Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1169403 (163 за 24 години)

Стартував 67-й Каннський кінофестиваль

| 4 коментарі

cannes

Вчора, на лазуровому березі Франції відкрився один з найпрестижніших світових кінофестивалів – 67-ий Каннський кінофестиваль. З 14 по 23 травня на Кіноринку 67-го Каннського міжнародного кінофестивалю працюватиме Український національний павільйон, на якому сучасне українське кіно буде представлено готовими проектами, а також роботами, що перебувають на різних стадіях виробництва.

В офіційній програмі Каннського кінофестивалю Україна представить три повнометражних фільми. За словами керівників українського павільйону, це найвагоміша участь України за сім років її представлення на фестивалі.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=vmdJLTijH6w]

Повнометражний ігровий дебют Мирослава Слабошпицького “Плем’я” позмагається за приз у конкурсі “Тиждень критики”, відреставровану стрічку Сергія Параджанова “Колір граната” покажуть у програмі каннської кінокласики, а документальний фільм Сергія Лозниці “Майдан” продемонструють у якості спеціальної події в офіційній програмі.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=KbkQCH_7OtU]

Окрім того, у секції короткометражних фільмів візьмуть участь три українських роботи – “Прості речі” Олександра Ратія, “Інь, і що з цим робити” Мирослави Хорошун, “Абонент” Оксани та Марини Артеменко, а також два фільми, зняти у копродукції зі Сполученими Штатами та Швейцарією.

“Це не просто майданчик для промоції українського кіно, а й для створення позитивного іміджу країни, як ми кажемо – посольство України до кіноспільноти”, – зазначив гендиректора кінофестивалю “Молодість” Андрій Халпахчі.

За його словами, з огляду на ситуацію Україна цього року не організовуватиме гучних ресторанних презентацій, як це бувало у минулі роки. Натомість, більше роботи присвятять саме презентації кінодоробку та пошуку партнерів для подальшої співпраці.

Джерело: BBC Україна

4 коментарі

  1. Чому на таких фестивалях завжди показують артхаусне лайно?

    • За Трансформерами в інші теми, будь ласка))
      До речі, в минулому році в основній програмі брали участь кілька фільмів які номінувалися на Оскар і їх важко назвати артхаусними. Хоча звісно це не попсове кіно.

  2. Щось поменшало цікавих новин..

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.