Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171923 (195 за 24 години)

Долучайтеся до створення нового фентезійного фільму «Козак та Смерть»!

| 30 коментарів

Постер Козак та Смерть

Шановні прихильники та поціновувачі українського кіно! Я – запорізький режисер Антон Жадько, автор художніх фільмів, останній з яких – вже відомі вам “Козацькі байки”. Звертаюся до Вас із проханням допомогти створенню нового фільму про козаків, що має назву “Козак та Смерть”. За жанром це буде містична казка з елементами бойовика, комедії та українського фентезі. Орієнтовний хронометраж – 25 хвилин. Сценарій готовий, домовленості щодо зйомок досягнуті.

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=v2s2Wl8psAo&w=853&h=480]

Фільм потребує фінансової допомоги. Ніхто з представників влади (незважаючи на обіцяну допомогу та підтримку), середнього та великого бізнесу не допоміг.  Участь у проекті Спільнокошт має суттєві недоліки, ризики та обмеження стосовно сфери виробництва кінопродукції. Тому остання надія покладається саме на Вас – глядачів, котрим не байдуже майбутнє вітчизняного кінематографа, який формується саме зараз. Прошу Вас допомогти, надіславши на мою картку ПриватБанку суму, яку вважаєте за потрібне та можливе. Певен, що спільними зусиллями ми зможемо створити новий якісний народний фільм, котрим буде пишатися вся країна.

Імена всіх, хто відгукнеться на моє прохання, будуть вказані у фінальних титрах фільму (не забувайте, будь ласка, надсилати мені ваші імена та прізвища на скриньку anton_zhadko@ukr.net або напишіть у цій темі). Залучайте своїх знайомих та друзів до спільного фінансування. Чим більше людей допоможе, тим якіснішим та видовищнішим буде фільм (гроші потрібні на залучення масовки, на костюми, порох для гармат, пальне, реквізит, грим, перуки, накладні оселедці, вуса, комп’ютерну графіку, запис музичних творів тощо).

З повагою, Антон Жадько

Номер картки ПриватБанку: 5168 7572 6115 7483
Сайт: antonzhadko.com

Автор: anton_zhadko

Український незалежний фільммейкер

30 коментарів

 1. Добре було б ще реквізити картки виставити)

 2. Підтримаю!

  • Отримав, дякую за підтримку, Анатолію! Прошу написати мені ваше прізвище, щоб я знав як вас підписати у титрах.

 3. пішло 200 грн.

 4. Шановні друзі! Дякую вам за допомогу! В мене до вас є іще одне прохання – повідомляйте мені ваші імена та прізвища, щоб я знав як вас підписати у фінальних титрах.

 5. Вкажіть розширені реквізити щоб можна було з інших карток гроші перекидати. Дякую.

  • Можна з будь-якої картки перекидати за допомогою систем електронних платежів. Я, наприклад, за допомогою easypay це зробив.

   • Там обрати “Грошові перекази” – “Переказ з картки на картку”

    • Так згоден, це варіант, але там комісія – а в мене є можливість робити перекази без неї – краще гроші на діло закинути, ані ж буржуям ;)

  • Реквізити ПриватБанку для переводів по Україні:
   Рахунок отримувача (транзитний рахунок) 29244825509100
   МФО 305299
   ОКПО 14360570
   Отримувач ПАТ КБ ПриватБанк
   Призначення платежу: Для поповнення карти No Карти 5168 7572 6115 7483, ПІБ Жадько Антон Віталійович
   Дякую за підтримку, Василю!

   • 510 грн. як і обіцяв комісію на діло відправив. Прізвище не обовязково публікувати – просто згадайте прортал “гуртом” та його аудиторію. Дякую за ваше починання.

 6. Круто! Правда, візитівки українською ще бракує.

 7. ГРЕКАЛО МАКСИМ ЛЕОНІДОВИЧ 333.00 ГРН

 8. Що міг, те й відправив

  • Юрію, дякую і Вам за допомогу! Ви всі вже зробили набагато більше для вітчизняного кінематографу, аніж представники влади та бізнесу моєї області.

 9. Перевів 250 грн :
  Карвацький Ярослав Миколайович

 10. гарно, але пора знімати щось інше, козаків за радянської України знімали достатньо й зараз все це виглядає переборщено – сама шароварщина, чекаємо на нових забутих героїв, на гуцулів, упівців, правий сектор, чорних чоловічків!

  • Дійсно, дивно чому режисер із Запоріжжя вирішив зняти фільм про козаків, а не про гуцулів.

 11. indragop.org.ua + 100 гривень.

 12. Як перерахувати кошти з-за кордону?

  • З-за кордону? Напишіть, будь ласка, на мою скриньку anton_zhadko@ukr.net – певен, що знайдеться хоча б один оптимальний спосіб. Або ж читачі підкажуть як це зробити краще за все.

  • например системою SWIFT через ПриватБанк. Зі мною так закордонний замовник розраховувався і це при тому що в мене звичайна картка фізичної особи. Напишіть оператору ПРиватБанку – він вам все пояснить

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.