Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1169394 (174 за 24 години)

У Львові відбудеться презентація фільму «Богдан Гаврилишин. Місія — Свобода»

| 1 коментар

376x1

10 липня у Львові відбудеться презентація документального фільму «Богдан Гаврилишин. Місія — Свобода» — стрічки про професора Богдана Гаврилишина, одного з найбільш успішних та найбільш впливових українців нашого часу.


Відео «Богдан Гаврилишин. Місія — Свобода» засновується на книзі спогадів «Залишаюсь українцем…», що у ній Богдан Гаврилишин ділиться секретом власного успіху — постійно працювати над власним розвитком та на користь ближніх. 

Фільм розповідає про людину, що з дитинства усвідомила важливість відчувати свободу, говорити лише правду та навчатися протягом всього життя. А також про унікальний досвід становлення і розвитку — проходження шляху від лісоруба й офіціанта до всесвітньовідомого науковця та громадського діяча.

У записі фільму взяли участь лідер групи «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук, перший Президент України Леонід Кравчук, Генеральний директор Microsoft Україна Дмитро Шимків.

Презентація стрічки відбувається з ініціативи випускників освітньої програми Good Governance Львівської бізнес-школи (LvBS) Ярослава Мелеха та Тараса Баранецького.

Після перегляду фільму відбудеться дискусія на тему «Жити у світі. Будувати Україну», участь в якій візьме спеціальна гостя — проректор Львівського національного університету імені Івана Франка Марія Зубрицька. Відома українська перекладачка брала участь у виданні україномовної версії книги «Залишаючись українцем…» (оригінал написано англійською).

Захід відбудеться у четвер, 10 липня, у конференц-залі Філософсько-богословського факультету УКУ (Львів, вул. Хуторівка, 35а). Початок – о 18:30.

Реєстрація на захід за посиланням: http://goo.gl/fqoTEz
Інформаційний партнер TheUkrainians — журнал про успішних українців, ініціативу та відповідальність
Джерело: ФБ сторінка заходу

1 коментар

  1. Фільм вже можна можна переглянути на YouTube
    https://www.youtube.com/watch?v=-gtonqrnN54

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.