Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171021 (152 за 24 години)

Google Play Музика відтепер і в Україні

| 27 коментарів

GooglePlayMusic

Компанія Google офіційно вивела на український ринок сервіс Google Play Music – магазин музики, комбінований з сервісом потокової трансляції музичних композицій. На даний момент сервіс розгортається на території України і доступ до нього можуть мати не всі користувачі.

Google Play надає необмежений доступ до величезної бібліотеки музики з усіх куточків світу, а також від кращих українських виконавців, на всіх ваших пристроях – смартфоні, планшеті та комп’ютері.

Google Play Музика дозволяє вам створити вільну від реклами, інтерактивну персоніфіковану радіостанцію з будь-якими улюбленими піснями або виконавцями. Ви можете додавати, видаляти або упорядковувати композиції, самостійно керуючи списком відтворення. Або ви можете переглянути рекомендації від нашої команди музичних експертів та обрати пісні за жанром. У вас немає часу обирати музику власноруч – на головній сторінці автоматично підбираються виконавці та радіостанції, які вам можуть сподобатися, і ви зможете насолоджуватися музикою з першої хвилини використання Play Музики.

Вартість треків у Google Play Music становить від 3 до 5 грн. за звичайні композиції, а також від 7 до 12 грн. за нові або топові. Ціни на альбоми дуже різняться, і хоча більшість з них доступна в межах 32-42 грн., є альбоми як за 20 грн., так і за більше ніж 100 грн. Попередньо можна відзначити, що ціни в Google Play Music нижчі, ніж у магазині Apple iTunes Store, де мінімальна вартість композиції, в середньому, становить $ 0,69 (близько 8 грн.).

При цьому в рамках Google Play Music користувач може підключити послугу «Повний доступ» , яка за абонплату (49 грн., при підключенні до 15 вересня, після – 59 грн.) відкриває можливість безлімітно слухати всю бібліотеку сервісу і навіть зберігати треки на смартфоні для прослуховування оффлайн. При цьому на основі музичних уподобань користувача, Google Play Music створює тематичні інтернет-радіостанції за певним виконавцем або жанром. Також послугу можна підключити на 30 днів безкоштовно.

Джерело: ITCНотатки на полях, Офіційний блог Google Ukraine

27 коментарів

 1. а через iOS можна завантажити програму?

 2. Невже!? Невже я дочекався!?
  Тепер моя совість буде чиста!

  Ще б фільми українською за доступними цінами – і гуглові ціни не буде!

  • Я там написав коментар про фільми години 3-4 тому, але бачу й досі не пройшов перевірку модератором)

  • Одна з перших купівель – ОЕ в електронному форматі! Нарешті зручна можливість, а головне – за адекватну ціну!

 3. І я дочекався але кізяк з карточкою нервує. Якось можна обійти цю фігню?

 4. iTunes крутіший) Чомусь на iTunes альбом “Океан Ельзи – Земля (2013)” у форматі AAC 256kbps, а тут mp3 320kbps

   • А ціна кусається. В Itunes ціна $0.99 за одну пісню, а за весь альбом Океана Ельзи – “Земля” (всього 12 пісень) $7.99.

    А в Google Play Music цей альбом скільки коштує ?

  • Закрийте очі, прослухайте ААС 256 та mp3 320 і скажіть що є що.

  • Google і тут облажався, вже не лишилося нічого такого, де б він не програв Apple. Краще вже у Айтюнсі за більшу ціну з кращою якістю, ніж за меншу з бездарним звуком.

   • Після твого коментаря, життя втратило сенс. Йду купувати мак, айфон, айпед, айпод. Можливо після цього можна буде відчути себе справжнім анальним рабом еппла.

   • Якщо для Вас Apple – ідеал, а MP3 320 – це бездарний звук, то навіщо Ви взагалі сюди (в цю тему) зайшли?
    Якщо Ви маєте можливість купляти альбоми по 10-15 баксів, то я за Вас тільки радий. Але далеко не усі мають такі можливості.
    До речі, Айтюнсі теж облажався, позаяк не дає треків в якості flac (практично при тій же ж ціні, як деякі інші електронні магазини в мережі).

    І ще, Ваш допис в сучасному контексті подій в Україні дуже легко проасоціювати з типовими закидонами. Зокрема Ваша пафосна фраза “програв Apple”… програв в чому? В тому, що не такий піжонський і понтовий?

    • До речі, Айтюнсі теж облажався, позаяк не дає треків в якості flac (практично при тій же ж ціні, як деякі інші електронні магазини в мережі).
     – Я бачу ви погано усвідомлені, що Apple якість .flac замінили на свою, яка абсолютно ідентична і нічим не поступається.

     І ще, Ваш допис в сучасному контексті подій в Україні дуже легко проасоціювати з типовими закидонами. Зокрема Ваша пафосна фраза “програв Apple”… програв в чому? В тому, що не такий піжонський і понтовий?
     – При чому тут піжонський і понтовий? Це і так без цього ясно, що він такий. А в тому, що вони не можуть зробити елементарних речей. Он купили Nokia. І де вона? В повній задниці.

     Facepalm, емм, я бачу далі немає сенсу щось тобі відповідати

     • “Apple якість .flac замінили на свою”
      Це Ви про що саме?

      “А в тому, що вони не можуть зробити елементарних речей. Он купили Nokia.”
      Хвилинку, а до чого тут Nokia? Вона ж немає ніякого відношення до Google.

 5. цікаво, а українскькі виконавці можуть продавати свої музичні твори? поки що я бачу, що серед країн де можна музиканту відкривати продаж, України немає https://support.google.com/googleplay/artists/answer/1717226?p=territory_restrictions&rd=1

  невже знову ми “недозріли”?

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.