Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1169394 (178 за 24 години)

Зроблено в Україні: каталог українських виробників

| 5 коментарів

madeinua

Дуже велика частина населення просто не знає про те, що у нас виробляються товари для щоденного використання. Скільки разів кожен з нас робив усвідомлений вибір на користь українських виробників, при покупці товару? Ідея створення каталогу, прийшла після того, як з’ясувалося, що у багатьох друзів їхні родичі, колеги і товариші навіть не підозрюють про існування українських виробників! Люди приречено погодилися купувати китайські та турецькі товари низької якості, мовляв, а що поробиш, адже у нас на ринку свого і немає зовсім.

Мета каталогу – донести до споживачів, до всіх, що наш виробник існує, він живий всупереч усьому і продовжує розвиватися. Товари, які виробляються в Україні, відповідають поточним стандартам якості, а за ціною вони часто бувають дешевше закордонних аналогів. Розповісти покупцям про наших виробників – основна мета каталогу.

У мережі досить каталогів українських підприємств, навіщо ще один?

Справа в тому, що у всіх каталогах, які ми переглянули, нас ,як споживачів щось завжди не влаштовувало. Елементарний приклад – в каталозі представлений інтернет-магазин, який продає якийсь дешевий китайський ширвжиток. Кхм, таких магазинів у нас достатньо, і вони у всіх на слуху. А ось ті, хто щось корисне виробляють мало популярні. Ми вважаємо, створення нашого каталогу українських виробників, задовольнить покупців, які хочуть користуватися товарами, виробленими в Україні. Цей каталог для тих, хто цінує наше виробництво і хоче його підтримати. Отже даний каталог унікальний.

Який інтерес це представляє для творців каталогу?

Такий же, як і для відвідувачів – зібрати в одному місці максимальну кількість даних про виробників та їх продукції. Все почалося з екселівского файлу, в якому зберігалися посилання на сайти виробників. Файл поступово став збільшуватися і доповнюватися. Звичайно, кожен може зберігати подібний файлик, погодьтеся? Але ж куди простіше буде здійснювати пошук, коли буде єдина база даних, перевірена самими покупцями.

Як я можу допомогти каталогу українських виробників?

Якщо вам відомо про якогось виробника, якого немає в каталозі – повідомте нам в коментарях або за допомогою email .
Придбали товар і бажаєте поділитися враженнями? Будь ласка – ваш відгук буде розміщений на відповідній сторінці (пока що сторінка у розробці, тому відгук ви можете залишити на сторінці виробника у коментарях). Всі відгуки повинні бути засновані на особистому досвіді і носити адекватний характер. Ми будемо перешкоджати попаданню в каталог відвертої реклами та недобросовісної конкуренції.
Ще одним з напрямків роботи каталогу є створення діалогу між виробником і покупцем. Так-так, саме цього ми хочемо домогтися.

Я представляю виробника товарів, але нашого підприємства немає в каталозі, що робити?

Зв’яжіться з нами! Ви ж прочитали вище про діалог між покупцем і виробником? Ви можете стати його учасником прямо зараз – повідомте про своє підприємство нам . При бажанні, ми можемо організувати інтерв’ю з вашим представником для подальшої публікації на сторінках каталогу українських виробників. Повірте, такі от невеликі кроки і є початком діалогу, вони дуже важливі.
Нас цікавлять саме ті підприємці, які виробляють товари, а не перепродають іноземні товари, як більшість. Якщо ви відноситеся до тих, хто випускає одяг, взуття, галантерею, побутову хімію, косметику або інші товари – розкажіть про себе, можливо споживачі про вас раніше не чули.

P.S. Дорогі покупці і виробники, не соромтеся – залишайте свою думку, відгуки, діліться досвідом. Так ми допоможемо один одному.

Джерело: Офіційний сайт

5 коментарів

 1. А ось така дрібничка, як сірники !

  Хтось задумувався над купівлею сірників саме українського виробництва? Певно, що ні!

  А через таких як Ви, ця єдина українська сірникова фабрика збанкрутувала ще минулого року!

  І люди залишились без роботи

  • Чувак, ти щось плутаєш
   http://takeinfo.net/news/view/na_rivnenschini_sirnikoviy_skandal_viyavivsya_milnoyu_bulbashkoyu

   P.S. В мережі АТБ у Харкові регулярно ці сірники купую)

  • Теж гадав, що вони вимерли. До цього купував лише сірники “Балабаново”, а нещодавно знову знайшов наші ріднесенькі українські сірники. Не вагаючись ні одної секунди викинув усі запаси Балабановських сірників у смітник.
   Також помітив, що у купую турецьке мило “Duru”. Раніше я не знав, що воно турецьке, а відтепер купує виключно українське мило. Воно хоч і дорожче, але все ж таки своє. І таких прикладів у мене ще кілька знайдеться. Було б лише бажання.

 2. Десь 2 роки тому купив рос. сірники Балабаново (аж 2 блоки – 20 коробків). Витер пів коробки сірників а вогню так і не здобув. Після цього прикрого випадку купую лише сірники Рівненської фабрики – жодного разу не підвели.

 3. Доброго дня! А можливо додати в каталог збірку своїх дитячих пісень “Добрі казки” українською мовою? Ось тут подробиці http://www.hurtom.com/portal/23082/а-ваші-діти-вже-співають-добрі-казки
  Дякую.
  З повагою, Лідія Готман, дитячий композитор

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.