Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1170197 (185 за 24 години)

Coursera відкриває доступ до своїх курсів для українських студентів

| 3 коментарі

coursera

Компанія Coursera, що займається онлайн-освітою, має намір надавати доступ до своїх курсів українським студентам, починаючи з травня цього року.
Coursera підписала договір про співпрацю з українським IT-університетом BIONIC University в жовтні 2013 року, після чого почався процес перекладу курсів українською (доступні субтитри для англомовних курсів).
Вже почалася реєстрація на перші курси Coursera для українських студентів. Спочатку очікується реєстрація 20-30 студентів. По закінченні навчання студенти можуть отримати сертифікат, вартість якого становить $ 49. Однак його отримання не є обов’язковою вимогою для прослуховування курсів.

Основною перевагою онлайн навчання є можливість доступу до нього з будь-якої точки світу. Крім того, відсутність безпосереднього контакту з викладачами значно знижує ризик корупції.
Зацікавлені студенти зможуть пройти курси українською мовою як на Learning Hub BIONIC University, так і на сайті Coursera.

Courséra — технологічна компанія, що працює в галузі освіти; заснована професорами інформатики Ендрю Нґ та Дафні Коллер зі Стенфордського університету у квітні 2012 року. Coursera пропонує своїм користувачам сотні безкоштовних онлайн-курсів з різних дисциплін, у разі успішного закінчення яких користувач отримує сертифікат про проходження курсу.

Кожен із навчальних курсів доступний на безкоштовній основі, але для тих, хто хоче отримати сертифікат із персональною верифікацією, з січня 2013 року передбачені платні сертифікати для окремих курсів. Разом з тим компанія може надати студентові сертифікат із персональною верифікацією безкоштовно, якщо він доведе наявність у себе економічних труднощів, важливість цього сертифікату для кар’єрного розвитку та готовність пройти навчальний курс до кінця.

Перші два курси з українськими субтитрами доступні з 7 жовтня 2013 року. Ними стали «Model Thinking» та «Introduction to Finance», обидва від викладачів Мічиганського університету. 14 жовтня 2013 року BIONIC University долучився до співпраці з Coursera. Його фахівці теж працюватимуть над субтитруванням популярних курсів українською мовою.

Джерело: ITC, KyivPost та Вікіпедія

3 коментарі

  1. Дякую за цікаву і корисну інформацію, сам особисто давно використовую російський ИНТУИТ для онлайн навчання. Поглянемо, чи є цей ресурс альтернативним.

  2. Дуже корисна новина!

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.