Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1168860 (250 за 24 години)

Трагедія України

| 33 коментарі

Вбивай-окупантів

Прекрасні та страшні часи настали для України. Великий народ на хвилину прокинувся від летаргічного сну. Подивився одним оком на кровопивць, що присмокталися до спини. Здригнувся, намагаючись скинути паразитів. Кілька впало, та решта залишилася. Народ зморщився, захрипів незадоволено, але не став тягнути руку, щоб довершити почате. Адже так звик не пручатися. Призвичаївся бути терплячим.

За цією риторикою криється страшна істина. Український народ приречений – якщо не на скору загибель, то ще на тисячу років коми.

Стався Майдан. Та його ідеали не було досягнуто. Замість того, повсталі покірно повірили в казочку про «перемогу», написану 2004-го року. Змінилося кілька владних морд, але сукупно система не змінилася. Зміни мізерні, як статистична похибка.

Це яскраво видно по тому, що ця нова-стара влада робить. Пропускаючи кричущі факти некомпетентності в соціально-економічній сфері (не кажучи вже про культурну), зосередимося на таких зрозумілих речах, як Крим.

Його не можна було здавати. В першу чергу тому, що це демонстрація слабкості. Можна скільки завгодно доводити, що активний спротив окупації викликав би якісь міфічні катаклізми, або придумувати інші виправдання. Але ж є факт: Крим здали без найменшого опору. Могли зробити хоч щось, але не зробили. Не тому, що не могли, а тому, що не захотіли. Інакше б це було помітно.

Ідемо далі. На сході та півдні України з’являються якісь незрозумілі «сепаратисти». Незрозумілі, бо вони не є місцевими, а отже відділятися від нас вони не можуть. Це агенти Росії, російські солдати. Вони захоплюють собі опорні пункти, що забезпечать завоювання України Росією.

Пропустимо відвертий колабораціонізм владних структур. Просто скажемо, що вони не виконали своїх обов’язків. Вони не перешкоджали інтервентам. Нова-стара влада дозволяє російським солдатам хазяйнувати в Україні. Ще не схоже на Крим?

А от наступний факт ми не пропустимо. Є повідомлення, що ці самі владні структури зараз «зупиняють» транспорт із людьми, що їдуть на схід самотужки наводити порядок. Ну, як зупиняють. Б’ють машини і тих, хто в них, погрожують. Може вже когось застрелили.

Не здивуюся, якщо вони будуть розстрілювати тих, хто їхатиме воювати за Україну. Не тому, що ці самі силовики місяць тому стріляли в Майдан. А тому, що вони чітко продемонстрували, на чиєму вони боці. Зараз поясню, як.

Дивимося. Є російські загарбники на сході та в Криму. Є «Правий сектор» та інші подібні угрупування. Коли треба розбиратися з чужинцями, то чомусь нема ресурсів (бідна армія), або немає наказу «стріляти» (чи був строгий наказ «НЕ стріляти»?). А коли треба розбиратися з активними патріотами, то завжди є і патрони, і накази (історія з Музичком – тільки одна з багатьох).

Замість того, щоб шукати докази того, що нова-стара влада є зрадниками, гляньмо інакше. Як ця влада довела, що вона вірна народові? Чи був із їхнього боку хоча б один вольовий вчинок? Такий, який не можна пояснити інакше, ніж тим, що влада з нами – одне ціле і маємо спільні інтереси?

Не пригадую. Найбільше, на що вони спромоглися – це вбогі половинчасті заходи, які загальної картини не міняли. Радше додавали кілька десятих відсотка в рейтингах. Елементарний популізм.

І все це було б не так страшно, якби в нас був час із ними морочитися. Але його немає. Якщо нічого не робити, тоді вороги здійснять свої плани. Це вже йде повним ходом. Страшно? Чекайте, далі ще гірше.

Страшно має стати тоді, коли приходить розуміння, що нічого не вдіяти. Бо народ нічого не робить. Проковтне, як і раніше. Цьому сприяють різні причини. Робота, сім’я, навчання. Недовіра, страх, наївність. В Україні є вдосталь людей, які, начебто, готові голови покласти заради рідного краю. Але треба врахувати, що більшість із них має своє абсолютно поважні причини, щоб не робити того, до чого штовхає совість.

Це як зі сміттям. Всі вважають, що смітити – негоже. Але всі смітять. Тому що кожен думає, що його рішення не смітити нічого не змінить загалом. Так і тут. Кожен думає, що й без нього/неї знайдеться вдосталь воїнів, які врятують Україну. Або навпаки – вважають, що нема героїв, і конкретно твоя участь не допоможе. Тому маємо те, що маємо.

І ось це по-справжньому страшно. Не те, що ворог здається сильним. А те, що ти почуваєшся слабким.

А в тім… є дещо, що можна зробити. Для цього треба розбити зачароване коло. Для цього треба спробувати поборотися. Попри все. І тоді, лише тоді буде надія. Примарна, малоймовірна, але надія. Або вірогідний шанс – залежно від рівня песимізму.

Адже перемагає лише той, хто вперто йде до мети. Тож борімося і поборімо! Слава Україні!

Автор: Virake

Письменник, перекладач, поціновувач комп'ютерних ігор і завсідник поважних дискусій. На Гуртом викладаю переважно оголошення від UaLT, команди локалізаторів, яку представляю. Зрідка пишу політичні коментарі, аналітику та рецензії.

33 коментарі

 1. Не зовсім правильна стаття, я б сказав навіть досить суперечлива.
  -“Незрозумілі, бо вони не є місцевими, а отже відділятися від нас вони не можуть” це не так там більшість населення не сприймає нинішню владу взагалі, дотого ж розігріті інформаційною війною і провокаторами люди в свіїй більшост ладні на ВСЕ, але не пустити на свою щось із тризубом.
  Історія з Музичком взагалі показовий урок як треба діяти ФСБ під мастою націоналістів.
  І головна проблема майдану в тому, що немає, не було і не видно тієї політичної сили, яка моглаб щось запропонувати, хоча б в теорії.

  • А чому ви думаєте, що Музичко (що воював супроти москалів та на стороні чеченців) був фсбешником?
   Або уточніть, будь ласка, ваш вислів.

   • Тому, що треба бути або тим ким я написав, або мати інтелект макаки, щоб робити подібні речі. Це стосується і самого призначення на “посаду” головного по західній Укарїні від “правого сектору”(похідна організації Корчинського який є нудуууууууууууууууууууууже суперечливою особистістю) людини, яка не те, щоб оратором/політиком/діячем/військовим була – двох слів зв”язати не могла і це він має наводити лад – ми де живемо в Сомалі????. А ці показові виступи(показові 100% тому, що була явна гра “ах ти продажний прокурор я ж тебе покараю” навіть рота відкрити не дав) зі зброєю на засіданні ради в Рівному і побиття молокососа прокурора це ніщо інше, як матеріал для кацапських ТВ, бо я відмовляюсь вірити, що люди можуть бути такими недалекоглядними і тупими. Правда мене ще вразив “прояв інтелекту” свободівців з побиттям “першого національного” це було типу “давай знімем які ми дебіли безмозглі – давай, ой а нащо ми дебіли себе знімали, ми, що дебіли”

    • То чому ви думаєте, що Музичко був фсбешником? До зрозумілої відповіді я так і не отримав.

   • Очевидно через те, що Музичка замовила така кристально чиста, абсолютно некорумпована і національно свідома Особистість(з великої букви!) як міліціонер-професіонал міністр Аваков!

 2. Мене дуже бісить, коли в справи України вплутують Музичка. Знайомі підприємці з Рівного мені розповідали про цього патріота своєї кишені. Та відео подивитись, дуже гарне українське означення про нього є : хамовитий невіглас або просто бидло

 3. Хочу звернути увагу. Претензії в коментарях, що вище лише до Музичка. Питання: чому він не патріот і чому це найважливіша зараз тема?

  • тому що він був майже підручниковим “бендерівцем”. комусь треба, щоб усі, хто не лягає під путіна, виглядали негідниками.

 4. Ну й що ми на Донеччині можемо вдіяти, боротися? Ось що сталося на пікеті де я приймав участь http://www.0629.com.ua/news/515705 . Ми фактично лишилися самі. Я сам отримав від рашистів на тому пікеті, тепер лікуюся на ліки під 1000грн вже пішло. Без армії і силових структур прості громадяни з рашистами реально не впораються.

 5. Та скільки можна вже терпіти цей ідіотизм з рашистами. Влада нарешті повинна припинити цей “бєспрєдєл”, збройно, так збройно, але без зволікання; у рашистів вже не залишилося реально нічого людського. Рашисти реально схожі на зомбі з “Обителі зла” слова на них не діють, вони роботи без законів Азімова. Нормальні громадяни за наведення нарешті порядку у державі. Якщо ж рашиська наволоч далі розхитуватиме державу при бездіяльності української влади, то постраждають усі, а особливо нормальні громадяни. ПОЧНІТЬ НАРЕШТІ АНТИТЕРОРИСТИЧНУ ОПЕРАЦІЮ!!! Ось такий коментар я написав до цього повідомлення http://www.0629.com.ua/news/517134 . Реально нормальним громадянам і до цього не солодко було а тепер й поготів.

 6. Я думав , що на хоча б на ” Гуртом ” не з’являться подібні провокативні статті замовного характеру , які нагнітають істерію , паніку і недовіру до НАШОЇ влади. Так недосконалою , так яка робить помилки , та не завжди швидко реагує на події , як кому то хотілося , але НАШОЇ . І судячи з нестямного вою ” чесних ” українців і журналістів на адресу чомусь в основному тільки Авакова , він таки робить свою справу добре і правильно . А “правий сектор” вже настільки задовбав своїми провокаціями що сил немає вже це терпіти , ви такі круті і сміливі так приїжджайте до нас у Донецьк (тільки без понтів у вигляді відеороликів із зверненням Яроша , а тихо щоб ніхто не знав) і покажіть свою крутість. А їхати в Харків з помпою і рекламою і провокувати на непотрібну напругу , де і без вас вже так-сяк навели відносний порядок любий багато розуму не потрібно.

  • Ви все сказали правильно. Тільки от Virake – патріот який працює на Україну, “наша” влада здала Крим, а Правий Сектор діяв на Майдані. А так – все правильно.

   • Важко назвати патріотом того, хто намотуючи соплі на кулак репетує, що все пропало усі козли, тому давайте мочити своїх же, начебто їм і без таких шмарклежуїв турбот мало.

    Крим здала не наша влада, якої на той момент фактично не було , а Янукович і компанія , зробивши все, щоб це відбулося , а також 18 000 дезертирів, волаючих ” Топаз дай нам команду ” і нічого не зробивших , за рідкісним винятком , навіть для захисту своїх військових частин, і для цього їм ніяких наказів не треба було, є статут.

    А “правий сектор” на барикадах так це вже як анекдот звучить – Ярош в той час був у Януковича, і, як не дивно, навіть без броньовика і охорони в 20 людей так як він зараз пересувається , а от на барикадах ні його, ні інших 10000 членів ” правого сектора” в упор майже не спостерігалося.

    • Цей шмарклежуй, як ви кажете, був на Майдані і захищав деякий час мерію Києва. А я, інший шмарклежуй, знаходився в самообороні свого міста. Але ви не звертайте уваги, адже і без нас у вас турбот багато. Наприклад, писати коментарі на Гуртом.
     Так це здала не влада. Правда, можна було уникнути втрати Криму, увівши свої війська і блокувавши москальські. Але то нічого. Саме головне – це вже “наша” влада.
     І звичайно “Правий Сектор” на території Майдану не знаходився. Тому 6 загиблих з їх боку – це фігня.

  • Шановний анонімний! Замість того, щоб сліпо називати поклик душі “провокативними статтями” краще б ретельно подумали про це. Дозвольте нагадати, що Грушевський з Винниченком також були нашими, але у них був повністю відсутній державницький характер. Хто вони такі взагалі ? – вчений-історик та письменник. Оце такі “державники” ?! Все закінчилося здачею УСІЄЇ України та потрапляння на 70 років під російську окупацію, масштабні геноциди, від яких нація і досі не може прочухатися.
   ЩО маємо зараз ?? Хто такий Турчинов ? – баптистський пастор. Оце такий “державник” ?! Це президент такий, який повністю позбавлений державницького інстинкту ?! Та більшість членів партії “Батьківщина” – то є політичні паралітики. І Ви думаєте, що вони здатні відбити агресію Кремля ??
   Задумайтесь на цим будь-ласка. І висновки робіть самі.

  • А може зустрінемося як-небудь, скажімо біля пам’ятника Шевченку, поговоримо?

 7. У статті все правильно каписано, от тільки зайвий песимізм відчувається.
  Коротко розповім про те, що можуть зробити без підтримки зрадницької влади. Подивіться на приклад Чечні, особливо досвід Першої Чеченської війни. Малесенька Чечня, малесенький, але дуже гордий і волелюбний народ зміг поставити на коліну оту страшну і грізну російську армію, якою зараз нас лякають. А все завдяки партизанщині, самоорганізації, ініціативі та ентузіазму людей.
  А що може зробити величезна Україна, яка має великий досвід партизанської війни ????? Та якби у нас всі були такі, як чеченці, то ніякі “зелені чоловічки” нічого тут не могли б контролювати. Та якби 45 млн. партизанів полізли в Мосву робити теракти, то Путін з Медведєвим перед нами на коліна б стали, вибачилися б за 350 років окупації та назавжди відмовилися б від посягань на Україну.
  Висновки робіть самі.

  • Вся проблема в кількох речах.
   1. В людей немає зброї. І зі звичайних людей ніхто не знає, як дістати зброю. Бо чим я маю стріляти в москалів, коли вони прилізуть?
   2. Досвід партизанської війни був в УПА, але з того часу минуло вже досить багато років. Але досвід – то така річ ,що з часом обов’язково приходить.
   3. Миролюбивість. “Яке вбивати? Яке стріляти? Ви що? Ми мирний мітинґ!”
   Я б особисто нікого не жалів і чинив все, що вважав би за потрібне, зокрема теракти та розстріл підтримки сепаратистів. Але я не маю зброї. Та й скільки б ще людей зважилося це робити, крім вас та мене?

   • Deformal, по-перше, я вдячний за розуміння і за те, що не називаєте мене провокатором, чого я очікував.
    А тепер по справі:
    1.А де взяли зброю чеченці або воїни УПА, або воїни Махна ?
    2.Досвід – він у нас в крові, він виробився за багато сторіч опору різним окупантам. Крім того, кожна нова війна показує, що досвід попередніх воєн дуже мало що важить. Це можуть підтвердити люди, які брали участь у багатьох локальних конфліктах. Тим, хто боротиметься навряд чи буде розпитувати у ветеранів УПА технічні деталі справи. І ще одне, дуже багато важить винахідливість, особливо у партизанських війнах.
    3.Слід розрізняти миролюбність в значенні не-нападу і відсутність імперських амбіцій щодо інших вільних народів та саботаж і зрадництво, коли треба захищати замлю своїх дідів від зовнішньої агресії.

    І наостанок: ми з тобою не самотні. Головне не втрачайте надії. З нами правда. І з нами полеглі герої, які підтримують з неба тих, хто не скориться москалям. І я переконаний, що вони підкажуть що робити.

    • 1. Чеченці дістали зброю за гроші, отримані від продажу нафти, а також спонсорської допомоги різних мусульманських організацій. У чеченців був час та можливості – кілька років Дудаєв спокійно керував Ічкерією перед початком вторгнення, і мав можливість накопити досить зброї. УПА завжди відчувала брак зброї, як і Махно, хоч у махна були “тепличні умови”, тобто після закінчення Першої світової на території України було багато незахищених армійських складів.
     2. “Досвід – він у нас в крові” – станьте реалістом. За Вашою логікою можна передати генетично, “через кров”, досвід як бути хірургом, інженером, авіатором тощо. Чи тільки партизанські навички передаються таким чином?
     Потрібно вимагати відставки Турчинова й Авакова, які по-зрадницьки віддають на поталу рашистам тих жителів Донбасу, які ще хочуть бути в Україні. Інакше як саботажем цю бездіяльність назвати не можна

     • Askold25, бачу ви і про Чечню щось знаєте…
      1.Думаю що і в нас також спонсори можуть з’явитись, головне, що б ми самі були готові. Лише в одному Києві є 300 000 одиниць зброї. А скільки людей в усій Україні мають вдома зброю (зареєстровану чи ні) На майдані чомусь зброя активно не використовувалась, то може пора відкинути “моролюбність” перед зовнішньою агресією ?? Окрім спадщини Дудаєва чеченці широко використовували саморобні вибухові приствої, а це те, що можна легко виготовити в домашніх умовах. І саме на таких пристроях дуже зручно підривати отих “зелених чоловічків”.
      Я не експерт, і думаю що ті, хто на цьому знаються, можуть підказати більше джерел…
      2.Я більше говорив про бойовий дух і про доказ того, що ми здатні до боротьби. Але навіть у сенсі ваших прикладів є доля правди, бо буває таке, що діти йдуть по стопам своїх батьків, займаються “родинним бізнесом” і досягають бішойого успіху та визнання, ніж предки.

      Ідея відставки Турчинова та Авакова цілком доцілька (особисто я не розумію чому їх одразу було призначено), але: “Правий Сектор” уже двічі цього домагався. Результат – їх тільки назвали провокаторама, агентами кремля і розповідають про те, що якщо зараз зміниться влада, то ми одразу втратимо державу.

      Висновки робіть самі. Якщо маєте якісь ідеї, то буду радий їх почути.

     • 1. “Лише в одному Києві є 300 000 одиниць зброї” – звідки такі дані?? Я “За” активні дії проти окупантів, але у порівнянні із озброєнням російських диверсантів – дробовики, мисливські рушниці – це не зброя.
      “Щодо пристроїв” – мінування складна штука. І бомбу виготовити не так просто, як Вам здається. Її можуть виготовити в домашніх умовах люди, які в цьому щось тямлять. Ті ж чечени мали підготовчі табори, де їх цьому навчали. Звісно, можна й самому вдома поекспериментувати із загрозою втрати власних кінцівок або навіть життя.
      Зовсім інша річ – встановити бомбу і її здетонувати. Часи, коли бомбу можна було кидати, як це робили народовольці, канули в Лету з появою автоматичної зброї. Для цього потрібно мати знання та який-неякий досвід, і бажано професійні детонатори.
      2. Я мав на увазі, що будь-якій справі треба вчитися: або з інструкторами, або самотужки на практиці. Останній варіант передбачає величезну можливість загинути раніше, не набувши жодних умінь. Ніяких навичок у спадок не передається.
      “але: “Правий Сектор” уже двічі цього домагався” – яника теж вдалося прогнати не з першого разу. “якщо зараз зміниться влада, то ми одразу втратимо державу” – а якщо ні, то трохи пізніше? Треба знову збирати Майдан – тепер вже проти Турчинова й Авакова. Я ще сподіваюся, що під тиском народної думки вони може задумаються й почнуть хоч щось діяти. А ні – гнати зрадників у шию!

    • Пане Павло, ну, провокатором та москальським трілем зазвичай називають мене. Тому вас такими словами я називати не можу.
     В принципі, якщо почнеться війна, ми, можливо, зможемо дочекатися зброї – її на скаладах незліченна кількість, про це говорить багацько колишніх військових, зокрема, мій батько. Аби тільки знайшлися патріотичні військові, які скажуть: “Забирайте, хлопці.”
     А миролюбність у нас таки є. В нас же не тільки протиріччя між Заходом та Сходом. В нас протиріччя між поміркованими та рішуче налаштованими (радикалами). І як я бачу по прикладах в історії, саме помірковані найчастіше призводили до руйнації держави. А в нас при владі якраз помірковані :(

     • Та війна уже почалась. Просто зараз вона має повзучу і приховану форму. Якщо ж говорити про відкриту і гарячу форму – то і це ще не виключено. Цілком можливо що Путін і на такий сценарій піде.
      Протиріччя між Заходом та Сходом – це скоріше міф ніж правда. Незалежні та об’єктивні опитування показують що по всіх Східній Україні більшість людей націлені на Україну і зовсім не хотять приєднуватися до росії. Усіляка падаль, комуняки та п’ята колона становить меншість в усіх східний областях і навіть у Криму.
      Ви менше дивіться шустера по ящику, який часто запрошує до своєї студії різне ходяче кремлівське сміття тиму добкіна, царьова, медведчука та ін. та й сам має рильце в пушку. Якщо хочете знати які насправді панують настрої, то краще візьміть рюкзак на плечі і подорожуйте Україною – не минайте жодного куточку, відвідуйте і міста і села, знайомтеся з людьми. І повірте – Ви дізнаєтеся багато чого нового. І тоді самі зрозумієте на що здатна Україна і чи може Схід і Захід жити разом щасливо.

     • Така бездіяльність – це вже занадто навіть для “поміркованих”. Я особисто вважаю, що це не поміркованість, а реальна зрада. Що “Батьківщина”, Ярош, Аваков давно домовилися з Путіним і зараз грають для українців спектакль з імітацією опору.

 8. Потрібно починати новий Майдан щодо нинішньої влади: або активні справжні дії на збереження цілісності України, або хай ідуть у відставку. Інакше ми втратимо Донбас, як уже втратили Крим. І це вже не перебільшення і не нагнітання обстановки.

  • Askold25
   1.”звідки такі дані??” – я про це почув ще під час січневих сутичок на Грушевського. Не знаю наскільки це правда.
   2.”яника теж вдалося прогнати не з першого разу” – та я не за те, раз два рази невдалі, то далі робити цього не варто, а про те, що правий сектор мало хто підтримав, їх пачали звинувачувати і сприймати ледь не за терористій.
   Зате, коли майдан три місяці боровся із зеком, то майдан мав величезну підтриму. Розумієте, якщо зараз Ви чи хтось інший почне так само боротися з Турчиновим-Яценюком, то такої великої підтримки вже не буде. Хвиля народного гніву вже відкотилась. Натомісь матимете безліч противників, які називатимуть Вас провокаторами, навіть серед колишніх майданівців.
   Ще раз про чеченців. Я все-таки схиляюсь до того, що допомога Саудівської Аравії, яка підіслала своїх бойовиків та все ін. – це обставини. Головне те, що чеченці більш рішучіші, більш волелюбні, більш горді. І не слід забувати що вони мусульмани, а ІСЛАМ – ЦЕ СИЛА!!! Якщо Ви про цю силу не знаєте, то Вам сюди: https://www.youtube.com/watch?v=6jRZOyZfJ2c
   Україну зараз підтримує весь світ. Думаю що нам би допомогли (не прямим нападом на росію, а постачанням зброї та боєприпасів). Але ніхто не буде нам допомогати, якщо ми самі неборотимемось. Бо в першу чергу це ми наша визвольна боротьба.

 9. Як же мене вже дiстали цi сеператисти, кожного дня тiльки й чюєш що десь щось вже звхопили, когось побили тiльки за те що людина була патрiотом України, тепер же всiх хто за Україну вважають фашистами – що це за дебiльна тенденцiя невже кацапська пропаганда повнiстю промила людям мiзки, ну добре в кацапiї так про нас говорять, але дивує те що громадяни України теж на це ведуться i так думають. Що саме цiкаве знач якщо ти прославляеш рос. у нас, то це вважаеться нормально, а якщо Україну то це вважається нiби людина ворог або скоїла злочин проти людства. Люди нiяк не можуть зрозумiти, що скiльки вони б не кричали як вони люблять рашку, хотять здохнуть на своїй родiнi, або жити там – то краще жити вони вiд цього не стануть, а скорiше ще гiрше, та й їхнiй бог пу нiчого їм не дасть, а скорiше забере. Бачте ми нiбито їм забороняєм разгаварiвать расейськой, хочя це ж не так на якiй хочеш на тiй i спiлкуйся. Он приклад Крима, краще стало? Як жили в гавнi так i будуть жити, хай тепер по пляшуть – курортний сезон зiрвали i хер туди хто тепер поїде, пенсiї деревянними(сума то не змiнилася). Україна їх витягра коли його хрущь передав, бо рашка, ще тодi не могла його втримувати i Крим був на гранi банкрутства, побудували там усю iнфраструктуру, а вони жили за курорти(здирали з нас ще бiльше нiж в Туреччинi) та за дотацiї з бюджету УРСР та Незалежної України – iще нам висувають якiсь притензiї нiби ми їх ущемляли українською мовою, та права кацапiв, хоча все ж це не правда(якщо там було 3 держ. мови – українська, татарська, рос., то насправдi давили укр. мову та татарську), всободи хотiлося жителi крима – тепр отримуйте.
  Таке враження що влада або сере(так як було з УНР – все не могли вирiшити чи проголошувати незалежнiсть чи нi чи автономiю – до чого це все привело всiм вiдомо), або ще гiрше домовилася з пу iсливає спокiйно Україну(щось схоже на Францiю перед Великою французькою революцiєю тодi теж король та королева зливали свою країну нiмцям аби покрити свої борги), я дуже сподiваюся, що це все не так i що влада хай десь нерiшуче та всеж бориться за Україну.
  А що стосується жителiв схiдних областей України, то в тому що вони зараз так погано живуть виннi ще й вони самi, хто їм заважав змiнити владу на виборах коли це ще було можливо, натомiсть вони продавали свої голоси(за гречку чи грошi), їхали за грошi на мiтенги комуняк та ригiв i що пiсля цього вони хотять, хто в тому регiонi мав завжди бiльшiсть – комуняки та риги, зрозумiло що всi полiтики однаковi, але все ж змiни якiсь вiдбувалися б, а так маємо що маємо(ситуацiю я вибачаюсь Дупа).
  От такi у нас брати, як то кажуть пару таких друзiв i ворогiв не треба. Нажаль але iсторiя повторюється – УНР, Деректорiя, плюс зараз в нас те робиться, що було в Чiчнi 94 перед нападом кацапiв. Я дуже сподiваюсь що ми всеж сможимо їх перемогти i тодi це дасть шанс всiм iншим народам звiльнитися вiд кацапської окупацiї.

 10. Телефони адміністрації президента:
  +380 (44) 255-74-52 – довідка про реєстрацію вхідної кореспонденції, що надійшла від юридичних осіб (органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій тощо), народних депутатів України, депутатів місцевих рад.
  +380 (44) 255-70-42 – довідка про реєстрацію, опрацювання звернень громадян та прийом громадян.
  +380 (44) 226-20-77 – довідка з питань організації та проведення особистого прийому громадян посадовими особами Адміністрації Президента України.
  e-mail: mtm@apu.gov.ua
  ЛЮДИ! Якщо не хочете виходити на вулиці, хоч заспамте Турчинова зверненнями!

 11. Нажаль але історія повторюється, зараз у нас робиться те саме що робилося в Чичьні 94 році перед першою війною, кацапи тоді починали з такого самого, також УНР вони теж все ніяк не могли вирішити чи проголошувати незалежність, чи автономію – ця нерішучість тоді призвела до дуже поганих наслідків, те саме можна сказати й про деректорію – ідеї були хороші, але реалізувати їх не встигли. Наша влада нажаль робить щось схоже, не зрозуміло тільки чи вони змовились з пу та зливають Україну(но як показує історія коли французький король та королева зливали німцям свою державу тільки для того щоб покрити свої борги, після цього почалася велика французька революція і народ жорстоко помстився за зраду), чи вони серуть(нерішучі, теж погано закінчилося колись для України), будемо сподіватися що це нетак, що наша влада хоть і не рішуче, але хоть якось бориться за Україну. Ну взагалі потрібно робити все народу, ато поки влада роде то боюсь буде вже дуже пізно, бо вже ситуація нажаль дупа, треба намагатись щось зробити щоб виправити ситуацію, а то……

 12. Стаття хороша, але незакінчена. А закінчення має бути таке: українцям треба усвідомити: що йде війна, неоголошена, незвичайна, нового типу, але справжня війна; все погане, що казали про росію та росіян виявилось чистою правдою. Всі повинні усвідомити – з окупантами та ворогами треба боротись. Позбавитись залежності у медіапросторі, культурі, бізнесі. УСВІДОМИТИ ВОРОГА І ЩО РОБИТИ З ВОРОГОМ. Показувати по всіх телеканалах та ЗМІ правду про наслідки та методи Росії по відношенню до їх ворогів – Чечня, Грузія, Югославія (союзників Росії). ПОЧАТИ, НАРЕШТІ, УКРАЇНСЬКУ ПРОПАГАНДУ!

  Що робити? Не панікувати. Об”єднуватись у громадські організації (Правий сектор, спільна справа, С14, СНА, Братство, Патріот України, територіальна самооборона, і т.д і т.п, називайтесь, як хочете). По одинці, навіть маючи “аргументи”, ви становите загрозу лише собі. Посилено готуватись фізично та психологічно, тренуватись, проводити навчання. Об”єднавшись, можна тиснути на владу та боротися з загарбниками. Основна задача – переконати критичну масу українців захищатись (себе, родину, Батьківщину) . Так, є проблема з відсутністю ідей щодо наступного етапу революції – що робити після зміни тимчасового уряду? Очевидно, що вибори президента нічого докорінно не змінять.

 13. ЩО робити в ситуації, яка склалась розкаже Дмитро Корчинський: https://www.youtube.com/watch?v=w4RASIGJR2Y

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.