Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171181 (160 за 24 години)

Як зверстати власну книгу?

| 5 коментарів

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=DuWYk7DNJps]

На сайті “Гуртом” є велика кількість користувачів, які так чи інакше пов’язані із сучасною українською літературою. Хтось читає, хтось знає що таке явище існує, а хтось, навіть, пише самостійно. Саме для цієї категорії користувачів буде корисною ця новина.

Справа в тому, що рано чи пізно у авторів з’являється бажання “потримати” в руках уречевлений доказ своєї творчості – власну книгу. І тут не допомагають ні “рідери”, ні планшети ні самостійно розроблені “ПДФи”. Люди хочуть саме книгу! Це як театр: всі мають вдома телевізор, але ж театри не закриваються.

Так от, коли людина хоче надрукувати власну книгу, вона звертається до Видавництва і там починають розробляти макет.  На YouTube, нещодавно, з’явилося, досить, цікаве відео. Це інструкція із розробки макету книги. За допомогою цієї інструкції автор може самостійно розробити макет, таким, яким він його бачить. І вже з готовим макетом звертатись до Видавництв і шукати умови, які йому підходять.

А тут завантажується сам шаблон http://vidatiknigu.com.ua/load/0-0-0-3-20

5 коментарів

  1. От якби ще ціни приблизні сказали, на невеличкий тираж, було б взагалі чудово

  2. любу роботу має робити спеціаліст, але, якщо Ви це робити для себе, – нема питань…: )

  3. Нажаль це версткою назвати дуже складно, так як працю в цій сфері, верстку треба виконувати відповідних програмах, офіс не дає можливості повністю зробити гарну верстку, але якщо для себе робити це для себе згодиться, але якщо хочеться гарний продукт то використовувати інші програми треба.

  4. Що тільки люди не роблять, аби не користуватися LaTeX =)

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.