Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171905 (200 за 24 години)

Гурт “Безодня” презентує 2 студійний альбом «Радіохулігани»

| 2 коментарі

23 травня гурт “Безодня” офіційно презентує другий альбом під назвою “Радіохулігани” у своєму рідному місті Хмельницькому.

«Радіохулігани» – це назва однієї з пісень альбому. Однойменну назву ми вирішили дати і альбому. У цьому слові найбільше об’єднана основна наша ідея даного періоду – не зважати ні на які рамки, правила, робити все, що хочеться, все для успішного майбутнього свого і своїх близьких. Ну і музика завжди поруч. Ми – меломани-радіохулігани, – каже фронтмен гурту «Безодня» Олександр Банашко.
Перший альбом «Не мовчи», який містив 11 композицій, рок-гурт «Безодня» випустив у 2008 році. Нова ж платівка складається з 12-ти треків, написаних протягом декількох років. Більшість композицій не є новими, але їх ще ніде офіційно не записували. Наразі вже відомо, що це будуть пісні «Живи», «Аромати» та «Відсутність мрій».
– У кожної пісні платівки є своя історія. У деяких навіть кілька. Цікаво те, що інколи я сам не до кінця розумію, про що точно дана пісня. Просто відчуваю, що текст має бути саме таким. А з часом щось відбувається і в мене відкриваються очі. Тобто, я бачу і розумію, про що було написано мною декілька років тому. Така от містика, – каже вокаліст.
Тексти до всіх пісень пише Олександр Банашко. Але музику учасники гурту творять разом. Так, кажуть, цікавіше.
В одному з попередніх інтерв’ю Олександр Банашко вже наголошував на тому, що він не поспішає із записом нового альбому. Платівка повинна бути максимально якісною, аби потім, послухавши її років за десять, учасникам гурту не було соромно, щоб вони знали, що у 2014 році зробили все по-максимуму і ні про що не жалкували.
– Запис платівки відбувався на студіях у місті Хмельницькому та у Івано-Франківську. Радує, що нам це вдалося досягти високого рівня звучання і максимально якісного запису, – каже співак. – Незрозумілим фактом було те, що нам постійно щось заважало нормально працювати в студії. Постійно були якісь перешкоди, навіть в елементарних ситуаціях. Неначе хтось випробовував нас. Але це все позаду. Альбом скоро побачить світ. Круто! Для нас це занадто важлива подія, і ми хочемо розділити її з усіма друзями та шанувальниками, – каже Олександр Банашко.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=39GwYjq1DV4]
На підтримку нового альбому колектив планує дати ряд концертів. Буде це тур містами України чи виступи у Хмельницькому, наразі невідомо.
– Найближчим часом ми виступатимемо на тернопільському фестивалі «Файне місто», який стартує 12 липня. Про інші фестивалі зможемо повідомити згодом, – каже співак.

Альбом презентуватимуть за адресою:

м. Хмельницький
СВ – Клуб, вул. Свободи 1а
23.05.14 (п’ятниця)
Початок о 19:00

P.S. Квитки : в магазині “Yamaha” вул. Пр. Миру 59 “Видавництво Поділля”, 2 поверх, оф. 215, Тел. 097 726 14 34

Офіційна сторінка гурту в ФБ: https://www.facebook.com/bezodnyaband

Офіційний сайт гурту: http://bezodnya.com.ua/

2 коментарі

  1. відео-запрошення слабеньке, краще вже якись кліп замість нього. А от подія класна, буду їхати аж в Хмельницький, воно того стоїть

  2. Дуже чекав цю подію. Нарешті!

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.