Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1169400 (171 за 24 години)

Розпочався міжнародний мистецький фестиваль ArtPole.IF

| 2 коментарі

ap_if_poster_logo

В с.Уніж Івано-Франківської області за підтримки мистецької агенції “Наш Формат” розпочався міжнародний мистецький фестиваль ArtPole. Головною концепцією фестивалю є арт-об’єкти і перформанси, майстер-класи, дитяча програма, майстерня казки, документальне кіно і відеопоезія, інтерактивні лекції й дискусії просто неба.

 

Зокрема, вчора, 8 липня, відбулись презентації Міжнародного конкурсу відеопоезії CYCLOP, найцікавіші зразки сучасної зарубіжної та вітчизняної поезії та кінопоказ програми Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA. 9 липня відбудеться відкрита дискусія «Донбас: геозалежність» за участі поетеси, критика та журналістки Любові Якимчук з Луганська, співорганізатора ARTPOLE.LU та ландшафтного дизайнера Олега Божка з Алчевська та етнографа і журналіста Олександра Рибалка з Києва. 10 липня стартує дискусія «Крим: старі нові топоніми» за участі: режисера та фотохудожниці Дінари Ахтемової з Сімферополя, художника та кераміста Рустема Скібіна з Сімферополя, та британської письменниці Лілі Хайд з Лондона, громадської діячки Олександри Целіщевої з Сімферополя та етнографа Олександра Рибалка з Києва. 11 липня в межах фестивалю буде презентовано новий проект ATLAS ESTREMO від Юрія Андруховича і гурту KARBIDO (Україна – Польща). 12 липня, на завершення фестивалю, відбудеться ніч музики за участю виконавців з України, Польщі, Білорусі, Туреччини.

Фестиваль «АртПоле» поєднує експериментальну етнічну музику, лендарт та нетрадиційні майстер-класи з традиційних ремесел, сучасні технології і життя просто неба протягом майже тижня. Крім того, фестивальне життя триває цілий рік у вигляді клубних концертів, виставок, нових сценаріїв, відео- та аудіоробіт, обміну ідеями, враженнями і емоціями в соціальних мережах.

Проживання — в наметовому містечку, розташованому в яблуневому саду на березі Дністра. На території є туалети та душі, а також питна вода. Звертаємо вашу увагу — перебування у наметовому містечку можливе лише за наявності спеціального браслета, на який обмінюється квиток. Також можна поселитися у місцевих жителів. На майданчику ARTPOLE.IF діятиме власна кухня, «панську» каву готуватиме Коза-Бар з Тернополя, в селі працюватиме магазин.Детальніша програма та інформація про учасників опублікована на сайті ArtPole

Джерело: Наш Формат
 

2 коментарі

  1. Дякую за новину, та виправте будь ласка :

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.