Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171182 (161 за 24 години)

SciTech – популяризуємо науку і технології серед українців

| 18 коментарів

SciTech - новини науки і техніки

Вітаю, шановне товариство. Не буду робити передмов і вступів, а перейду відразу до справи. Хочу представити вам новий проект – сайт про науку і технології, адреса якого SciTech.com.ua. Ми відкрили його лишень кілька днів назад, однак там уже є що почитати. Що саме? Про це в наступному абзаці.

Сайт SciTech.com.ua присвячений всьому науковому та технологічному: комп’ютерні технології, дослідження космосу, роботехніка, новини медицини, результати різних наукових та соціальних досліджень, статті про різні відкриття, всяку неймовірну техніку і т.д. Якщо вас цікавлять такі речі – обов’язково заходимо та додаємо сайт в закладки, якщо ж не цікавлять – все одно заходимо – впевнений, тепер цікавитимуть! 

Поки статей на сайті не так багато, адже зараз є тільки двоє авторів. Та ми стараємось! Також відмічу, що ми завжди раді новим авторам у нашій команді. Тож якщо ви любите не тільки читати, а й писати на дану тематику – зареєструйтеся на сайті та зв’яжіть зі мною через vigner[равлик]yandex.ua (напишуть свій логін і вкажіть що бажаєте стати автором) . Не хвилюйтеся, навіть якщо ви ніколи не писали статей і не працювали з сайтами – ми все розкажемо і покажемо :-)

До речі, вітається коментування статей. Нам цікаво знати вашу думку і ми залюбки по обговорювали б з читачами ті інші теми. Тож не тільки читаємо, а й коментуємо)) Ну і підписуємося на офіційні сторінки сайту у соціальних мережах – SciTech у Вконтакті та SciTech у Фейсбук.

Всім дякую за увагу. До зустрічі на SciTech =)

Автор: Віктор Хільчук

Студент. Блогінг, СЕО, і все в тому дусі :-)

18 коментарів

 1. Гарна новина!

 2. Гарний та цікавий сайт, молодці!

 3. Цікаве починання. Головне, щоб матеріали перевірені використовували.

  • Як правило матеріали з надійних популярних закордонних сайтів подібної тематики, тому повинні бути надійні. Хоча тут не надійні дані рідко бувають, принаймні я за три роки зустрічав тільки двічі недостовірну інформацію. І то лише тому, що самі ж дослідники (!)підтасували результати досліду. :-)

 4. Файно, вже зайду подивлюся

 5. RSS полагодьте…

 6. Хороший сайт. Чого не вистачає – це механізму повідомлення про помилки в написанні, як от на деяких сайтах достатньо виділити текст та натиснути Ctrl+Enter.

 7. Приємна новина, нові технології завжди цікавили.
  А чому непідключений G+ для спілкування?

  • Гугл же повідомляв, що зупинить розробку G+… Тому й не створював там сторінки. Хоча кнопку +1 в публікаціях додати можна, щоб рекомендувати записи в цій соцмережі можна було.

 8. Гарна ідея!!! Успіхів вам!!!

 9. Клас! Всі новини передивився вже, гарна ідея і реалізація, вже підписався на рсс

  • Дякую =) Стараємось =)
   На жаль новин поки не багато, так як дописувати більше трьох в день не виходить. Якщо колись назбирається більше авторів, тоді оновлення почастішають і, сподіваюся, будуть не тільки новини, а й аналітичні статті :-)

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.