а також встановіть коментування через соцмережі, користувачам буде зручніше, а сайту додатковий контент у вигляді коментів.

    • А хіба пошуковики нормально бачать комети із віджетів соцмереж? Так то група у ВК є, на фейсбуці теж створю найближчим часом.
     Щодо коментів, чомусь хочетьс, щоб тільки через сайт всі йшли. Хто хоче прокоментує, адже для цього реєструватися не треба)

 5. Дякую за сайт, дізнався про українські авто, пару годин гортав-дивився)))

 6. Приємний сайт. Дякую. Відтепер буду заходити.

 7. Пане Хільчук, моя вам порада – візьміть собі редактора, оськільки у вас у статтях зустрічаються різні помилки.
  Я це пишу не з ціллю висловити претензію. Ви робите достатньо багато роботи, а в процесі роботи помилки неодмінно виникатимуть і той, хто їх робить, найчастіше всього їх не помічає (знаю це на власному досвіді).
  Тому моя вам порада – візмьміть собі редактора. Якщо маєте бажання, можу вам допомогти.

  • Не можу не погодитися. Свої помилки важко помітити, тому що читаєш “через слово”, навіть якщо намагаєшся ретельно перечитати…
   Редактор це звісно добре, але чим платити редактору за роботу? Якби дохід був від сайту, то можна, так…

   • А для чого ж ви свій сайт створили? Хіба лише для прибутків?

    • Подобається мені таким займатися)) Це ніби хоббі :-)

     • От і відпадає питання щодо оплати редактору за роботу.
      Вам просто потрібно знайти того, хто захоче редагувати ваші статті.
      Можу запропонувати свою скромну (або не скромну) кандидатуру. Skype – deformal або defoxander.

 8. Ну тут не так редагувати, як перечитати на наявність помилок. Я подумаю, як це можна організувати і зв’яжуся з вами)

 9. відкритого “зворотного” посилання.

 10. Доброго дня Вікторе, цікавий сайт, тепер замість того, щоб лазити по всіх виробниках, є один ресурс. А отже відразу питання, чи будете ви розвивати пабліки, я бачив групу в контактах, але зараз тренд кидати російські мережі, тому зразу питаю за facebook і можливо weua.info (обіцяють витіснити контакти)?

  Дякую.

  • Якось фейсбуком практично не користуюсь, то й пабліку там не робив. Щодо weua – обіцянки-цяцянки, а старт в них не найкращий… В них явно сервери слабкі, бо за стільки днів досс-атаку вже можна було ліквідувати (захиститися).
   А так, – якщо налагодиться в них все – то паблік створю там, мережа в цілому мені сподобалася (особливо тим, що пробували “своє” зробити, а не тупо все скопіювати з того ж ВК).

 11. Класний сайт! Дякую за роботу!

 12. Хороший сайт, дякую. А десь якісь промахи це питання часу, головне не здаватися. :)
  Бажаю успіху й наснаги в подальшій праці.

 13. Дуже гарний сайт! Приємний і зручний дизайн. Автору величезна повага за те, що веде цей проект!!!

 14. було б дуже добре щоб на українському контенті зявився аналог російського сайду drive2.ru

  • Цікавий сайт, однак за моїм задумом колись мало б вийти щось подібне до autoua.net, тільки краще :-D

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.