Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1169687 (178 за 24 години)

Як подорожувати самостійно, часто, довго і недорого???

| 1 коментар

 

LonleyPlanet

Активна пора мандрівок вже триває і якраз саме час вирішувати куди податися, якщо і досі не вибралися на відпочинок. Зовсім скоро проходитиме класна безкоштовна подія по подорожах, на якій численні самостійні мандрівники ділитимуться власними корисними рекомендаціями і враженнями стосовно різних напрямків у світі. Все це в межах itravel – онлайн форуму справжніх мандрівників

Участь у форумі itravel дасть Вам можливість частково зануритися у мандрівку ще до її початку і наперед розпланувати маршрут. Численні спікери, географія мандрів яких охоплює всю планету,поділяться власним досвідом з Вами і точно надихнуть на черговий подвиг. 

На itravel у стислій формі Ви отримаєте максимально детальну і перевірену інформацію про різні куточки світу, щоб не потрібно було годинами вичитувати коментарі на форумах або купувати дорогі путівники.

Незалежні мандрівники люди-практики, поділяться з Вами всіма тонкощами цієї делікатної справи, адже вони постійно переживають ці моменти і тепер не уявляють мандрів без пригод.

 Участь безкоштовна. Ось реєстрація – itravel.openmind.com.ua

Організатором виступає Орест Зуб, мандрівник, блогер і підприємець,  котрий відвідав вже більше 50 країн

Окрім того, він автор двох сайтів про подорожі:

  • openmind.com.ua – про світ для Українців
  • ukraine-travel-secrets.com – про Україну для іноземців

 Формат і дати проведення: 

Це онлайн подія!!! Як це?
Для участі не потрібно нікуди їхати. Місцем зустрічей будуть онлайн кімнати. Потрібен лише доступ до інтернету, бажання і гарний настрій. Справжні мандрівники дуже цінують власну мобільність.

Коли? 19-20 липня.
Не виходить? Не біда! Кожен зареєстрований учасник гарантовано отримає записи і додаткові матеріали всіх виступів.

ільше деталей і Реєстрація ось тут – itravel.openmind.com.ua

1 коментар

  1. Молодець Орест – добряче себе розкрутив, куди не глянь – всюди його фотографії та тренінги по викачування грошей з невдах

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.